Karate1 Youth League - Umag 2018 - Junior Kumite Female -53 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:27 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 ZEJNULLAHU HATIGJE (Kosovo Karate Federation,KOS)   0      
  SOEHARDHI MAYA (CANADA,CAN)   2     
2 SOEHARDHI MAYA (CANADA,CAN)   5      
   FLORES SHAI (MEXICO,MEX)   3    
3 DONGHI VANESSA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0      
  FLORES SHAI (MEXICO,MEX)   7     
4 FLORES SHAI (MEXICO,MEX)   3      
    Wainwright Alexandra (IMA Houston,USA)   0   
5 SULEK TIHANA (CROATIA,CRO)   4      
  SULEK TIHANA (CROATIA,CRO)   1     
6 FENOGLIO SARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   0      
   Wainwright Alexandra (IMA Houston,USA)   6    
7       
  Wainwright Alexandra (IMA Houston,USA)   2     
8       
     BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   2  
9 SADIGOVA MADINA (AZERBAIJAN,AZE)   0      
  SADIGOVA MADINA (AZERBAIJAN,AZE)   1     
10 MITCHINSON ELEISHA JANE (DOKAN ENGLAND,ENG)   0      
   BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   2    
11 BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   7      
  BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   3     
12 MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)   0      
    BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   7   
13 HABERL URSA (SLOVENIA,SLO)       
       
14 MAHMUTOVIC SARA (BIH-USK,BIH)       
   Khodova Daria (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3    
15       
  Khodova Daria (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)      
16       
      BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)  
17 KONASOVA VERONIKA (CZECH REPUPLIC,CZE)   0      
  Palashevska Yuliia (Yastreb,UKR)   0     
18 Palashevska Yuliia (Yastreb,UKR)   4      
   Palashevska Yuliia (Yastreb,UKR)   5    
19 Vargiu Alice (A.S.D.Progetto Karate Shotokan,ITA)   8      
  Vargiu Alice (A.S.D.Progetto Karate Shotokan,ITA)   4     
20 O SULLIVAN AYLA (IRELAND,IRL)   0      
    Palashevska Yuliia (Yastreb,UKR)   0   
21 Pereira Villalobos Sonia (Club Karate Kenkyo,ESP)   0      
  Augel Jil (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   0     
22 Augel Jil (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   2      
   POTTIEZ Céline (Karate Club 31,BEL)   3    
23       
  POTTIEZ Céline (Karate Club 31,BEL)   2     
24       
     ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   0  
25 LESLIE CANDICE (SOUTH AFRICA,RSA)   0      
  Mileva Marija (Olimpik Sport 2007,MKD)   2     
26 Mileva Marija (Olimpik Sport 2007,MKD)   3      
   ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   6    
27 ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   2      
  ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   3     
28 RONAI LILI (HUNGARY,HUN)   0      
    ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   3   
29 NISIRY MESHLIN (ISRAEL,ISR)   1      
  NISIRY MESHLIN (ISRAEL,ISR)   0     
30 Lapka Patrycja (Harasuto karate klub Lodz,POL)   0      
   Pollard Amiee (Shitokai Scotland,SCO)   0    
31       
  Pollard Amiee (Shitokai Scotland,SCO)   4     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Dambrosio Dalila (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0      
  POLIFRONIE ANDREEA IZABELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   0     
2 POLIFRONIE ANDREEA IZABELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   1      
   Kabáčová Nikola (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   2    
3 Kilvington Sennah (ShotokanFit,AUS)   0      
  Kabáčová Nikola (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   2     
4 Kabáčová Nikola (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   4      
    Kabáčová Nikola (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0   
5 Ledesma Brisa Candela (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0      
  Bue Forberg Ylva (Asker Karate Klubb,NOR)   0     
6 Bue Forberg Ylva (Asker Karate Klubb,NOR)   1      
   MAURIELLO GIORGIA (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   1    
7       
  MAURIELLO GIORGIA (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   4     
8       
     Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   0  
9 CHETTIAR Priyanka (acsc karate,FRA)   4      
  SELMAN ENA (BIH-USK,BIH)   0     
10 SELMAN ENA (BIH-USK,BIH)   5      
   Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   0    
11 Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   3      
  Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   6     
12 KOJCIC JANA (SERBIA,SRB)   0      
    Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   1   
13 Sode Emmelie (Sportskarate Denmark,DEN)   0      
  Sode Emmelie (Sportskarate Denmark,DEN)   5     
14 Meshcheriakova Margarita (Penza region,RUS)   0      
   Sode Emmelie (Sportskarate Denmark,DEN)   0    
15       
  MAFFI NICOLE (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1     
16       
      JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)  
17 Pelia Priti (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   2      
  JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   4     
18 JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   7      
   JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   4    
19 BOSELLI MARTINA (ASD KARATE PIACENZA,ITA)   0      
  Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   3     
20 Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   4      
    JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   5   
21 Pazzaglia Anita (ssd fitness per terni,ITA)   8      
  Pazzaglia Anita (ssd fitness per terni,ITA)   0     
22 Becirovic Belma (ORKKA LUKAVAC,BIH)   3      
   Pazzaglia Anita (ssd fitness per terni,ITA)   4    
23       
  LELKES LAURA (HUNGARY,HUN)   0     
24       
     JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   2  
25 Bellu Eleonora (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0      
  Kuzioła Natalia (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)   1     
26 Kuzioła Natalia (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)   2      
   LAHYANSSA YAMINA (CANADA,CAN)   1    
27 LAHYANSSA YAMINA (CANADA,CAN)   0      
  LAHYANSSA YAMINA (CANADA,CAN)   3     
28 ROETZ MARINDA (SOUTH AFRICA,RSA)   2      
    LAHYANSSA YAMINA (CANADA,CAN)   2   
29 Prats Franco María (KIDOKAN,ESP)   4      
  Prats Franco María (KIDOKAN,ESP)   0     
30 Petrovska Marija (Karate club Metalurg,MKD)   3      
   BEKA EDISA (Kosovo Karate Federation,KOS)   0    
31       
  BEKA EDISA (Kosovo Karate Federation,KOS)   3     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      BRUNORI VERONICA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     JANKOVIC BOJANA (SERBIA,SRB)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1
        
        
        
    MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)   4     
     MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)   9    
    SADIGOVA MADINA (AZERBAIJAN,AZE)   2   MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)   0   
     Khodova Daria (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1   MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)   7  
      Wainwright Alexandra (IMA Houston,USA)   0   MILOVANOVIC ANJA (SERBIA,SRB)  
       ANGELUCCI GIULIA (KARATE POZZUOLO,ITA)   3  
Repechage Pool 2
        
        
        
    Pelia Priti (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   2     
     Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   1    
    Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   3   Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   7   
     Pazzaglia Anita (ssd fitness per terni,ITA)   0   Kostiushkina Zhanna (Sakhalin region,RUS)   0  
      LAHYANSSA YAMINA (CANADA,CAN)   2   Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)  
       Kamenova Ivana (Karate Club Nikon,BUL)   2  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:27 CEST +02:00)