Karate1 Youth League - Umag 2018 - U14 Kumite Male -40 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:05 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Stamer Narvik (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   6      
  Stamer Narvik (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   0     
2 Sharif Aro (Goteborg Karate Akademi,SWE)   0      
   Simarov Danila (Samara Region,RUS)   6    
3 Molina Jareño Ruben (KIDOKAN,ESP)   0      
  Simarov Danila (Samara Region,RUS)   4     
4 Simarov Danila (Samara Region,RUS)   7      
    Simarov Danila (Samara Region,RUS)   2   
5 BISWAS AMIYA SUNDAR (INDIA,IND)   0      
  SELIADTSOU IVAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   2     
6 SELIADTSOU IVAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   4      
   SELIADTSOU IVAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0    
7       
  SIMONENKO DANIEL (Champion karate club,UKR)   0     
8       
     Simarov Danila (Samara Region,RUS)   1  
9 SUNJIC BORNA (CROATIA,CRO)   3      
  Maňko Jakub (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0     
10 Maňko Jakub (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   7      
   LORENZETTI TOMMASO (KARATE CLUB SAVONA,ITA)   0    
11 LORENZETTI TOMMASO (KARATE CLUB SAVONA,ITA)   5      
  LORENZETTI TOMMASO (KARATE CLUB SAVONA,ITA)   0     
12 Ratkin Aliaksei (BELARUS,BLR)   0      
    Kühnel Henrik (Karate Union Walserfeld,AUT)   0   
13 ALSAIF ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)   5      
  ALSAIF ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
14 Fedin Timofey (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   1      
   Kühnel Henrik (Karate Union Walserfeld,AUT)   1    
15       
  Kühnel Henrik (Karate Union Walserfeld,AUT)   3     
16       
      Simarov Danila (Samara Region,RUS)  
17 SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   2      
  SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   1     
18 Minin Mikita (BELARUS,BLR)   0      
   SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   2    
19 I Dmitrii (Sakhalin region,RUS)   7      
  I Dmitrii (Sakhalin region,RUS)   0     
20 MARINIELLO MARCO (ASD PIELLE,ITA)   0      
    SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   2   
21 PANCHUK ARTEM (Tigrenok,UKR)   0      
  Saez Nicolas (KARATE CLUB SANKUKAI GE,SUI)   0     
22 Saez Nicolas (KARATE CLUB SANKUKAI GE,SUI)   0      
   Saez Nicolas (KARATE CLUB SANKUKAI GE,SUI)   0    
23       
  DUMBOVIC ROKO (CROATIA,CRO)   0     
24       
     SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   0  
25 Fatic Jovan (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1      
  Fatic Jovan (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   2     
26 Milczarek Kamil (KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL)   0      
   Fatic Jovan (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   3    
27 LINKS ROBIN (SOUTH AFRICA,RSA)   4      
  LINKS ROBIN (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
28 Hansen Walstad Henrik (Mizuchi Karate Team,NOR)   2      
    Fatic Jovan (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   
29 Lyons Daniel (Chris Ewing Karate,SCO)   3      
  Lyons Daniel (Chris Ewing Karate,SCO)   1     
30 UNCUOGLU MUHAMMED BILAL (TURKEY,TUR)   0      
   Lyons Daniel (Chris Ewing Karate,SCO)   1    
31       
  VERAS LIAM (VERAS ACADEMY,ENG)   0     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Bjelajac Ognjen (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   5      
  Bjelajac Ognjen (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0     
2 Soshnikov Maksim (Sakhalin region,RUS)   3      
   Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   1    
3 Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   8      
  Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   1     
4 Vialionda Vadzim (BELARUS,BLR)   0      
    Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   2   
5 Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   3      
  Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   0     
6 KHAMOYEV MAHAMMAD (AZERBAIJAN,AZE)   1      
   Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   1    
7       
  Abdelmalki Amin (Champions Club,BEL)   0     
8       
     Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   3  
9 Lang Marcus (Shobu Karate Vienna,AUT)   2      
  Lang Marcus (Shobu Karate Vienna,AUT)   0     
10 TOPLICANEC NIKOLA (CROATIA,CRO)   0      
   STOIMENOV MIHAIL (BULGARIA,BUL)   1    
11 VAINBERGS FELIKS (Shogun SC,UKR)   2      
  STOIMENOV MIHAIL (BULGARIA,BUL)   2     
12 STOIMENOV MIHAIL (BULGARIA,BUL)   3      
    STOIMENOV MIHAIL (BULGARIA,BUL)   1   
13 El Asri Abdelkarim (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   4      
  El Asri Abdelkarim (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   2     
14 CHYMBUR RAMAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0      
   El Asri Abdelkarim (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0    
15       
  COUTURE NICHOLAS (CANADA,CAN)   0     
16       
      Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)  
17 Pilipenka Yahor (BELARUS,BLR)   0      
  GAHRIMANOV RAVAN (AZERBAIJAN,AZE)   0     
18 GAHRIMANOV RAVAN (AZERBAIJAN,AZE)   0      
   GAHRIMANOV RAVAN (AZERBAIJAN,AZE)   0    
19 KE GRIFFIN (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   1      
  KE GRIFFIN (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   0     
20 LAGODA OLEG (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   0      
    TSCHATAJEW ISA (AUSTRIA,AUT)   0   
21 MAROVIC NIKO (CROATIA,CRO)   8      
  MAROVIC NIKO (CROATIA,CRO)   2     
22 SORPRESO BRUNO (ASD PIELLE,ITA)   0      
   TSCHATAJEW ISA (AUSTRIA,AUT)   1    
23       
  TSCHATAJEW ISA (AUSTRIA,AUT)   0     
24       
     Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   0  
25 Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   5      
  Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   0     
26 Tsiutsiunou Pavel (BELARUS,BLR)   0      
   Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   2    
27       
  John Dylan (Oxford Sport & Traditional Martial Arts,ENG)   0     
28       
    Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   2   
29 Kay Brandan (Chris Ewing Karate,SCO)   3      
  Kay Brandan (Chris Ewing Karate,SCO)   0     
30 PAWLACZYK TOMASZ (KLUB KARATE DYNAMIC,POL)   0      
   Eilertsen Fredrik Skaarød (Sarpsborg karate klubb,NOR)   1    
31       
  Eilertsen Fredrik Skaarød (Sarpsborg karate klubb,NOR)   3     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Simarov Danila (Samara Region,RUS)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Simarov Danila (Samara Region,RUS)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Belistojanoski Matej (Karate Klub Sport 94,MKD)   2  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Molina Jareño Ruben (KIDOKAN,ESP)   0     
     Stamer Narvik (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   2    
    Stamer Narvik (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   8   SELIADTSOU IVAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   2   
     SELIADTSOU IVAN (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   3   Kühnel Henrik (Karate Union Walserfeld,AUT)   0  
      Kühnel Henrik (Karate Union Walserfeld,AUT)   3   SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)  
       SAVADOV FARID (AZERBAIJAN,AZE)   0  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Vialionda Vadzim (BELARUS,BLR)   1     
     Vialionda Vadzim (BELARUS,BLR)   0    
    Bjelajac Ognjen (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   1   
     Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   2   Stanicnov Danila (Samara Region,RUS)   0  
      STOIMENOV MIHAIL (BULGARIA,BUL)   0   Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)  
       Furman Ivan (Sakhalin region,RUS)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:05 CEST +02:00)