Karate1 Youth League - Umag 2018 - Junior Kumite Female -59 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:41 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)   2      
  Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)   6     
2 Stanisic Lidia (Karateklubb Elit,SWE)   0      
   Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)   4    
3       
  Ettaleb Nawal (Champions Club,BEL)   0     
4       
    Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)    
5       
  Pálinkášová Laura (Farmex Nitra,SVK)   4     
6       
   Pálinkášová Laura (Farmex Nitra,SVK)   0    
7       
  Mancinelli Sirya (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   2     
8       
     Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)   2  
9       
  Mostofizadeh Daria (International Karate Daigaku Australia,AUS)   0     
10       
   SELMAN EMA (BIH-USK,BIH)   8    
11       
  SELMAN EMA (BIH-USK,BIH)   3     
12       
    SELMAN EMA (BIH-USK,BIH)    
13       
  Picht Valentine (neuchâtel karate-do,SUI)   3     
14       
   Rantanen Siiri (Porin Shotokan,FIN)   0    
15       
  Rantanen Siiri (Porin Shotokan,FIN)   4     
16       
      handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)  
17       
  handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   0     
18       
   handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   6    
19       
  Chernysheva Anna (Samara Region,RUS)   0     
20       
    handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   6   
21       
  MUNSAMI LAUREN (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
22       
   VIDOVIC EMA (CROATIA,CRO)   0    
23       
  VIDOVIC EMA (CROATIA,CRO)   4     
24       
     handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   2  
25       
  Michalewicz Marta (Pleszewski Klub Karate,POL)   1     
26       
   Michalewicz Marta (Pleszewski Klub Karate,POL)   0    
27       
  SKALICKY TAJDA (SLOVENIA,SLO)   0     
28       
    SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)   1   
29       
  TOPALOVIC LEJLA (AUSTRIA,AUT)   2     
30       
   SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)   2    
31       
  SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)   10     
32       
Main Tree Pool 2
      
     
  NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   10     
     
   NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   8    
     
  Razhina Viktoriia (Moscow region Shchelkovo,RUS)   0     
     
    NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   7   
     
  WEISMANN LUNA (CROATIA,CRO)   1     
     
   Bogárová Dominika (Dukla Banská Bystrica,SVK)   0    
     
  Bogárová Dominika (Dukla Banská Bystrica,SVK)   3     
     
     NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   2  
     
  MAGANUCO FEDERICA (KARATE CLUB 2003,ITA)   0     
10      
   Bianchetti Milena (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   4    
11      
  Bianchetti Milena (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   1     
12      
    Bianchetti Milena (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   0   
13      
  MEZA GONZALEZ CAMILA (MEXICO,MEX)   0     
14      
   Isik Selin (SC Banzai Berlin,GER)   2    
15      
  Isik Selin (SC Banzai Berlin,GER)   7     
16      
      NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)  
17      
  PEROVIC IVANA (SERBIA,SRB)   1     
18      
   PEROVIC IVANA (SERBIA,SRB)   2    
19      
  SINCHUKOVSKA SIUZEN (JT M,UKR)   0     
20      
    PEROVIC IVANA (SERBIA,SRB)   3   
21      
  Allen Trinity (Hiro Karate,USA)   2     
22      
   Hope Charlotte (Links Karate,ENG)   0    
23      
  Hope Charlotte (Links Karate,ENG)   3     
24      
     Ossipova Marta (ESTONIA National Team,EST)   0  
25      
  MALINA BOGDAN (Club Sportiv Crisan,ROU)   0     
26      
   BOUCHIHA Shérazade (acsc karate,FRA)   2    
27      
  BOUCHIHA Shérazade (acsc karate,FRA)   6     
28      
    Ossipova Marta (ESTONIA National Team,EST)   4   
29      
  OSOUCHOVA NELA (CZECH REPUPLIC,CZE)   1     
30      
   Ossipova Marta (ESTONIA National Team,EST)   4    
31      
  Ossipova Marta (ESTONIA National Team,EST)   2     
32      
Main Tree Pool 3
      
1 VOJIĆ JASMINA (BIH-USK,BIH)   0      
  ORSATTI FRANCESCA (ASD SHOTOKAN FIUGGI,ITA)   1     
2 ORSATTI FRANCESCA (ASD SHOTOKAN FIUGGI,ITA)   2      
   ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   1    
3       
  ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   2     
4       
    van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   1   
5       
  KROSI ERIELDA (AS DIALLOS,GRE)   1     
6       
   van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   2    
7       
  van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   7     
8       
     van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   6  
9       
  Kalinowska Katarzyna (Harasuto karate klub Lodz,POL)   0     
10       
   POTISK LAURA (SLOVENIA,SLO)   0    
11       
  POTISK LAURA (SLOVENIA,SLO)   3     
12       
    MACLEAN JULIA (CANADA,CAN)   0   
13       
  Smirnova Maria (Puma-altufievo,RUS)   0     
14       
   MACLEAN JULIA (CANADA,CAN)   1    
15       
  MACLEAN JULIA (CANADA,CAN)   4     
16       
      van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)  
17       
  Hirt Silvia (KARATE DO BRUGG,SUI)   2     
18       
   Hirt Silvia (KARATE DO BRUGG,SUI)   3    
19       
  GOLIC GABRIELA (CROATIA,CRO)   0     
20       
    Hirt Silvia (KARATE DO BRUGG,SUI)   1   
21       
  Zimnikovalová Zoja (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   2     
22       
   Zimnikovalová Zoja (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   1    
23       
  LIN PIN-WEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0     
24       
     BEGIĆ IMAN (BIH-USK,BIH)   1  
25       
  TAM HOI MAN (HONG KONG CHINA,HKG)   1     
26       
   TAM HOI MAN (HONG KONG CHINA,HKG)   1    
27       
  Susini Veronica (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0     
28       
    BEGIĆ IMAN (BIH-USK,BIH)   3   
29       
  IBRAHIMI VESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   2     
30       
   BEGIĆ IMAN (BIH-USK,BIH)   5    
31       
  BEGIĆ IMAN (BIH-USK,BIH)   3     
32       
Main Tree Pool 4
      
     
  MAINARDI ALICE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   1     
     
   Nehilová Mercedes (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   5    
     
  Nehilová Mercedes (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   1     
     
    Nehilová Mercedes (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   3   
     
  Đokić Tanja (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   1     
     
   Đokić Tanja (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   0    
     
  RUMENJAK DOROTEA (CROATIA,CRO)   3     
     
     Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   6  
     
  Ellenberger Lorena (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   0     
10      
   Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   1    
11      
  Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   4     
12      
    Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   1   
13      
  BERNAL HERRERA NATALIA (COLOMBIA,COL)   5     
14      
   BERNAL HERRERA NATALIA (COLOMBIA,COL)   1    
15      
  SENICA NIKA (SLOVENIA,SLO)   0     
16      
      Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)  
17      
  Rachwał Klaudia (Harasuto karate klub Lodz,POL)   4     
18      
   Rachwał Klaudia (Harasuto karate klub Lodz,POL)   2    
19      
  PEPPA KONSTANTINA-EVANGELIA (AS ODYSSEAS,GRE)   0     
20      
    MALAUTA MIRUNA MIHAELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   0   
21      
  Mitchell Georgia (HALIFAX SPORT KARATE,ENG)   0     
22      
   MALAUTA MIRUNA MIHAELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   6    
23      
  MALAUTA MIRUNA MIHAELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   8     
24      
     MALAUTA MIRUNA MIHAELA (CSM JIUL PETROSANI,ROU)   1  
25      
  PORCHER Marjolaine (CSMP KARATE,FRA)   5     
26      
   PORCHER Marjolaine (CSMP KARATE,FRA)   1    
27      
  SHOLOKHOVA OLEKSANDRA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   0     
28      
    Lotz Tamara (Bushido Waltershausen3,GER)   0   
29      
  IGNJATOVIC PETRA (SERBIA,SRB)   1     
30      
   Lotz Tamara (Bushido Waltershausen3,GER)   2    
31      
  Lotz Tamara (Bushido Waltershausen3,GER)   5     
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   2   
     
      
     
      
     
      
     
     handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      handelsby nora (Sarpsborg karate klubb,NOR)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   0   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     van Oudenaarden Melissa (Unity99 Rotterdam,NED)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 3,4
        
        
        
    KROSI ERIELDA (AS DIALLOS,GRE)   0     
     ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   4    
    ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   0   ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   4   
     MACLEAN JULIA (CANADA,CAN)   0   ROSARIO JAIDA (PUERTO RICO,PUR)   2  
      BEGIĆ IMAN (BIH-USK,BIH)   4   Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)  
       Golubeva Valeriia (Orenburg region,RUS)   0  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Chernysheva Anna (Samara Region,RUS)      
         
    VIDOVIC EMA (CROATIA,CRO)    SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)   5   
     SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)    SGOUROPOULOU ANASTASIA (AS THISEAS,GRE)   4  
      Nelting Kimberly (KC Niederanven,LUX)   1   NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)  
       NADAREVIĆ EMA (BIH-USK,BIH)   12  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:41 CEST +02:00)