Karate1 Youth League - Venice 2021
Junior Kumite Female -48 kg

  
Junior Kumite Female -48 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • DE ANGELIS MARTINA 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 8
  • KÖNIG MANJA 
    SEI-WA-KAI TEAM MEISSEN,GER
    Country Score
    GER 1
  • PIOVANO CHIARA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • IPPOLITI CHIARA 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • MRÁZOVÁ LUCIA 
    KK EKONÓM TRENČÍN,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • JAKOVLEVA JEKATERINA 
    FUDZI SPORT CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • SBABO ANGELICA 
    SHOTOKAN SHIN DOJO A.S.D,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • PIOVANO CHIARA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MRÁZOVÁ LUCIA 
    KK EKONÓM TRENČÍN,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • JAKOVLEVA JEKATERINA 
    FUDZI SPORT CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • MRÁZOVÁ LUCIA 
    KK EKONÓM TRENČÍN,SVK
    Country Score
    SVK 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP
Junior Kumite Female -48 kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • PILOTTI MAYA 
    ASD KARATE PIACENZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MELNYK IRYNA 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • CASELLI VICTORIA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ZARI STEFANIA 
    NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • NOVELLI ALESSIA 
    A.S.D. KARATE BODY & SOUL AVEZZANO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DEHAES LENA 
    CHARDON,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • YALCIN SAMINA 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 6
  • MARTÍNKOVÁ KAROLÍNA 
    SK KARATE ČESKÝ KRUMLOV,CZE
    Country Score
    CZE 0

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • MELNYK IRYNA 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • ZARI STEFANIA 
    NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 5
  • DEHAES LENA 
    CHARDON,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • YALCIN SAMINA 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • ZARI STEFANIA 
    NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • YALCIN SAMINA 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • ZARI STEFANIA 
    NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP
Junior Kumite Female -48 kg - Main Tree Pool 3

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • BRANDIMARTE GIOIA 
    A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • PEROVIC LUCIJA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • MARGINEAN SARRA 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • DRAGONE ELISA 
    KARATE POZZUOLO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MARKAVA ULYANA 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • ŚWIĄTEK ALEKSANDRA 
    STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT,POL
    Country Score
    POL 1
  • PERINA CAMILLA 
    ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • BRANDIMARTE GIOIA 
    A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MARGINEAN SARRA 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • PERINA CAMILLA 
    ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • MARGINEAN SARRA 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR
Junior Kumite Female -48 kg - Main Tree Pool 4

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • CHUPRIKOVA EVELINA 
    SVERDLOVSK REGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • VITALI VERONICA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • SERGAIEVA VALERIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • OTT SIDNEY-MICHELLE 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • KVETONOVA ANDREA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • COZZA LIDIA AURORA 
    ASD KARATE SAN MARCO ARGENTANO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • VITALI VERONICA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SERGAIEVA VALERIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • KVETONOVA ANDREA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 5
  • PAUWELS VICTORIA 
    KC SAMOERAI LEUVEN,BEL
    Country Score
    BEL 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • SERGAIEVA VALERIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • KVETONOVA ANDREA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • SERGAIEVA VALERIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR
Junior Kumite Female -48 kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 7
  • ZARI STEFANIA 
    NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • SERGAIEVA VALERIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • ANDRIEIEVA VALERIIA 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • VIZUETE MIREIA 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP
Junior Kumite Female -48 kg - Repechage Pool 1,2,3,4
Repechage Pool 1,2,3,4
DE ANGELIS MARTINA 
FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
Country Score
ITA 0
PIOVANO CHIARA 
ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
Country Score
ITA 3
PIOVANO CHIARA 
ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
Country Score
ITA 3
MRÁZOVÁ LUCIA 
KK EKONÓM TRENČÍN,SVK
Country Score
SVK 3
MRÁZOVÁ LUCIA 
KK EKONÓM TRENČÍN,SVK
Country Score
SVK 0
ZARI STEFANIA 
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country Score
CYP
ZARI STEFANIA 
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country Score
CYP 5
Repechage Pool 1,2,3,4
MARKAVA ULYANA 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR 5
MARKAVA ULYANA 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR 4
PERINA CAMILLA 
ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
Country Score
ITA 0
MARKAVA ULYANA 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR 0
MARGINEAN SARRA 
CS COBRA,ROU
Country Score
ROU 1
MARKAVA ULYANA 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR
SERGAIEVA VALERIIA 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-02 05:44:37 CEST +02:00)