WKF Training Camp 2019 & U12 and U21 Cup - Training Camp and Kids Competition - Kumite Male U12 -35 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-17 08:42:31 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ÇAKIR ÖMER FARUK 
    TÜRK TELEKOM ANKARA SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 0
  • BINA TADEAS 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • BINA TADEAS 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • KREMPASKY MARTIN 
    KLUB KARATE ŽILINA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • PICCHIOTTI FEDERICO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 8
  • GIBSON ISAAC 
    VERAS ACADEMY,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • SPREM DOMAGOJ 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • BORINS RONALDS 
    KARATE CLUB TAN,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • KOSOLAPOV SAVELII 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SALJIU JUSUF 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • NEAGU-BARZAN ALEXANDRE 
    CS OTOPENI,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • ATDAYEV ARSLAN 
    TURKMENISTAN NATIONAL KARATEDO FEDERATION,TKM
    Country Score
    TKM 0
  • KABASHI ELSON JASON 
    ELSON SPORT & KARATE,SUI
    Country Score
    SUI 10
  • HAMITI ENKEL 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • CITI JACOPO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ZAREV TONI 
    RONIN SOSIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • GENTILI-WALSH JACK GORDON 
    VERAS ACADEMY,ENG
    Country Score
    ENG 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • KREMPASKY MARTIN 
    KLUB KARATE ŽILINA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • GIBSON ISAAC 
    VERAS ACADEMY,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • KOSOLAPOV SAVELII 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SALJIU JUSUF 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 6
  • KABASHI ELSON JASON 
    ELSON SPORT & KARATE,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • CITI JACOPO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ZAREV TONI 
    RONIN SOSIA,BUL
    Country Score
    BUL 9

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • KOSOLAPOV SAVELII 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • SALJIU JUSUF 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • ZAREV TONI 
    RONIN SOSIA,BUL
    Country Score
    BUL 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • SALJIU JUSUF 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • THIERBACH LUCA 
    SEI-WA-KAI TEAM MEISSEN,GER
    Country Score
    GER 4
  • VIZINTIN ROAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SCHEDEL NOLAN 
    EKTS LAUSANNE SWISS,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • DURDYYEV SHAGELDI 
    TURKMENISTAN NATIONAL KARATEDO FEDERATION,TKM
    Country Score
    TKM 2
  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • GENTA JACOPO 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SALVATORE GIBSON DYLAN 
    VERAS ACADEMY,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • VONDRASEK TOMAS 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • SIMONETTI NICHOLAS 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • HORŇÁK FILIP 
    SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC,CZE
    Country Score
    CZE 8
  • STARIKEVICH NIKITA 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • BURLEC LUCA 
    CSM JIUL PETROSANI,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • MAUROPS DANIELS 
    BOLDERAJAS KARATE CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • PECI GENT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • LOZANO SANCHEZ JAIME 
    OLYMPIC MARBELLA,ESP
    Country Score
    ESP 8
  • SESAR TOMO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • THIERBACH LUCA 
    SEI-WA-KAI TEAM MEISSEN,GER
    Country Score
    GER 3
  • DURDYYEV SHAGELDI 
    TURKMENISTAN NATIONAL KARATEDO FEDERATION,TKM
    Country Score
    TKM 1
  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 8
  • SALVATORE GIBSON DYLAN 
    VERAS ACADEMY,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • HORŇÁK FILIP 
    SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • STARIKEVICH NIKITA 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • PECI GENT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • LOZANO SANCHEZ JAIME 
    OLYMPIC MARBELLA,ESP
    Country Score
    ESP 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • THIERBACH LUCA 
    SEI-WA-KAI TEAM MEISSEN,GER
    Country Score
    GER 0
  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • HORŇÁK FILIP 
    SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • PECI GENT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • PECI GENT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT

Poolwinner Tree - Round 1

  • DIAZ GONZALVEZ LUCAS 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 8

Poolwinner Tree - Round 2

  • GRIGOROVIČS VALENTINS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT
Repechage Pool 1,2
PICCHIOTTI FEDERICO 
ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
Country Score
ITA 0
KREMPASKY MARTIN 
KLUB KARATE ŽILINA,SVK
Country Score
SVK 1
KREMPASKY MARTIN 
KLUB KARATE ŽILINA,SVK
Country Score
SVK 3
KOSOLAPOV SAVELII 
SAKHALIN REGION FKYK,RUS
Country Score
RUS 0
KOSOLAPOV SAVELII 
SAKHALIN REGION FKYK,RUS
Country Score
RUS 2
SALJIU JUSUF 
KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
Country Score
MNE
SALJIU JUSUF 
KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
Country Score
MNE 1
Repechage Pool 1,2
GENTA JACOPO 
KARATE CLUB SAVONA,ITA
Country Score
ITA 4
GENTA JACOPO 
KARATE CLUB SAVONA,ITA
Country Score
ITA 0
SALVATORE GIBSON DYLAN 
VERAS ACADEMY,ENG
Country Score
ENG 1
GENTA JACOPO 
KARATE CLUB SAVONA,ITA
Country Score
ITA 0
THIERBACH LUCA 
SEI-WA-KAI TEAM MEISSEN,GER
Country Score
GER 0
PECI GENT 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS
PECI GENT 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-17 08:42:31 CET +01:00)