Karate1 Youth League - Umag 2018 - U14 Kumite Female 47+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:15 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Bougrine Amel (USLM Karaté,FRA)   2      
  Tinavská Ema (Fight Club CZ,CZE)   0     
2 Tinavská Ema (Fight Club CZ,CZE)   1      
   HUNNAM KATIE (DOKAN ENGLAND,ENG)   0    
3 HUNNAM KATIE (DOKAN ENGLAND,ENG)   2      
  HUNNAM KATIE (DOKAN ENGLAND,ENG)   1     
4 Hodzic Nejla (Karate klub Sambon - Vogosca,BIH)   0      
    Zani Elena (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0   
5 GENCHEVA MIRA (BULGARIA,BUL)   0      
  Zani Elena (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   2     
6 Zani Elena (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0      
   Zani Elena (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1    
7 CACKO MIA (CROATIA,CRO)   0      
  CACKO MIA (CROATIA,CRO)   1     
8 Thorstenson Mathilda (Karateklubb Elit,SWE)   0      
     Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)   0  
9 ZIBRET ZALA (SLOVENIA,SLO)   7      
  ZIBRET ZALA (SLOVENIA,SLO)   7     
10 Hóková Ella (Farmex Nitra,SVK)   0      
   ZIBRET ZALA (SLOVENIA,SLO)   1    
11 BRIGANTI ANGELA (KARATE GEMELLI,ITA)   4      
  BRIGANTI ANGELA (KARATE GEMELLI,ITA)   0     
12 Valiukaite Meda (LTU Sports club Rytu Kovotojas,LTU)   0      
    Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)   2   
13 Dapas Vanessa (ASD IL POLIEDRO CFS,ITA)   0      
  MESIĆ ADNANA (BIH-USK,BIH)   0     
14 MESIĆ ADNANA (BIH-USK,BIH)   1      
   Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)   1    
15       
  Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)   2     
16       
      Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)  
17 HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   4      
  HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   4     
18 Peulic Anjia (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   0      
   HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   0    
19 DE LAS CABADAS MARTIN LUCIA (KIDOKAN,ESP)   2      
  DE LAS CABADAS MARTIN LUCIA (KIDOKAN,ESP)   0     
20 UTOVAC LUCIJA (CROATIA,CRO)   0      
    Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)   2   
21 Raspudic Sara (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   0      
  Raspudic Sara (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   0     
22 SEVER ANA (SLOVENIA,SLO)   0      
   Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)   1    
23       
  Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)   1     
24       
     Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)   4  
25 Polónyová Bianka (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   1      
  Polónyová Bianka (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0     
26 ULKU BILGE (TURKEY,TUR)   0      
   BEZREBRAYA ARINA (KARATE CLUB IPPON,UKR)   2    
27 VAZHNEVICH IYA (Sporting club Everest,BLR)   0      
  BEZREBRAYA ARINA (KARATE CLUB IPPON,UKR)   2     
28 BEZREBRAYA ARINA (KARATE CLUB IPPON,UKR)   8      
    BEZREBRAYA ARINA (KARATE CLUB IPPON,UKR)   1   
29 Grujic Emilia (askö Karate Kara,AUT)   3      
  Grujic Emilia (askö Karate Kara,AUT)   0     
30 OSMANI RINESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   0      
   Nardi Chiara (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0    
31       
  Nardi Chiara (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Palva Ronja (Renshin-Kan Finland,FIN)   1      
  RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   2     
2 RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   5      
   RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   4    
3 GATT ALEXANDRA (MALTA,MLT)   1      
  GATT ALEXANDRA (MALTA,MLT)   0     
4 SCHICCHI ALESSANDRA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   1      
    RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   3   
5 Čučak Nikolina (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   8      
  Čučak Nikolina (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   8     
6 BARONTINI GIADA (San Marino Shotokan Club,SMR)   1      
   Čučak Nikolina (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   3    
7 Pirazzi Leana (neuchâtel karate-do,SUI)   1      
  Pirazzi Leana (neuchâtel karate-do,SUI)   1     
8 Salisbury Megan (Uechi Ryu,GBR)   1      
     RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   5  
9 Chironi Alessia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0      
  Vargová Zuzana (Farmex Nitra,SVK)   0     
10 Vargová Zuzana (Farmex Nitra,SVK)   1      
   NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   5    
11 Carli Maruša Sara (karate klub kolektor idrija,SLO)   0      
  NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   1     
12 NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   3      
    NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   0   
13 Coppa Ilary (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0      
  GOLOMBOS NIKOLINA (CROATIA,CRO)   10     
14 GOLOMBOS NIKOLINA (CROATIA,CRO)   8      
   GOLOMBOS NIKOLINA (CROATIA,CRO)   4    
15       
  Kavaz Inela (KK Perfekt Sarajevo,BIH)   1     
16       
      RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)  
17 ISABELLA JOANA COSTANZO (Clubul Sportiv Koryo,ROU)   3      
  Grinberga Anna (Karate Club Strassen,LUX)   2     
18 Grinberga Anna (Karate Club Strassen,LUX)   4      
   Grinberga Anna (Karate Club Strassen,LUX)   2    
19 DI BARI GEMMA (OKINAWA KARATE TEAM TARANTO,ITA)   3      
  DI BARI GEMMA (OKINAWA KARATE TEAM TARANTO,ITA)   0     
20 Klepic Merjem (KARATE KLUB OKINAWA,BIH)   0      
    Ozsvaldova Lea (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   3   
21 CULUM LAURA (CROATIA,CRO)   0      
  CULUM LAURA (CROATIA,CRO)   3     
22 KASHYAP ISHITA (INDIA,IND)   0      
   Ozsvaldova Lea (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   9    
23       
  Ozsvaldova Lea (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   4     
24       
     Ozsvaldova Lea (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   1  
25 AVZNER ZOJA (SLOVENIA,SLO)   2      
  AVZNER ZOJA (SLOVENIA,SLO)   1     
26 Bougrine Amina (USLM Karaté,FRA)   2      
   AVZNER ZOJA (SLOVENIA,SLO)   1    
27 Quartieri Matilde (A.s.d. Millennium Karate,ITA)   0      
  GASHI VALEZA (Kosovo Karate Federation,KOS)   1     
28 GASHI VALEZA (Kosovo Karate Federation,KOS)   4      
    AVZNER ZOJA (SLOVENIA,SLO)   3   
29 MATHIS KRISTIN (AUSTRIA,AUT)   4      
  MATHIS KRISTIN (AUSTRIA,AUT)   1     
30 Yurevich Maya (BELARUS,BLR)   1      
   TURALI SEHER (TURKEY,TUR)   1    
31       
  TURALI SEHER (TURKEY,TUR)   2     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Moroz Ellina (Sakhalin region,RUS)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     RAVLIC ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Raspudic Sara (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   3    
      HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   1   
     HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   4   HAON Julie (FULL KARATE ACADEMIE,FRA)   4  
      BEZREBRAYA ARINA (KARATE CLUB IPPON,UKR)   0   Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)  
       Fital Kori (Chris Ewing Karate,SCO)   4  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Palva Ronja (Renshin-Kan Finland,FIN)   3     
     GATT ALEXANDRA (MALTA,MLT)   4    
    GATT ALEXANDRA (MALTA,MLT)   4   GATT ALEXANDRA (MALTA,MLT)   0   
     Čučak Nikolina (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   3   NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   3  
      NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)   3   NIJEMCEVIC ANA (SERBIA,SRB)  
       Ozsvaldova Lea (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:15 CEST +02:00)