Karate1 Youth League - Sofia 2018 - U14 Kumite Male -40 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:25:16 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • RODRÍGUEZ GALLARDO NICOLÁS 
    KARATE CLUB KYOTO,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • Hamill Adam 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Belistojanoski Matej 
    Karate Klub Sport 94,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • Tarasov Maksym 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • CHYRVA RUSLAN 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Lukic Niksa 
    Bushido Banjaluka,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • Country Score
  • Country Score
  • TZILIAS CHRISTOS 
    A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • MAROVIC NIKO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Country Score
  • Country Score
  • HARVATEV VLADISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • CHUBAROV KIRILL 
    Smolensk regional karate Federation,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Country Score
  • Country Score
  • ERCAVUS EMRE EFE 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 5
  • Hansen Walstad Henrik 
    Mizuchi Karate Team,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • COSTACHE DAVID 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 6
  • Bjelajac Ognjen 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Liulkov Ilia 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • KE GRIFFIN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Hamill Adam 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • Sorokoletov Vladislav 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Tarasov Maksym 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • MASON TOMMASO 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CHYRVA RUSLAN 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ALIU ELDONIS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • TZILIAS CHRISTOS 
    A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • IVANOV VELIN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • CHUBAROV KIRILL 
    Smolensk regional karate Federation,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • schmitz Timo 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 2
  • ERCAVUS EMRE EFE 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • COSTACHE DAVID 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • ALMALKI ABDULRAHMAN 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 3
  • KE GRIFFIN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • PANCHUK ARTEM 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Sorokoletov Vladislav 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Tarasov Maksym 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ALIU ELDONIS 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • TZILIAS CHRISTOS 
    A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • schmitz Timo 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 0
  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • ALMALKI ABDULRAHMAN 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0
  • KE GRIFFIN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Tarasov Maksym 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • TZILIAS CHRISTOS 
    A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 6
  • KE GRIFFIN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Tarasov Maksym 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • ALIAKSANDR KHALADNIK 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • HALIMI QENDRIM 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • NESKOVIC NJEGOS 
    ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • SUSHKIN ROMAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • TSCHATAJEW ISA 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Ivanov Daniil 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Berezkin Timofey 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Klimkov Alexander 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • STAVROULAKIS CHARIDIMOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Berendika Marko 
    Bushido Banjaluka,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • TRAYKOV DEYAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Skrypnyk Artem 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Fatic Jovan 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • ALIAKSANDR KHALADNIK 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • KELALIS CHARALAMPOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • SUSHKIN ROMAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • DUMBOVIC ROKO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Haubold Mika 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • Ivanov Daniil 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • MILCHOV MARIO 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • STAVROULAKIS CHARIDIMOS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • THAQI KUJTIM 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Berendika Marko 
    Bushido Banjaluka,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • Eilertsen Fredrik Skaarød 
    Sarpsborg karate klubb,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Fatic Jovan 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • SAVADOV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • ALSAIF ABDULAZIZ 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0
  • UNCUOGLU MUHAMMED BILAL 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • ALIAKSANDR KHALADNIK 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • SUSHKIN ROMAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Ivanov Daniil 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • THAQI KUJTIM 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • Berendika Marko 
    Bushido Banjaluka,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • SAVADOV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • UNCUOGLU MUHAMMED BILAL 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • ALIAKSANDR KHALADNIK 
    Vitebsk WKF BLR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Berendika Marko 
    Bushido Banjaluka,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • SAVADOV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • SAVADOV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR

Poolwinner Tree - Round 1

  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • SIMONENKO DANIEL 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • KHAMOYEV MAHAMMAD 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 1,2
ERCAVUS EMRE EFE 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 0
ERCAVUS EMRE EFE 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 0
schmitz Timo 
lv nrw,GER
Country Score
GER 0
KE GRIFFIN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 1
KE GRIFFIN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 1
KE GRIFFIN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA
Tarasov Maksym 
Norven,UKR
Country Score
UKR 0
Repechage Pool 1,2
TSCHATAJEW ISA 
AUSTRIA,AUT
Country Score
AUT 1
TSCHATAJEW ISA 
AUSTRIA,AUT
Country Score
AUT 8
Haubold Mika 
Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
Country Score
GER 0
TSCHATAJEW ISA 
AUSTRIA,AUT
Country Score
AUT 0
Ivanov Daniil 
BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 2
ALIAKSANDR KHALADNIK 
Vitebsk WKF BLR,BLR
Country Score
BLR 0
ALIAKSANDR KHALADNIK 
Vitebsk WKF BLR,BLR
Country Score
BLR 3
SAVADOV FARID 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE
SAVADOV FARID 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 3
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:25:16 CET +01:00)