WKF Training Camp 2018 & U12 and U21 Cup - Kids Competition - Kumite Female U12 -35 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:49 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Nyman Agnes (Karateklubb Elit,SWE)   1      
  Nyman Agnes (Karateklubb Elit,SWE)   8     
2 GENTA MICOL (KARATE CLUB SAVONA,ITA)   0      
   Nyman Agnes (Karateklubb Elit,SWE)   0    
3       
  TARANENKO SOFIIA (Shogun SC,UKR)   0     
4       
    Nyman Agnes (Karateklubb Elit,SWE)   1   
5 Schwab Laura (KG Rhein-Neckar,GER)   1      
  NASTAS PATRICIA (CSKARATERAPID,ROU)   1     
6 NASTAS PATRICIA (CSKARATERAPID,ROU)   2      
   NASTAS PATRICIA (CSKARATERAPID,ROU)   1    
7       
  KONTSEVENKO ALEXANDRA (BELARUS KARATE FEDERATION,BLR)   0     
8       
     Hecker Bojana (UTE Kaisei HUNGARY,HUN)   5  
9 Pazdro Oliwia (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)   4      
  Pazdro Oliwia (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)   0     
10 Kieser Antonia (KG Rhein-Neckar,GER)   0      
   Budnikova Viktoriya (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   0    
11       
  Budnikova Viktoriya (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   8     
12       
    Hecker Bojana (UTE Kaisei HUNGARY,HUN)   3   
13       
  Hecker Bojana (UTE Kaisei HUNGARY,HUN)   3     
14       
   Hecker Bojana (UTE Kaisei HUNGARY,HUN)   8    
15       
  STRAHIJA LAURA (CROATIA,CRO)   1     
16       
      Hecker Bojana (UTE Kaisei HUNGARY,HUN)  
17 THOMAS-BIRCH NEVAEH (VERAS ACADEMY,ENG)   2      
  THOMAS-BIRCH NEVAEH (VERAS ACADEMY,ENG)   1     
18 Nováková Kateřina (SKP karate Písek,CZE)   0      
   THOMAS-BIRCH NEVAEH (VERAS ACADEMY,ENG)   4    
19       
  ZAHARUIKA ALINA (KARATE CLUB JUNIOR,BLR)   1     
20       
    THOMAS-BIRCH NEVAEH (VERAS ACADEMY,ENG)   4   
21       
  Matthie Fiona (Bushido Waltershausen3,GER)   3     
22       
   MAHMUTOVIĆ MAJA (BIH-USK,BIH)   0    
23       
  MAHMUTOVIĆ MAJA (BIH-USK,BIH)   2     
24       
     THOMAS-BIRCH NEVAEH (VERAS ACADEMY,ENG)   1  
25 Siemon Nora (Bushido Waltershausen3,GER)   1      
  TRSTENJAK AIDA (CROATIA,CRO)   0     
26 TRSTENJAK AIDA (CROATIA,CRO)   4      
   Dopieralska Zuzanna (KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL)   0    
27       
  Dopieralska Zuzanna (KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL)   4     
28       
    HRACHOVA PALINA (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0   
29       
  Gribanova Aleksandra (SPK Soyuz Novosibirsk,RUS)   0     
30       
   HRACHOVA PALINA (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   1    
31       
  HRACHOVA PALINA (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   4     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      STRAHIJA LAURA (CROATIA,CRO)   1   
       STRAHIJA LAURA (CROATIA,CRO)   0  
      Budnikova Viktoriya (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   0   STRAHIJA LAURA (CROATIA,CRO)  
       Nyman Agnes (Karateklubb Elit,SWE)   0  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Nováková Kateřina (SKP karate Písek,CZE)   2    
      Nováková Kateřina (SKP karate Písek,CZE)   1   
     ZAHARUIKA ALINA (KARATE CLUB JUNIOR,BLR)   1   Nováková Kateřina (SKP karate Písek,CZE)   4  
      MAHMUTOVIĆ MAJA (BIH-USK,BIH)   0   Nováková Kateřina (SKP karate Písek,CZE)  
       HRACHOVA PALINA (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:49 CEST +02:00)