Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - U14 Kumite Female 47+ kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 00:31:44 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ALAMEDA APRIL ELIZABETH 
    PUERTO RICO,PUR
    Country Score
    PUR 6
  • PALVA RONJA 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 1
  • Country Score
  • Country Score
  • VAJDA MAGDALENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • ABDELKADER RIM 
    OLIMPIA KARATE CUS BERGAMO ASD,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 6
  • FARSETTI MICHELA 
    ACCADEMIA KARATE CASENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • PORQUET FAITH 
    SAUVEGARDE BESANÇON,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • CHIRONI ALESSIA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ORTIZ-BAUMGARTNER MOANA 
    KS RHEINFELDEN DE.,GER
    Country Score
    GER 1
  • ANDRIANOPOULOU ATHANASIA 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • MALINOVSKA NIKA 
    TAIKAN KARATE CLUB UKRAINE KHARKIV,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • VANIN IRENE 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • MOGHNIEH TALIA 
    KAZOKU MARTIAL ARTS,USA
    Country Score
    USA 2
  • CAIELLO CATERINA 
    SSD FITNESS PER TERNI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ALAMEDA APRIL ELIZABETH 
    PUERTO RICO,PUR
    Country Score
    PUR 4
  • PERGOLESI ASIA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • ABDELKADER RIM 
    OLIMPIA KARATE CUS BERGAMO ASD,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • RUBERTI LUCIA 
    ASD KARATE TEAM 1999,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 6
  • MACCARINELLI GRETA 
    KAMEJU KARATE DO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • PORQUET FAITH 
    SAUVEGARDE BESANÇON,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • MUSILLI FEDERICA 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ANDRIANOPOULOU ATHANASIA 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • LOMBARDI MIRIAM 
    A.S.D.KARATESETTEVILLE,ITA
    Country Score
    ITA 9
  • VANIN IRENE 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • SIMONINI VALENTINA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 9
  • MOGHNIEH TALIA 
    KAZOKU MARTIAL ARTS,USA
    Country Score
    USA 6
  • MEROLLE NADIA 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • VICHI ARIANNA 
    SSD FITNESS PER TERNI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CICHOSZEWSKA NATASZA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ALAMEDA APRIL ELIZABETH 
    PUERTO RICO,PUR
    Country Score
    PUR 3
  • RUBERTI LUCIA 
    ASD KARATE TEAM 1999,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • PORQUET FAITH 
    SAUVEGARDE BESANÇON,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • LOMBARDI MIRIAM 
    A.S.D.KARATESETTEVILLE,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • SIMONINI VALENTINA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MOGHNIEH TALIA 
    KAZOKU MARTIAL ARTS,USA
    Country Score
    USA 0
  • CICHOSZEWSKA NATASZA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ALAMEDA APRIL ELIZABETH 
    PUERTO RICO,PUR
    Country Score
    PUR 3
  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 11
  • LOMBARDI MIRIAM 
    A.S.D.KARATESETTEVILLE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • CICHOSZEWSKA NATASZA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • CICHOSZEWSKA NATASZA 
    RAWICKI KLUB KARATE SUREM,POL
    Country Score
    POL 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • LOYAL LILI 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 6
  • KORKH ALISA 
    MOSCOW KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • SEVER ANA 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • GIORDANI PAOLA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • HAON JULIE 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • STRAUB JESSICA 
    KS RHEINFELDEN DE.,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • PEULIC ANJIA 
    ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BEZREBRAYA ARINA 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • Country Score
  • Country Score
  • NARDI CHIARA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • OLSEN NICOLINE 
    ISHØJ KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ONTIVEROS LOPEZ MARTA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • SANTIONEANU ARIANA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Country Score
  • Country Score
  • DUPERREX OKSANA 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • BARONTINI GIADA 
    SAN MARINO SHOTOKAN CLUB,SMR
    Country Score
    SMR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • LOYAL LILI 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • SPAGNOL LUCREZIA 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • GIORDANI PAOLA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KRNETIC JANA 
    KBS CASTRA,BIH
    Country Score
    BIH 9
  • HAON JULIE 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • SINDONI GIORGIA 
    KARATE SPORTING TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BEZREBRAYA ARINA 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • MALAKHAVA VARVARA 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • NARDI CHIARA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • POOLE EILIDH 
    JKS SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 5
  • ONTIVEROS LOPEZ MARTA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • LAZAREVA LOLITA 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • DUPERREX OKSANA 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • TAVELLI VIOLA 
    KAMEJU KARATE DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DESIDERIO ANNA PIA 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 7

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • SPAGNOL LUCREZIA 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KRNETIC JANA 
    KBS CASTRA,BIH
    Country Score
    BIH 8
  • HAON JULIE 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • BEZREBRAYA ARINA 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • POOLE EILIDH 
    JKS SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • ONTIVEROS LOPEZ MARTA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 7
  • DUPERREX OKSANA 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • KRNETIC JANA 
    KBS CASTRA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • BEZREBRAYA ARINA 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • ONTIVEROS LOPEZ MARTA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 6

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • KRNETIC JANA 
    KBS CASTRA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 5

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • CARDAKOVIC SARAH 
    KARATE KLUB SAMBON - VOGOSCA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • ALBAMONTE GIORGIA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Country Score
  • Country Score
  • JANKE EMELIE 
    LV NRW,GER
    Country Score
    GER 1
  • YUGO IMANE KOTIM 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Country Score
  • Country Score
  • SINIUSHKINA SOFIA 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • CAVEZZAN VITTORIA 
    A.S.D. JITAKYOEI KARATE CLUB GORGO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • FEDERICI LISA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • LILI MIKE 
    BUDAPESTI HONVÉD SE,HUN
    Country Score
    HUN 2
  • Country Score
  • Country Score
  • MUKBANIANI MARIAM 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 4
  • BURTSEVA POLINA 
    TAIKAN KARATE CLUB UKRAINE KHARKIV,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 3
  • DOMOLO VITTORIA 
    ASD CUS TORINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • IBBARI THILLELI 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • SCAVEZZON ROBERTA 
    ASI KARATE VENETO ASD CENTRO KARATE NOALE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • ALBAMONTE GIORGIA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • MALLARDO CAMILLA 
    CHAMPION CENTER NAPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • YUGO IMANE KOTIM 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 9
  • FILIPPELLI CHIARA MARIA 
    DHARMA ASSOCIAZIONE SPORTIVA DILETTANTISTICA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SINIUSHKINA SOFIA 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • MAZZOLENI CLARISSA 
    KARATE BREMBATE SOPRA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • FEDERICI LISA 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DETTLAFF AMELIA 
    SPORTS CLUB GOKKEN,POL
    Country Score
    POL 2
  • MUKBANIANI MARIAM 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 5
  • PEDERSOLI SOFIA 
    ASD MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • BRIGANTI ANGELA 
    KARATE GEMELLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • IBBARI THILLELI 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 11
  • GUERRIERO EMMA 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • ZANI ELENA 
    ASD KARATE ZANI,ITA
    Country Score
    ITA 9
  • HODZIC NEJLA 
    KARATE KLUB SAMBON - VOGOSCA,BIH
    Country Score
    BIH 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • ALBAMONTE GIORGIA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • YUGO IMANE KOTIM 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 10
  • SINIUSHKINA SOFIA 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • DETTLAFF AMELIA 
    SPORTS CLUB GOKKEN,POL
    Country Score
    POL 6
  • MUKBANIANI MARIAM 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 3
  • IBBARI THILLELI 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • ZANI ELENA 
    ASD KARATE ZANI,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • YUGO IMANE KOTIM 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • DETTLAFF AMELIA 
    SPORTS CLUB GOKKEN,POL
    Country Score
    POL 1
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • ZANI ELENA 
    ASD KARATE ZANI,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • YUGO IMANE KOTIM 
    PLANOISE KARATE ACADEMY BESANCON,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • DE MARCHI BEATRICE 
    ASI KARATE VENETO ASD CENTRO KARATE NOALE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BELYAKOVA KSENIA 
    СПОРТИВНЫЙ КЛУБ ДЕРЖАВА,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Country Score
  • Country Score
  • BOTHMA HAYLEY 
    CIKA SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 10
  • PERGOLESI AURORA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • UBIPARIPOVIĆ SONJA 
    K.K. ŽELJA IPON - SREBRENICA,BIH
    Country Score
    BIH 9
  • GIUDICE CARLA 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • KONDRATSKA VIKTORIIA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • DI BARI GEMMA 
    PUGLIA COMPETITORS,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • Country Score
  • Country Score
  • ABRATE AURORA 
    ASD MOREVILLA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PIOTRKOWSKA IZABELA 
    SPORTS CLUB GOKKEN,POL
    Country Score
    POL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ZAHARIA ALEXIA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • NIKOLAJENKO KRISTINE 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • Country Score
  • Country Score
  • ALBERG CAMILLA 
    ISHØJ KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • PALYN ALIAKSANDRA 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • BELYAKOVA KSENIA 
    СПОРТИВНЫЙ КЛУБ ДЕРЖАВА,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • SIMIC NATALIJA 
    SAMPIONI BANJA KOVILJACA,SRB
    Country Score
    SRB 6
  • BOTHMA HAYLEY 
    CIKA SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 0
  • SPAZIANI MARIAELENA 
    POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • UBIPARIPOVIĆ SONJA 
    K.K. ŽELJA IPON - SREBRENICA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • BEINHOFF EMLIY 
    BUDO AKADEMIE HALLE,GER
    Country Score
    GER 4
  • DI BARI GEMMA 
    PUGLIA COMPETITORS,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • VIRÁG MOLNÁR 
    BUDAPESTI HONVÉD SE,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • PIOTRKOWSKA IZABELA 
    SPORTS CLUB GOKKEN,POL
    Country Score
    POL 0
  • TRENADO MARTINEZ MAR 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • ZAHARIA ALEXIA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • BONGINI ASIA 
    SAN MARINO SHOTOKAN CLUB,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • ALBERG CAMILLA 
    ISHØJ KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • HELLINGER LUISA 
    RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
    Country Score
    GER 1
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 9
  • WOHLGEMUTH NAIYA 
    SHORINRYUKARATE,SUI
    Country Score
    SUI 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • SIMIC NATALIJA 
    SAMPIONI BANJA KOVILJACA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • BOTHMA HAYLEY 
    CIKA SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 8
  • BEINHOFF EMLIY 
    BUDO AKADEMIE HALLE,GER
    Country Score
    GER 1
  • VIRÁG MOLNÁR 
    BUDAPESTI HONVÉD SE,HUN
    Country Score
    HUN 9
  • TRENADO MARTINEZ MAR 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 6
  • ZAHARIA ALEXIA 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • HELLINGER LUISA 
    RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
    Country Score
    GER 0
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 8

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • BOTHMA HAYLEY 
    CIKA SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 2
  • VIRÁG MOLNÁR 
    BUDAPESTI HONVÉD SE,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • TRENADO MARTINEZ MAR 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 7

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • BOTHMA HAYLEY 
    CIKA SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 1
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 4

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO

Poolwinner Tree - Round 1

  • ČUCAK NIKOLINA 
    ENERGIJA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • GENCHEVA MIRA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 4

Poolwinner Tree - Round 2

  • SCHICCHI ALESSANDRA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 3

Poolwinner Tree - Round 3

  • FITAL KORI 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO
Repechage Pool 1,2,3,4
DESIDERIO ANNA PIA 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 5
DESIDERIO ANNA PIA 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 0
DUPERREX OKSANA 
SSKF KARATE TEAM,SUI
Country Score
SUI 1
DESIDERIO ANNA PIA 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 8
ONTIVEROS LOPEZ MARTA 
NO-KACHI,ESP
Country Score
ESP
DESIDERIO ANNA PIA 
SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
Country Score
ITA 2
KRNETIC JANA 
KBS CASTRA,BIH
Country Score
BIH 0
ČUCAK NIKOLINA 
ENERGIJA,BIH
Country Score
BIH
ČUCAK NIKOLINA 
ENERGIJA,BIH
Country Score
BIH 3
Repechage Pool 1,2,3,4
WOHLGEMUTH NAIYA 
SHORINRYUKARATE,SUI
Country Score
SUI 3
WOHLGEMUTH NAIYA 
SHORINRYUKARATE,SUI
Country Score
SUI 0
HELLINGER LUISA 
RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
Country Score
GER 0
WOHLGEMUTH NAIYA 
SHORINRYUKARATE,SUI
Country Score
SUI 0
TRENADO MARTINEZ MAR 
NO-KACHI,ESP
Country Score
ESP 0
BOTHMA HAYLEY 
CIKA SOUTH AFRICA,RSA
Country Score
RSA 2
BOTHMA HAYLEY 
CIKA SOUTH AFRICA,RSA
Country Score
RSA 4
BOTHMA HAYLEY 
CIKA SOUTH AFRICA,RSA
Country Score
RSA
GENCHEVA MIRA 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 00:31:44 CEST +02:00)