Karate1 Youth League - Umag 2018 - Junior Kumite Male -76 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:08 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Fatic Andrija (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   6      
  Fatic Andrija (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0     
2 PLASKAN JURIJ (SLOVENIA,SLO)   1      
   Vogt Kacper (Pleszewski Klub Karate,POL)   0    
3       
  Vogt Kacper (Pleszewski Klub Karate,POL)   2     
4       
    Baranov Albert (Iman fight club,EST)   0   
5       
  TRABELSI ALI (ASD KARATE PIACENZA,ITA)   1     
6       
   Baranov Albert (Iman fight club,EST)   0    
7       
  Baranov Albert (Iman fight club,EST)   5     
8       
     Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   8  
9       
  TOMLJANOVIC LEON (CROATIA,CRO)   5     
10       
   Chepurnov Daniil (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3    
11       
  Chepurnov Daniil (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4     
12       
    Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   2   
13       
  RZAYEV BAKHTIYAR (AZERBAIJAN,AZE)   1     
14       
   Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   4    
15       
  Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   2     
16       
      Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)  
17 ALMARZOOQ IBRAHIM (SAUDI ARABIA,KSA)   1      
  Marques Gonçalves David (KC Niederanven,LUX)   10     
18 Marques Gonçalves David (KC Niederanven,LUX)   2      
   Marques Gonçalves David (KC Niederanven,LUX)   1    
19       
  PELAMATTI ANDREA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   2     
20       
    Makyan Davit (Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM)   0   
21       
  Makyan Davit (Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM)   4     
22       
   Makyan Davit (Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM)   3    
23       
  Sebok Patrik (Farmex Nitra,SVK)   1     
24       
     RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   0  
25       
  Levytskyi Andrii (Pashaev Karate Team,UKR)   6     
26       
   LESNIKOVS IGORS (LATVIA,LAT)   3    
27       
  LESNIKOVS IGORS (LATVIA,LAT)   7     
28       
    RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   8   
29       
  Lácha Jaromír (Fight Club CZ,CZE)   0     
30       
   RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   8    
31       
  RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   6     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Aksentcev Gai (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4      
  Aksentcev Gai (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0     
2 STADNICHENKO OLEG (KARATE CLUB IPPON,UKR)   1      
   Rišljanin Tarik (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   2    
3       
  Rišljanin Tarik (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   2     
4       
    CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   2   
5       
  STIGLIC ROCO (CROATIA,CRO)   0     
6       
   CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   3    
7       
  CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   4     
8       
     CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   7  
9       
  SCOLNI GONZALO (Federacion Argentina de Karate,ARG)   2     
10       
   SCOLNI GONZALO (Federacion Argentina de Karate,ARG)   1    
11       
  MAHARA BOOSHANAM AKSHAY (INDIA,IND)   1     
12       
    Kühnel Philipp (Salzburger Karateverband,AUT)   0   
13       
  Bonito Simone (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0     
14       
   Kühnel Philipp (Salzburger Karateverband,AUT)   2    
15       
  Kühnel Philipp (Salzburger Karateverband,AUT)   5     
16       
      CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)  
17       
  MISHLIMOVICH VLADISLAV (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   8     
18       
   MISHLIMOVICH VLADISLAV (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   4    
19       
  BONAVERI GIANLUCA (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   0     
20       
    MISHLIMOVICH VLADISLAV (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   1   
21       
  RESETAR RENATO (CROATIA,CRO)   5     
22       
   Duarte Tiago (Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR)   1    
23       
  Duarte Tiago (Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR)   10     
24       
     CREAN SEAN MC CARTHY (IRELAND,IRL)   1  
25       
  Husejinovic Muhamed (Karate klub Sambon - Vogosca,BIH)   1     
26       
   CREAN SEAN MC CARTHY (IRELAND,IRL)   6    
27       
  CREAN SEAN MC CARTHY (IRELAND,IRL)   3     
28       
    CREAN SEAN MC CARTHY (IRELAND,IRL)   4   
29       
  Pavlak Marek (Farmex Nitra,SVK)   3     
30       
   Mackay Brodie (Chris Ewing Karate,SCO)   4    
31       
  Mackay Brodie (Chris Ewing Karate,SCO)   4     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   4      
  ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   3     
2 Bednář Martin (Fight Club CZ,CZE)   0      
   ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   4    
3       
  Gama Karol (Sport School Karate,SVK)   2     
4       
    ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   4   
5       
  Antonecchia Leonardo (RARI NANTES ALBANO,ITA)   1     
6       
   Antonecchia Leonardo (RARI NANTES ALBANO,ITA)   0    
7       
  LOPEZ MARIO (EL SALVADOR,ESA)   0     
8       
     ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   4  
9       
  Salonen Miikka (Ylöjärven Shotokan,FIN)   3     
10       
   Salonen Miikka (Ylöjärven Shotokan,FIN)   2    
11       
  NANI MARKO CLAUDIO (BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI)   1     
12       
    GIRALDO CASTRO MATEO (COLOMBIA,COL)   0   
13       
  GIRALDO CASTRO MATEO (COLOMBIA,COL)   10     
14       
   GIRALDO CASTRO MATEO (COLOMBIA,COL)   5    
15       
  ALYAMANI YOUSEF (QATAR,QAT)   0     
16       
      ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)  
17       
  HAN CHI-HSIEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0     
18       
   HAN CHI-HSIEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   1    
19       
  SIMÕES FREIRE DOS SANTOS ANDRÉ (Marata - Maximo Karate,BRA)   0     
20       
    HAN CHI-HSIEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0   
21       
  Stein Dorian (Thüringer karate verband,GER)   3     
22       
   Stein Dorian (Thüringer karate verband,GER)   0    
23       
  Račić Stefan (KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH)   0     
24       
     REXHEPI MIRLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   0  
25       
  REXHEPI MIRLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   1     
26       
   REXHEPI MIRLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   5    
27       
  Kosenkov Valerii (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0     
28       
    REXHEPI MIRLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   3   
29       
  RUKAVINA JAKOV (CROATIA,CRO)   4     
30       
   RUKAVINA JAKOV (CROATIA,CRO)   0    
31       
  Diglio Luca (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   3     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Willems Cristin (TOPAZ Karate Academy,NED)   8      
  Willems Cristin (TOPAZ Karate Academy,NED)   1     
2 lopez Adrian Federico (Sarpsborg karate klubb,NOR)   8      
   SACHKOUSKI HLEB (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   6    
3       
  SACHKOUSKI HLEB (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   2     
4       
    SACHKOUSKI HLEB (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0   
5       
  Bohdan Arhat (Pashaev Karate Team,UKR)   3     
6       
   Smiljić Milan (KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH)   2    
7       
  Smiljić Milan (KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH)   6     
8       
     Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   7  
9       
  Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   5     
10       
   Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   4    
11       
  MATEJKA JAKUB (CZECH REPUPLIC,CZE)   1     
12       
    Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   4   
13       
  DI BENEDETTO PIERPAOLO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   8     
14       
   DI BENEDETTO PIERPAOLO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   0    
15       
  ZABCIC DOMAGOJ (CROATIA,CRO)   1     
16       
      Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)  
17       
  Ristić Nedeljko (KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH)   1     
18       
   GAYVORONSKY MAXIM (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   5    
19       
  GAYVORONSKY MAXIM (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   9     
20       
    MARCHESE Valerio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0   
21       
  UZELAC VEDRAN (CROATIA,CRO)   0     
22       
   MARCHESE Valerio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   7    
23       
  MARCHESE Valerio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   2     
24       
     Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   4  
25       
  Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   2     
26       
   Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   3    
27       
  BURLAK TIMOTEJ (SLOVENIA,SLO)   0     
28       
    Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   3   
29       
  Radonjic Ilija (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   2     
30       
   Babaev Madrid (Iman fight club,EST)   0    
31       
  Babaev Madrid (Iman fight club,EST)   3     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     Turulja Hamza (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   0   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    Kuznetcov Kirill (Samara Region,RUS)   9   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    RZAYEV BAKHTIYAR (AZERBAIJAN,AZE)   4     
     RZAYEV BAKHTIYAR (AZERBAIJAN,AZE)   0    
    Chepurnov Daniil (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4   RZAYEV BAKHTIYAR (AZERBAIJAN,AZE)   0   
     Baranov Albert (Iman fight club,EST)   0   RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   5  
      RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)   6   RIGAS DIMITRIOS (AS ODYSSEAS,GRE)  
       CERNIK FILIP (CZECH REPUPLIC,CZE)   2  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    MATEJKA JAKUB (CZECH REPUPLIC,CZE)   0     
     DI BENEDETTO PIERPAOLO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   0    
    DI BENEDETTO PIERPAOLO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   1   SACHKOUSKI HLEB (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0   
     SACHKOUSKI HLEB (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   4   Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   1  
      Gyurik Adi (Rapid Bratislava,SVK)   1   ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)  
       ZAPLITNYI ANDRII (LEADER KARATE CLUB,UKR)   7  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:08 CEST +02:00)