Karate1 Youth League - Umag 2019
Junior Kumite Female 59+ kg

  
Junior Kumite Female 59+ kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • GRAZIOSI AURORA 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • LIVIA PAVEL 
    CS SCORPION BUCHAREST,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Country Score
  • Country Score
  • LODA FEDERICA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • HAGENAAR MARIN 
    BUDOSCHOOL KAI SEI,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score
  • MARMOT MELINDA 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SCALA ROBERTA 
    ASD NEWBODYGUARD,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • SACHOVA MARTINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • KHASAIF FATMA 
    GULF INTERNATIONAL KARATE CLUB,UAE
    Country Score
    UAE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • SAWASHIMA SAKURA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 3
  • SCHERZI MARIA TERESA 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • LOLIĆ ANJA 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • ZORKO MIA GRETA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Country Score
  • Country Score
  • ONORI GIORGIA 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • EIJKENBOOM MALISHA 
    FIGHT VISION,NED
    Country Score
    NED 1
  • Country Score
  • Country Score
  • DOSSO SAFIATOU 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SIELIEMIENIEVA ELINA 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • GRAZIOSI AURORA 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 2
  • LODA FEDERICA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • COOK MINAKSHI 
    WELSH HIGASHI KARATE KAI,WAL
    Country Score
    WAL 0
  • SCALA ROBERTA 
    ASD NEWBODYGUARD,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • BOROSAN VERONIKA 
    LEGEND,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • SACHOVA MARTINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • BERNERI ELEONORA 
    KARATE POZZUOLO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • SAWASHIMA SAKURA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 6
  • WENDEL KLARA 
    SHIAI IF,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • ZORKO MIA GRETA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 7
  • IPPOLITO ASIA 
    ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • EIJKENBOOM MALISHA 
    FIGHT VISION,NED
    Country Score
    NED 0
  • PEA CLÉMENCE 
    ASPTT DIJON KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • SIELIEMIENIEVA ELINA 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • LARSEN SOFIE VIBERG 
    BUDO SPORTSKARATE HOLSTEBRO,DEN
    Country Score
    DEN 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 3
  • LODA FEDERICA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • SCALA ROBERTA 
    ASD NEWBODYGUARD,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • SACHOVA MARTINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • SAWASHIMA SAKURA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 1
  • ZORKO MIA GRETA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • PEA CLÉMENCE 
    ASPTT DIJON KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • SIELIEMIENIEVA ELINA 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 2
  • SCALA ROBERTA 
    ASD NEWBODYGUARD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SAWASHIMA SAKURA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 2
  • PEA CLÉMENCE 
    ASPTT DIJON KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 4
  • SAWASHIMA SAKURA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY
Junior Kumite Female 59+ kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • SALISBURY LAUREN 
    UECHI RYU GB,ENG
    Country Score
    ENG 10
  • ERSHOVA ADELINA 
    FEDERATION KARATE SAINT-PETERSBURG,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • NICOLLO SARAH 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • CRIVELLI AURORA 
    JISSEN DOJO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • PAESCH SHANIQUA 
    SPORT-EN FITNESS BUSHIDO,NED
    Country Score
    NED 0
  • BATTAIA LUCIA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Country Score
  • Country Score
  • CHOW HEI WOOD 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 1
  • QERIMI VLERA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • JOVANOVIC MILENA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 8
  • FRAGKOULI CHRYSOULA-VAGIA 
    AC ATHLOS PERISTERIOU,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • LAURA ALIKUL 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 11
  • BOUGRINE NESRINE 
    CHAMPIONS CLUB,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • Country Score
  • Country Score
  • WINTER KATHARINA 
    SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT
    Country Score
    AUT 2
  • GUIDETTI ALESSIA 
    SAN MARINO SHOTOKAN CLUB,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • SALISBURY LAUREN 
    UECHI RYU GB,ENG
    Country Score
    ENG 6
  • BAGDERELLI SELIN 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • CRIVELLI AURORA 
    JISSEN DOJO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • VOVK TAISIIA 
    LEGEND,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • BATTAIA LUCIA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • ROZIĆ TEA 
    KARATE SAVEZ REGIJE HERCEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • CHOW HEI WOOD 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 0
  • PEDERSEN INGEBORG 
    SARPSBORG KARATE KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • JOVANOVIC MILENA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 5
  • HENNING HANNAH 
    RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
    Country Score
    GER 0
  • LAURA ALIKUL 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 3
  • RACHWAŁ KLAUDIA 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 0
  • GUIDETTI ALESSIA 
    SAN MARINO SHOTOKAN CLUB,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • MARINA SAJRA 
    KK KEIKS,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • BENKO ZSOFIA 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • SALISBURY LAUREN 
    UECHI RYU GB,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • CRIVELLI AURORA 
    JISSEN DOJO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BATTAIA LUCIA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • PEDERSEN INGEBORG 
    SARPSBORG KARATE KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • JOVANOVIC MILENA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 3
  • LAURA ALIKUL 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 6
  • MARINA SAJRA 
    KK KEIKS,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • SALISBURY LAUREN 
    UECHI RYU GB,ENG
    Country Score
    ENG 4
  • BATTAIA LUCIA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • LAURA ALIKUL 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 2
  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 5

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SALISBURY LAUREN 
    UECHI RYU GB,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 10

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK
Junior Kumite Female 59+ kg - Main Tree Pool 3

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • MAZZIOL RACHELE 
    CTR VENETO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KÖLKER ROOS 
    CHOKU,NED
    Country Score
    NED 9
  • Country Score
  • Country Score
  • ZIVKOVIC TAMARA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 4
  • RAMPAZZO SOFIA 
    CTR VENETO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • FILIPEK PAULINA KATARZYNA 
    S.S.D. AVENGERS TEAM KARATE - ITALIA ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SADOVSKA KATERYNA 
    VAGR KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • ZERJAV NUSA 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Country Score
  • Country Score
  • MARANGONI JESSICA 
    POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • JELLEMA SHARON 
    BUDOSCHOOL KAI SEI,NED
    Country Score
    NED 2
  • Country Score
  • Country Score
  • ABID INES 
    IMPACT KARATE CLUB,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • JUNNER NIAMH 
    SHITOKAI SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • Country Score
  • Country Score
  • KALAJDŽIĆ DAJANA 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • TULLI FEDERICA 
    S.S.D. AVENGERS TEAM KARATE - ITALIA ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • KÖLKER ROOS 
    CHOKU,NED
    Country Score
    NED 0
  • ZAMETO HILLARY JENNIFER 
    CKS EN PAYS CRECOIS,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • ZIVKOVIC TAMARA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 8
  • LEMESH KSENIYA 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • SADOVSKA KATERYNA 
    VAGR KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 10
  • MITCHELL GEORGIA 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 9
  • BENZ SHOMSHANOK 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • MARANGONI JESSICA 
    POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • LOPES RAFAELA 
    NÚCLEO KARATE SHOTOKAN LISBOA,POR
    Country Score
    POR 4
  • ABID INES 
    IMPACT KARATE CLUB,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • NICOLAI SOFIA 
    ASD. SHORIN CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KALAJDŽIĆ DAJANA 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • SOGORIC PAULA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • PREZZOTI ANNA 
    SENSHI DOJO,BRA
    Country Score
    BRA 8
  • ULIVI ANGELICA 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • ZAMETO HILLARY JENNIFER 
    CKS EN PAYS CRECOIS,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • ZIVKOVIC TAMARA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1
  • SADOVSKA KATERYNA 
    VAGR KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • LOPES RAFAELA 
    NÚCLEO KARATE SHOTOKAN LISBOA,POR
    Country Score
    POR 2
  • ABID INES 
    IMPACT KARATE CLUB,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • KALAJDŽIĆ DAJANA 
    KARATE KLUB UNSU,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • PREZZOTI ANNA 
    SENSHI DOJO,BRA
    Country Score
    BRA 6

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • ZAMETO HILLARY JENNIFER 
    CKS EN PAYS CRECOIS,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • LOPES RAFAELA 
    NÚCLEO KARATE SHOTOKAN LISBOA,POR
    Country Score
    POR 2
  • PREZZOTI ANNA 
    SENSHI DOJO,BRA
    Country Score
    BRA 3

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • PREZZOTI ANNA 
    SENSHI DOJO,BRA
    Country Score
    BRA 3

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS
Junior Kumite Female 59+ kg - Main Tree Pool 4

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • GUARINO LUISA 
    CENTRO KARATE SHOTOKAN POLISPORTIVA CERTALDO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • ISTOGU ELMEDINA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 5
  • Country Score
  • Country Score
  • VUKOVIC MARINA 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 6
  • PINGONT LIANE 
    KARATE CLUB SIN LE NOBLE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • Country Score
  • Country Score
  • PAVLOVSKA ELENA 
    ROYAL TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • HAGENAAR SARAH 
    BUDOSCHOOL KAI SEI,NED
    Country Score
    NED 5
  • Country Score
  • Country Score
  • RAJIĆ MONIKA 
    KARATE SAVEZ REGIJE HERCEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • CASMIR CHLOE 
    CHADWELL HEATH KARATE ACADMY,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Country Score
  • Country Score
  • JONKERS DANNIEL 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 1
  • YAKOVENKO ILONA 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • SZEDŐ LUCA 
    VASAS SC,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • SGOUROPOULOU ANASTASIA 
    THE BROTHERHOOD MFT,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • POTPARA MAGDALENA 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 3
  • SZUROWSKA IZABELA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • ISTOGU ELMEDINA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • VUKOVIC MARINA 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • PASCUAL CHICO MARTA 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 6
  • HAGENAAR SARAH 
    BUDOSCHOOL KAI SEI,NED
    Country Score
    NED 3
  • SUFLAJ MAGDALENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • RAJIĆ MONIKA 
    KARATE SAVEZ REGIJE HERCEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • LEONOVA ANASTASIYA 
    SPARTA,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • YAKOVENKO ILONA 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ZUCKER FANNY 
    CLUB OMNISPORT DE VILLERS-LES-NANCY KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • SGOUROPOULOU ANASTASIA 
    THE BROTHERHOOD MFT,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • GALIMZYANOVA SOFIYA 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 4
  • SZUROWSKA IZABELA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 3
  • CVETKOSKA SANJA 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 7
  • BROGNON EVA 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 5
  • BÄNI MATILDA 
    KARATECENTER RETO KERN,SUI
    Country Score
    SUI 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • PASCUAL CHICO MARTA 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • SUFLAJ MAGDALENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • RAJIĆ MONIKA 
    KARATE SAVEZ REGIJE HERCEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • ZUCKER FANNY 
    CLUB OMNISPORT DE VILLERS-LES-NANCY KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • SGOUROPOULOU ANASTASIA 
    THE BROTHERHOOD MFT,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • CVETKOSKA SANJA 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • BROGNON EVA 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 6

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • SUFLAJ MAGDALENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • ZUCKER FANNY 
    CLUB OMNISPORT DE VILLERS-LES-NANCY KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • BROGNON EVA 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 1

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • BROGNON EVA 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 2

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR
Junior Kumite Female 59+ kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 4
  • KRIVDOVÁ SARA 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SÆLID ANNIKA 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 1
  • GOLUBEVA VALERIIA 
    ORENBURG REGION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • ABOSHOWYKA NOUR EHAB 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY
Junior Kumite Female 59+ kg - Repechage Pool 1,2,3,4
Repechage Pool 1,2,3,4
GRAZIOSI AURORA 
FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
Country Score
ITA 1
LODA FEDERICA 
FORZA E COSTANZA,ITA
Country Score
ITA 0
LODA FEDERICA 
FORZA E COSTANZA,ITA
Country Score
ITA 2
SCALA ROBERTA 
ASD NEWBODYGUARD,ITA
Country Score
ITA 0
SCALA ROBERTA 
ASD NEWBODYGUARD,ITA
Country Score
ITA 0
SAWASHIMA SAKURA 
JAPAN,JPN
Country Score
JPN 2
SAWASHIMA SAKURA 
JAPAN,JPN
Country Score
JPN 3
SAWASHIMA SAKURA 
JAPAN,JPN
Country Score
JPN
KRIVDOVÁ SARA 
KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
Country Score
SVK 0
Repechage Pool 1,2,3,4
ZERJAV NUSA 
SLOVENIA,SLO
Country Score
SLO 0
BENZ SHOMSHANOK 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 1
BENZ SHOMSHANOK 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 0
BENZ SHOMSHANOK 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 1
SADOVSKA KATERYNA 
VAGR KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 0
ZAMETO HILLARY JENNIFER 
CKS EN PAYS CRECOIS,FRA
Country Score
FRA 0
ZAMETO HILLARY JENNIFER 
CKS EN PAYS CRECOIS,FRA
Country Score
FRA 2
PREZZOTI ANNA 
SENSHI DOJO,BRA
Country Score
BRA 0
PREZZOTI ANNA 
SENSHI DOJO,BRA
Country Score
BRA 0
SÆLID ANNIKA 
SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
Country Score
NOR
SÆLID ANNIKA 
SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
Country Score
NOR 2
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-10 09:47:58 CET +01:00)