Karate1 Youth League - Limassol 2022
U14 Kumite Female 47+ kg

  

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • GLYKI CHRISTINA 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • BALNEARE LUDOVICA MARIA 
    TEAM KARATE LENTINI,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • DE RUBEIS GIULIA 
    CHINTO KAYL,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • ANTONELLI THYIS 
    MALTA,MLT
    Country Score
    MLT 8
  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • BEADLE JAIMEE-LEIGH 
    TEAM UECHI ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • FRANKOVÁ ANNA 
    FIGHT CLUB CZ,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • CADETE BEATRIZ 
    CLUBE KARATE DE OLHÃO,POR
    Country Score
    POR 3
  • REEN ASHA 
    KAIZEN IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • ANTOINE AURÉLIE 
    KARATE CLUB REBECQ,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • ZEUMEROVA ALEXANDRA 
    KACHI NITRA,SVK
    Country Score
    SVK 8
  • CHARALAMBOUS ANDREA 
    LAPATSA BUSHIDO,CYP
    Country Score
    CYP 3
  • LAMBROU CHARA 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • ECCHILI GRAZIELLA 
    SPORT TARGET,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • TROBLOVÁ SILVIE 
    TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • MALKIC HANNA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 6

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • BALNEARE LUDOVICA MARIA 
    TEAM KARATE LENTINI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • ANTONELLI THYIS 
    MALTA,MLT
    Country Score
    MLT 2
  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • CADETE BEATRIZ 
    CLUBE KARATE DE OLHÃO,POR
    Country Score
    POR 0
  • ANTOINE AURÉLIE 
    KARATE CLUB REBECQ,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • ZEUMEROVA ALEXANDRA 
    KACHI NITRA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • ECCHILI GRAZIELLA 
    SPORT TARGET,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • MALKIC HANNA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ANTONELLI THYIS 
    MALTA,MLT
    Country Score
    MLT 0
  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • ZEUMEROVA ALEXANDRA 
    KACHI NITRA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • ECCHILI GRAZIELLA 
    SPORT TARGET,ITA
    Country Score
    ITA 5

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • ECCHILI GRAZIELLA 
    SPORT TARGET,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • GLYKI MELANI 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • NOVAKOVA KATERINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 8
  • KALAPODA PARASKEVI 
    EF ZIN,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • KRIZMAN LENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • GANDOLA VIOLA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • PANTELOPOULOU DAFNI 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • HEINRICH ALINA 
    GOJU-RYU KARATE GARATH,GER
    Country Score
    GER 4
  • KUNDRÁTOVÁ LENKA 
    FIGHT CLUB CZ,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 0
  • BAGOSI MARIANNA 
    SZARVAS,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • GYURICS LILIEN 
    GASTROYAL SE,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • ARGYRI ARIADNI 
    MORFOU MARTIAL ARTS THEMIS GEORGIOU,CYP
    Country Score
    CYP 4
  • VANROOY CHIARA 
    KC SAMOERAI LEUVEN,BEL
    Country Score
    BEL 6
  • GEORGIOU IOANNA 
    YPSONAS TRADITIONAL KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • GASHI SUELA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 5
  • HARUTYUNYAN KAMILA 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 3

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • NOVAKOVA KATERINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • KRIZMAN LENA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • GANDOLA VIOLA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • HEINRICH ALINA 
    GOJU-RYU KARATE GARATH,GER
    Country Score
    GER 0
  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 4
  • ARGYRI ARIADNI 
    MORFOU MARTIAL ARTS THEMIS GEORGIOU,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • VANROOY CHIARA 
    KC SAMOERAI LEUVEN,BEL
    Country Score
    BEL 7
  • HARUTYUNYAN KAMILA 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • NOVAKOVA KATERINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • GANDOLA VIOLA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 3
  • VANROOY CHIARA 
    KC SAMOERAI LEUVEN,BEL
    Country Score
    BEL 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • NOVAKOVA KATERINA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • POLYKARPOU MALVINA 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • FILIPOVIC MARTA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 9
  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 4
  • SITARA ELENI 
    AKC EIRINI,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • MINCHEVA VERONIKA 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • MUSSO ROBERTA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • BEEROVÁ BEÁTA 
    TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • HALLDÓRSDÓTTIR EMBLA 
    KARATEFÉLAG REYKJAVÍKUR,ISL
    Country Score
    ISL 4
  • BAŁUT NATALIA 
    UKS SONKEI,POL
    Country Score
    POL 2
  • EWING MAIA 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • GUSCIC NOA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 9
  • MORAIS OLIVEIRA INÊS 
    CKMAIA,POR
    Country Score
    POR 1
  • NARDELLI TALIA 
    PRO-KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • ÁDÁM ADRIENN 
    BVSC-ZUGLÓ,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • LAMBROU MARINA 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 5
  • CIMONE ARIANNA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 6

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • FILIPOVIC MARTA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 6
  • MUSSO ROBERTA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • HALLDÓRSDÓTTIR EMBLA 
    KARATEFÉLAG REYKJAVÍKUR,ISL
    Country Score
    ISL 3
  • EWING MAIA 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • GUSCIC NOA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • NARDELLI TALIA 
    PRO-KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • CIMONE ARIANNA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 0
  • MUSSO ROBERTA 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GUSCIC NOA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • NARDELLI TALIA 
    PRO-KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 3

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 7
  • NARDELLI TALIA 
    PRO-KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 4

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • STRAHIJA LAURA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 10
  • SUCHÁ DOMINIKA 
    TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • ANASTASIOU ELEANA 
    SPORT CLUB KIME,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • ZARSKA JULIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 4
  • KELALI MICHAELA-ANGELIKI 
    DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 3
  • MICHAEL NEDI 
    EF ZIN,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • HERNANDEZ CASTILLA JULIA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • BUJNA MARIANNA 
    STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT,POL
    Country Score
    POL 1
  • MJEKU KLEA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • KLEWAROVA MARKETA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • KAZANCEVA MILANA 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • CATTANEO ELISA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MICHAELIDOU ANNA 
    MORFOU MARTIAL ARTS THEMIS GEORGIOU,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • NÉMETH LILIÁNA 
    GASTROYAL SE,HUN
    Country Score
    HUN 2
  • ARTEMI KONSTANTINA 
    YPSONAS TRADITIONAL KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 3

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • STRAHIJA LAURA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • ZARSKA JULIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 1
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 6
  • HERNANDEZ CASTILLA JULIA 
    NO-KACHI,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • MJEKU KLEA 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • KLEWAROVA MARKETA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • CATTANEO ELISA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • ARTEMI KONSTANTINA 
    YPSONAS TRADITIONAL KARATE ASSOCIATION,CYP
    Country Score
    CYP 2

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • STRAHIJA LAURA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 4
  • KLEWAROVA MARKETA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • CATTANEO ELISA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 12
  • CATTANEO ELISA 
    ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
    Country Score
    ITA 8

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR

Poolwinner Tree - Round 1

  • DALNOKI SZÓFIA 
    MTK BUDAPEST WKF,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 8
  • SCHINDLER MILEY 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 3
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 8

Poolwinner Tree - Round 2

  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL 4
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • KRACZAJ WIKTORIA 
    KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI,POL
    Country Score
    POL
Repechage Pool 1,2,3,4
ARGYRI ARIADNI 
MORFOU MARTIAL ARTS THEMIS GEORGIOU,CYP
Country Score
CYP 3
ARGYRI ARIADNI 
MORFOU MARTIAL ARTS THEMIS GEORGIOU,CYP
Country Score
CYP 0
VANROOY CHIARA 
KC SAMOERAI LEUVEN,BEL
Country Score
BEL 1
NOVAKOVA KATERINA 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 5
NOVAKOVA KATERINA 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 1
NOVAKOVA KATERINA 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE
DALNOKI SZÓFIA 
MTK BUDAPEST WKF,HUN
Country Score
HUN 1
Repechage Pool 1,2,3,4
KELALI MICHAELA-ANGELIKI 
DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
Country Score
GRE 2
HERNANDEZ CASTILLA JULIA 
NO-KACHI,ESP
Country Score
ESP 1
HERNANDEZ CASTILLA JULIA 
NO-KACHI,ESP
Country Score
ESP 5
STRAHIJA LAURA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
STRAHIJA LAURA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 1
CATTANEO ELISA 
ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
Country Score
ITA 1
CATTANEO ELISA 
ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
Country Score
ITA 6
CATTANEO ELISA 
ASD CLUB ARTI ORIENTALI CANTU,ITA
Country Score
ITA
SCHINDLER MILEY 
SEN5 KARATE,GER
Country Score
GER 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-06-26 01:08:54 CEST +02:00)