Karate1 Youth League - Umag 2018 - U14 Kumite Female -42 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:39 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   6      
  SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   4     
2 Lampkowska Malwina (STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL)   0      
   SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   3    
3       
  ALIYEVA AYSU (AZERBAIJAN,AZE)   1     
4       
    SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   5   
5 Williets Bethany (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   0      
  ORO MARINA (SERBIA,SRB)   1     
6 ORO MARINA (SERBIA,SRB)   8      
   ORO MARINA (SERBIA,SRB)   0    
7       
  BEGANOVIĆ NINA (BIH-USK,BIH)   0     
8       
     SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   5  
9 Prusina Jana (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   7      
  Prusina Jana (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   4     
10 Decataldo Alessia (Elson Sport & Karate,SUI)   1      
   Prusina Jana (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   0    
11       
  Betts Jessica-Lee (Kaisho Karate,ENG)   3     
12       
    Mcgregor Niamh (Chris Ewing Karate,SCO)   0   
13       
  ZETICA MIA (CROATIA,CRO)   2     
14       
   Mcgregor Niamh (Chris Ewing Karate,SCO)   2    
15       
  Mcgregor Niamh (Chris Ewing Karate,SCO)   3     
16       
      Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)  
17 Knežević Anđela (KARATE KLUB UNSU,BIH)   3      
  Mishovska Mhaela (Karate Klub Tigar2003,MKD)   1     
18 Mishovska Mhaela (Karate Klub Tigar2003,MKD)   3      
   SZETO KEIRA (CANADA,CAN)   0    
19       
  SZETO KEIRA (CANADA,CAN)   3     
20       
    Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   9   
21 Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   5      
  Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   2     
22 Mamadeus Sennah (Karateschool Fightin Nabil,NED)   3      
   Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   5    
23       
  Palashevska Veronika (Yastreb,UKR)   1     
24       
     Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   10  
25 BONTEMPI ANNABRUNA (FORZA E COSTANZA,ITA)   0      
  Medová Michaela (Fight Club CZ,CZE)   1     
26 Medová Michaela (Fight Club CZ,CZE)   1      
   DIANA LUKACS (Club Sportiv Crisan,ROU)   1    
27       
  DIANA LUKACS (Club Sportiv Crisan,ROU)   7     
28       
    Hunt Ruby (Links Karate,ENG)   0   
29       
  Baravikova Ulyana (BELARUS,BLR)   1     
30       
   Hunt Ruby (Links Karate,ENG)   3    
31       
  Hunt Ruby (Links Karate,ENG)   2     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 CAKIR AZRA (TURKEY,TUR)   3      
  GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   10     
2 GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   6      
   GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   2    
3       
  WILLIAMS CASSIDY (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
4       
    GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   6   
5 Prihodjko Emilija (Karate club TAN,LAT)   0      
  Backovic Helena (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   5     
6 Backovic Helena (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   8      
   Backovic Helena (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1    
7       
  SIETI ANGELIKA PARASKEVI (A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE)   1     
8       
     GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   0  
9 CHEKMENEVA POLINA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3      
  CHEKMENEVA POLINA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3     
10 Cabansag Malaya (American Shotokan Karate Academy,USA)   1      
   SNAITH EMMA (DOKAN ENGLAND,ENG)   0    
11       
  SNAITH EMMA (DOKAN ENGLAND,ENG)   4     
12       
    IVANCIC DOROTEA (CROATIA,CRO)   0   
13       
  Rešidbegović Mubina (KARATE KLUB GRAČANICA-GRAČANICA,BIH)   0     
14       
   IVANCIC DOROTEA (CROATIA,CRO)   5    
15       
  IVANCIC DOROTEA (CROATIA,CRO)   5     
16       
      VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)  
17 Taylor Cassie (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   0      
  Lorenz Vanessa (Budo Akademie Halle,GER)   1     
18 Lorenz Vanessa (Budo Akademie Halle,GER)   5      
   VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)   5    
19       
  VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)   1     
20       
    VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)   1   
21 Kadlecová Aneta (Fight Club CZ,CZE)   1      
  MARCEC EMA (CROATIA,CRO)   4     
22 MARCEC EMA (CROATIA,CRO)   5      
   MARCEC EMA (CROATIA,CRO)   1    
23       
  PECEVSKA IVA (Olimpik Sport 2007,MKD)   1     
24       
     VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)   2  
25 Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   7      
  Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   7     
26 LAMALICE-OJEDA JADE (CANADA,CAN)   0      
   Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   3    
27       
  SIPOVIĆ AJLA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   0     
28       
    Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   0   
29       
  MALAKHAVA MARYIA (KARATE CLUB JUNIOR,BLR)   7     
30       
   MALAKHAVA MARYIA (KARATE CLUB JUNIOR,BLR)   1    
31       
  McDonald Orla (Chris Ewing Karate,SCO)   1     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Eckstein Esther (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     VITALI VERONICA (FORZA E COSTANZA,ITA)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Mamadeus Sennah (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0     
     Palashevska Veronika (Yastreb,UKR)   1    
    Palashevska Veronika (Yastreb,UKR)   2   Palashevska Veronika (Yastreb,UKR)   1   
     SZETO KEIRA (CANADA,CAN)   0   Hunt Ruby (Links Karate,ENG)   0  
      Hunt Ruby (Links Karate,ENG)   1   SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)  
       SIPOVIĆ EMINA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   6  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Lorenz Vanessa (Budo Akademie Halle,GER)   2    
      Lorenz Vanessa (Budo Akademie Halle,GER)   0   
     MARCEC EMA (CROATIA,CRO)   1   Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   2  
      Andrieieva Valeriia (Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR)   1   GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)  
       GODOY MAGDALENA (CHILE,CHI)   9  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:39 CEST +02:00)