EKF Junior, Cadet & U21 Championships 2021 - Tampere - Junior Kumite Female 59+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-22 18:16:34 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • GRINBERGA ANNA 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • GOLOMBOS NIKOLINA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 10
  • MUZIKAROVA KLARA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • KAKIAY ASHLEY 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 0
  • BOTA DIJANA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 2
  • LYDMAN ENNI 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 2
  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • ZACHO KNUDSEN LINE 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • MATHIS KRISTIN 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • ADEMI JUSRA 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • STOJANOVIC JOVANA 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • VACZY ANNA 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • GOMEZ RUIZ CARLA 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 7
  • DANISZEWSKA JULIA 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 6
  • COMAN MARIA CRISTINA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • SOMBE THALYA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 4

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • GOLOMBOS NIKOLINA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • MUZIKAROVA KLARA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • BOTA DIJANA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • MATHIS KRISTIN 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • VACZY ANNA 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • GOMEZ RUIZ CARLA 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • SOMBE THALYA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 6

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • GOLOMBOS NIKOLINA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • MATHIS KRISTIN 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • SOMBE THALYA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • SOMBE THALYA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • ZAREI LARA 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 8
  • FLEISCHER DORA 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • RAMANIUK VOLHA 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • MOLNAR ELIZABETA 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 4
  • RIEDEL HANNAH 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • FARMAKI KASSIANI 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 5
  • STUBSJOEN HANNAH 
    NORWAY,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • SCHAEDLER FIONA 
    LIECHTENSTEIN,LIE
    Country Score
    LIE 0
  • LEKANIC SELENA 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • KALININA VIKTORIIA 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • DEUBLE SARA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • MUSTAFA BEHIJE 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • TACHKER KATRIN 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • PERGOLESI ASIA 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • SCHUMANN CHIARA 
    LUXEMBOURG,LUX
    Country Score
    LUX 0

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • ZAREI LARA 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • MOLNAR ELIZABETA 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • RIEDEL HANNAH 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • LEKANIC SELENA 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • DEUBLE SARA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • MUSTAFA BEHIJE 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 4
  • PERGOLESI ASIA 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • ZAREI LARA 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 3
  • DEUBLE SARA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • MUSTAFA BEHIJE 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 9
  • MUSTAFA BEHIJE 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Poolwinner Tree - Round 1

  • YUSHKOVA DARYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 4

Poolwinner Tree - Round 2

  • AKSOY SUDENUR 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
Repechage Pool 1,2
ZACHO KNUDSEN LINE 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 3
ZACHO KNUDSEN LINE 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 2
BOTA DIJANA 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 1
ZACHO KNUDSEN LINE 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 3
GOLOMBOS NIKOLINA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
SOMBE THALYA 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA
SOMBE THALYA 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA 4
Repechage Pool 1,2
STUBSJOEN HANNAH 
NORWAY,NOR
Country Score
NOR 0
RIEDEL HANNAH 
GERMANY,GER
Country Score
GER 0
RIEDEL HANNAH 
GERMANY,GER
Country Score
GER 4
ZAREI LARA 
SWEDEN,SWE
Country Score
SWE 0
ZAREI LARA 
SWEDEN,SWE
Country Score
SWE 0
MUSTAFA BEHIJE 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS
MUSTAFA BEHIJE 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-22 18:16:34 CEST +02:00)