Karate1 Series A - Guadalajara 2018 - Female Kata  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-19 21:26:40 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   5      
  SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   5     
2 Ferracuti Eva (G.S. Fiamme Oro Polizia di Stato,ITA)   0      
   SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   5    
3       
  Alcalde Bolaños Paula (ISAN GETXO KARATE,ESP)   0     
4       
    SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   5   
5       
  TUDOR NADINE CLARA (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   0     
6       
   Kreshchenko Anna (JT M,UKR)   0    
7       
  Kreshchenko Anna (JT M,UKR)   5     
8       
     SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   4  
9 ROMANI SOL MARIA (PERU,PER)   5      
  ROMANI SOL MARIA (PERU,PER)   5     
10 BENJUMEA DIANA (Kaizen Do-1-,COL)   0      
   ROMANI SOL MARIA (PERU,PER)   2    
11       
  Burgess Grace (Black Belt Martial Arts Mingara,AUS)   0     
12       
    SANCHEZ JIMENEZ Alicia (KUMIAI VALENCIA KARATE,ESP)   0   
13       
  OMERZO NIKA (SLOVENIA,SLO)   0     
14       
   SANCHEZ JIMENEZ Alicia (KUMIAI VALENCIA KARATE,ESP)   3    
15       
  SANCHEZ JIMENEZ Alicia (KUMIAI VALENCIA KARATE,ESP)   5     
16       
      SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)  
17 Tahirović Amina (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)       
  Charles Chennise (Trinidad Karate Association,TRI)      
18 Charles Chennise (Trinidad Karate Association,TRI)       
   Charles Chennise (Trinidad Karate Association,TRI)   0    
19       
  Rezei Neda (Central Karate School of AZERBAIJAN,AZE)      
20       
    Lorenzo Catalan África (Karate Marce,ESP)   0   
21       
  Lorenzo Catalan África (Karate Marce,ESP)   5     
22       
   Lorenzo Catalan África (Karate Marce,ESP)   5    
23       
  PROVENZI SARA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0     
24       
     Rodríguez Nieto Paula (Club Karate Ciudad del aire,ESP)   1  
25 Carballo Campos Fiorella Cristina (Federacion Costarricense de Karate,CRC)   0      
  Rodríguez Nieto Paula (Club Karate Ciudad del aire,ESP)   5     
26 Rodríguez Nieto Paula (Club Karate Ciudad del aire,ESP)   5      
   Rodríguez Nieto Paula (Club Karate Ciudad del aire,ESP)   4    
27       
  Golino Simonetta (new dynamic club capodrise,ITA)   0     
28       
    Rodríguez Nieto Paula (Club Karate Ciudad del aire,ESP)   5   
29       
  Garofoli Sofia (G.S. Fiamme Oro Polizia di Stato,ITA)   3     
30       
   Garofoli Sofia (G.S. Fiamme Oro Polizia di Stato,ITA)   1    
31       
  Fretwell Lauren (Shindo Kai Karate Association,ENG)   2     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Riestra Calomarde Carla (KARATE CLUB SAN VICENTE,ESP)   0      
  FRIEH LOUISE (FRANCE,FRA)   3     
2 FRIEH LOUISE (FRANCE,FRA)   5      
   FRIEH LOUISE (FRANCE,FRA)   1    
3       
  Regis Jennifer (A.S.D. Artesport,ITA)   2     
4       
    UMEKAGE YUI (JAPAN,JPN)   5   
5       
  RUSSI MARTINA (asd karate ninja club,ITA)   0     
6       
   UMEKAGE YUI (JAPAN,JPN)   4    
7       
  UMEKAGE YUI (JAPAN,JPN)   5     
8       
     UMEKAGE YUI (JAPAN,JPN)   0  
9 STERCK LAURA (HUNGARY,HUN)   0      
  De Souza Aguiar Claudina (Instituto Caminhos da Razão ,BRA)   1     
10 De Souza Aguiar Claudina (Instituto Caminhos da Razão ,BRA)   5      
   WIENINGER KRISTIN (AUSTRIA,AUT)   5    
11       
  WIENINGER KRISTIN (AUSTRIA,AUT)   4     
12       
    WIENINGER KRISTIN (AUSTRIA,AUT)   0   
13       
  Paoletti Ilaria (AKS Firenze,ITA)   4     
14       
   Paoletti Ilaria (AKS Firenze,ITA)   0    
15       
  LOPEZ PINTADO TERESA (Club Karate Montornès,ESP)   1     
16       
      IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)  
17 Lopez gomez Lucia (Tot Esport Calvia,ESP)   0      
  Kwong Jessica (USA KARATE,USA)   5     
18 Kwong Jessica (USA KARATE,USA)   5      
   Kwong Jessica (USA KARATE,USA)   4    
19       
  Rossi Lucreziaia (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   0     
20       
    Kwong Jessica (USA KARATE,USA)   0   
21       
  PEPPA KONSTANTINA EVAGGELIA (GREECE,GRE)   0     
22       
   MARK MELINDA (SWISS KARATE FEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1    
23       
  MARK MELINDA (SWISS KARATE FEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   5     
24       
     IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)   5  
25       
  Karatkevich Katsiaryna (BUDOKAIBLR,BLR)   5     
26       
   Karatkevich Katsiaryna (BUDOKAIBLR,BLR)   0    
27       
  DONNARUMMA LUCIA CHIARA (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   0     
28       
    IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)   5   
29       
  Lewis Kitty (Khalsa Karate Assosciation,ENG)   0     
30       
   IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)   5    
31       
  IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)   5     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Kobayashi Anri (Shikon,JPN)   3      
  Kobayashi Anri (Shikon,JPN)   0     
2 Moreno Wilkinson Jessica (Goju-Ryu Torremolinos,ESP)   2      
   KUSMUS RABIA (TURKEY,TUR)   2    
3       
  KUSMUS RABIA (TURKEY,TUR)   5     
4       
    ROSHDY SHAIMAA (EGYPT,EGY)   5   
5       
  BALCIAROVA DOROTA (SLOVAKIA,SVK)      
6       
   ROSHDY SHAIMAA (EGYPT,EGY)   3    
7       
  ROSHDY SHAIMAA (EGYPT,EGY)      
8       
     ROSHDY SHAIMAA (EGYPT,EGY)   0  
9 WARGER NOA (NEDERLANDS,NED)   0      
  Jerko Marija (Karate Klub Roda,SRB)   1     
10 Jerko Marija (Karate Klub Roda,SRB)   5      
   Fursava Maryia (BUDOKAIBLR,BLR)   2    
11       
  Fursava Maryia (BUDOKAIBLR,BLR)   4     
12       
    BAHLEDOVA PATRICIA (AUSTRIA,AUT)   0   
13       
  Gioia Michela (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   1     
14       
   BAHLEDOVA PATRICIA (AUSTRIA,AUT)   3    
15       
  BAHLEDOVA PATRICIA (AUSTRIA,AUT)   4     
16       
      GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)  
17 KIRCHNER LISA MARIE (Bayerischer Karatebund,GER)   0      
  GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   5     
18 GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   5      
   GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   5    
19       
  HENRY CELINE (LUXEMBOURG,LUX)   0     
20       
    GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   3   
21       
  Mariana Semblano (Portugal Team - CKMaia,POR)   1     
22       
   Pironti Carol (A.S.D. Team Pironti,ITA)   0    
23       
  Pironti Carol (A.S.D. Team Pironti,ITA)   4     
24       
     GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   5  
25       
  PIÑANGO HERRERA SARA (Kazokusport Pepe Carbonell,ESP)   0     
26       
   D ONOFRIO Terryana (centro sportivo esercito,ITA)   2    
27       
  D ONOFRIO Terryana (centro sportivo esercito,ITA)   5     
28       
    SEIWADA MASAMI (JAPAN,JPN)   2   
29       
  pivi lisa (Centro sportivo esercito,ITA)   0     
30       
   SEIWADA MASAMI (JAPAN,JPN)   3    
31       
  SEIWADA MASAMI (JAPAN,JPN)   5     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 guo hanyu (gojuryu karate,CHN)       
  Sell Aimee (AS Karate Academy,ENG)   0     
2 Sell Aimee (AS Karate Academy,ENG)       
   TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   5    
3       
  TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   5     
4       
    TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   5   
5       
  Casale Carola (G.S FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA)   5     
6       
   Casale Carola (G.S FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA)   0    
7       
  catalan becerra alejandra (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   0     
8       
     TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   0  
9 Martin Abello Yaiza (SHURIYAMA,ESP)   5      
  Martin Abello Yaiza (SHURIYAMA,ESP)   5     
10 Bonuccelli Serena (asd karate camaiore,ITA)   0      
   Martin Abello Yaiza (SHURIYAMA,ESP)   5    
11       
  MALLIA MARKELA (GREECE,GRE)   0     
12       
    Martin Abello Yaiza (SHURIYAMA,ESP)   0   
13       
  Meylan Nina (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   1     
14       
   TARARATTANAKUL MONSICHA (THAILAND,THA)   0    
15       
  TARARATTANAKUL MONSICHA (THAILAND,THA)   4     
16       
      SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)  
17 Pestana de la Fe Cathaysa (AD Gankaku Gran Canaria,ESP)   1      
  PICCININI FRANCESCA (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   0     
18 PICCININI FRANCESCA (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   4      
   Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)     
19       
  Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   5     
20       
    Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0   
21       
  PENA CATALINA (CHILE,CHI)      
22       
   PENA CATALINA (CHILE,CHI)     
23       
  AGALMAM SANAE (MOROCCO,MAR)      
24       
     SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5  
25       
  Trahan-Perreault Daphné (Dojo K de Terrebonne,CAN)   1     
26       
   Wåglund Lina (Wakajishi,SWE)   0    
27       
  Wåglund Lina (Wakajishi,SWE)   4     
28       
    SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5   
29       
  Jedrzejczyk Aleksandra (Harasuto karate klub Lodz,POL)   0     
30       
   SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5    
31       
  SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5     
32       
Main Tree Pool 5
      
1 ZERVOU NIKOLETA (GREECE,GRE)   5      
  ZERVOU NIKOLETA (GREECE,GRE)   1     
2 MCILRAITH HEATHER (SCOTLAND,SCO)   0      
   KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   3    
3       
  KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   4     
4       
    KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   3   
5       
  Fàbregas-Eceiza i Araki Francesca (Dojo Sant Gervasi,ESP)   4     
6       
   Fàbregas-Eceiza i Araki Francesca (Dojo Sant Gervasi,ESP)   2    
7       
  amato carolina (centro sportivo esercito,ITA)   1     
8       
     KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   4  
9 AGUDO MONTERO ELENA (Kazokusport Pepe Carbonell,ESP)   0      
  ARMADA RUIZ ANDREA (Venezuela 2,VEN)   5     
10 ARMADA RUIZ ANDREA (Venezuela 2,VEN)   5      
   ARMADA RUIZ ANDREA (Venezuela 2,VEN)   4    
11       
  GREMO CLAUDIA (centro sportivo esercito,ITA)   0     
12       
    ARMADA RUIZ ANDREA (Venezuela 2,VEN)   2   
13       
  Li Elvira (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   0     
14       
   D Agostini Sara (G.S. FIAMME ORO,ITA)   1    
15       
  D Agostini Sara (G.S. FIAMME ORO,ITA)   5     
16       
      KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)  
17 Hogan Niamh (WSKF Ireland,IRL)   0      
  KIUK VLATKA (CROATIA,CRO)   0     
18 KIUK VLATKA (CROATIA,CRO)   5      
   Battaglia Sara (GS FIAMME ORO ,ITA)   1    
19       
  Battaglia Sara (GS FIAMME ORO ,ITA)   5     
20       
    OGAWA AZUKI (JAPAN,JPN)   1   
21       
  MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)      
22       
   OGAWA AZUKI (JAPAN,JPN)   4    
23       
  OGAWA AZUKI (JAPAN,JPN)      
24       
     Bottaro Viviana (G.S. Fiamme oro,ITA)   1  
25       
  Vega Letamendi Marta (Goju-Ryu Torremolinos,ESP)   5     
26       
   Vega Letamendi Marta (Goju-Ryu Torremolinos,ESP)   2    
27       
  Stembridge Lacie (JKS England,ENG)   0     
28       
    Bottaro Viviana (G.S. Fiamme oro,ITA)   4   
29       
  Mladezic Bojana (TIKVARA BACKA PALANKA,SRB)   0     
30       
   Bottaro Viviana (G.S. Fiamme oro,ITA)   3    
31       
  Bottaro Viviana (G.S. Fiamme oro,ITA)   5     
32       
Main Tree Pool 6
      
1 OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   5      
  OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   5     
2 Pontremolesi Rebecca (AKS Firenze,ITA)   0      
   OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   5    
3       
  Arteaga Carnerero Zaina (pablo armenteros,ESP)   0     
4       
    OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   4   
5       
  FANTI AGNESE (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   5     
6       
   FANTI AGNESE (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   0    
7       
  Knoke Andreina (lv nrw,GER)   0     
8       
     OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   1  
9 Yermakova Sviatlana (Arsenal-Dynamo,BLR)   0      
  ESPARTEIRO PATRÍCIA (WOLFPACK - Karate Team,POR)   4     
10 ESPARTEIRO PATRÍCIA (WOLFPACK - Karate Team,POR)   5      
   ESPARTEIRO PATRÍCIA (WOLFPACK - Karate Team,POR)   4    
11       
  VAN LOKVEN SAMANTHA (NEDERLANDS,NED)   1     
12       
    ESPARTEIRO PATRÍCIA (WOLFPACK - Karate Team,POR)   1   
13       
  Tibo Sara (J&D NIKE,ITA)   0     
14       
   BADAWY ZEINAB EHAB (EGYPT,EGY)   1    
15       
  BADAWY ZEINAB EHAB (EGYPT,EGY)   5     
16       
      ONO HIKARU (JAPAN,JPN)  
17 OVECKOVA ALZBETA (SLOVAKIA,SVK)   0      
  HUGUES JESSICA (FRANCE,FRA)   4     
18 HUGUES JESSICA (FRANCE,FRA)   5      
   HUGUES JESSICA (FRANCE,FRA)   0    
19       
  Dagnino Serena (ASD Pro Recco Karate,ITA)   1     
20       
    SOFUOGLU GIZEM (TURKEY,TUR)   1   
21       
  SOFUOGLU GIZEM (TURKEY,TUR)   5     
22       
   SOFUOGLU GIZEM (TURKEY,TUR)   5    
23       
  HUERTA HERNÁNDEZ ROCÍO (Kazokusport Pepe Carbonell,ESP)   0     
24       
     ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   4  
25       
  RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   5     
26       
   RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   1    
27       
  Comerio Claudia (JKS CASTANO PRIMO,ITA)   0     
28       
    ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   4   
29       
  Lavier Jessica (EKTS LAUSANNE SWISS,SUI)   0     
30       
   ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   4    
31       
  ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   5     
32       
Main Tree Pool 7
      
1 TORRES MORENO ISABEL (ANTONIO TORRES,ESP)   3      
  TORRES MORENO ISABEL (ANTONIO TORRES,ESP)   0     
2 GOMBALOVA DENISA (SLOVAKIA,SVK)   2      
   XENOU GEORGIA (GREECE,GRE)   0    
3       
  XENOU GEORGIA (GREECE,GRE)   5     
4       
    SAYED SARAH (Egyptian Team,EGY)   0   
5       
  Schmidt Nathalie (Karateclub Gampel-Saastal,SUI)   0     
6       
   SAYED SARAH (Egyptian Team,EGY)   5    
7       
  SAYED SARAH (Egyptian Team,EGY)   5     
8       
     ISHIBASHI SAORI (JAPAN,JPN)   2  
9 CELO FUNDA (AUSTRIA,AUT)   3      
  CELO FUNDA (AUSTRIA,AUT)   1     
10 Bernardi Valeria (G.S FIAMME ORO ,ITA)   2      
   Afsaneh Mahsa (TOPAZ Karate Academy,NED)   1    
11       
  Afsaneh Mahsa (TOPAZ Karate Academy,NED)   4     
12       
    ISHIBASHI SAORI (JAPAN,JPN)   5   
13       
  ROY RAQUEL (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   2     
14       
   ISHIBASHI SAORI (JAPAN,JPN)   4    
15       
  ISHIBASHI SAORI (JAPAN,JPN)   3     
16       
      UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)  
17 Entwistle Katelyn (Khalsa,ENG)   4      
  Entwistle Katelyn (Khalsa,ENG)   3     
18 Pastushenko Vasilisa (SK Favorit,RUS)   1      
   Entwistle Katelyn (Khalsa,ENG)   0    
19       
  Manfredi Giada (asd karate camaiore,ITA)   2     
20       
    UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)   3   
21       
  GONZALEZ CARLOS ESTELA (Club Karate Montornès,ESP)   0     
22       
   UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)   5    
23       
  UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)   5     
24       
     UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)   3  
25       
  ESCUDERO.SOLIS NURIA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   1     
26       
   MORIMOTO RINA (JAPAN,JPN)   3    
27       
  MORIMOTO RINA (JAPAN,JPN)   4     
28       
    MORIMOTO RINA (JAPAN,JPN)   2   
29       
  Soldano Sara (Asd Dojo Matsumura Taranto,ITA)   1     
30       
   ELTEMUR DILARA (TURKEY,TUR)   2    
31       
  ELTEMUR DILARA (TURKEY,TUR)   4     
32       
Main Tree Pool 8
      
1 TAKENAKA AZUSA (TSUWAMONO,JPN)   5      
  TAKENAKA AZUSA (TSUWAMONO,JPN)   4     
2 DE LA PAZ CAROL (CHILE,CHI)   0      
   TAKENAKA AZUSA (TSUWAMONO,JPN)   0    
3       
  Payne Natalie (Yanagi Kai,ENG)   1     
4       
    NICOSANTI NOEMI (G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA)   1   
5       
  NICOSANTI NOEMI (G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA)      
6       
   NICOSANTI NOEMI (G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA)   5    
7       
  Isabel gomez Marina (IDM Playa VIctoria,ESP)      
8       
     Cruz Ana (Clube Desportivo Paço de Arcos,POR)   1  
9 Ramos Osorio Paula (River Stone o Barco,ESP)   2      
  LE BORGNE Marine (SIK - YKC,FRA)   3     
10 LE BORGNE Marine (SIK - YKC,FRA)   3      
   LE BORGNE Marine (SIK - YKC,FRA)   0    
11       
  Dyroff Fabienne (Bayerischer Karatebund,GER)   2     
12       
    Cruz Ana (Clube Desportivo Paço de Arcos,POR)   4   
13       
  Petrovic Aleksandra (Karate Klub Roda,SRB)   1     
14       
   Cruz Ana (Clube Desportivo Paço de Arcos,POR)   5    
15       
  Cruz Ana (Clube Desportivo Paço de Arcos,POR)   4     
16       
      SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)  
17 Pezzetti Michela (Gruppo sportivo fiamme oro,ITA)   3      
  Pezzetti Michela (Gruppo sportivo fiamme oro,ITA)   5     
18 IWATANI AZUKI (Thai Budo Team,THA)   2      
   Pezzetti Michela (Gruppo sportivo fiamme oro,ITA)   4    
19       
  Gaweł Eliza (ATEMI Bielsko-Biała,POL)   0     
20       
    Pezzetti Michela (Gruppo sportivo fiamme oro,ITA)   0   
21       
  Reyes Carla (Metropolis Karaté,CAN)   1     
22       
   Hagman Smilla (Combat Academy,SWE)   1    
23       
  Hagman Smilla (Combat Academy,SWE)   4     
24       
     SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   4  
25       
  Šabová Dominika (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0     
26       
   EN-NESYRY AYA (MOROCCO,MAR)   2    
27       
  EN-NESYRY AYA (MOROCCO,MAR)   5     
28       
    SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   5   
29       
  CUI YU (gojuryu karate,CHN)   0     
30       
   SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   3    
31       
  SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   5     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
   SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   4    
     
      
     
    SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   0   
     
      
     
   IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)   1    
     
      
     
     SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   4  
     
      
10      
   GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   0    
11      
      
12      
    SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5   
13      
      
14      
   SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)   5    
15      
      
16      
      SHIMIZU KIYOU (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
   KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   0    
19      
      
20      
    ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   3   
21      
      
22      
   ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   5    
23      
      
24      
     ONO HIKARU (JAPAN,JPN)   1  
25      
      
26      
   UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)   1    
27      
      
28      
    SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   2   
29      
      
30      
   SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   4    
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
        
        
   Jedrzejczyk Aleksandra (Harasuto karate klub Lodz,POL)   0      
    Wåglund Lina (Wakajishi,SWE)   0     
   Wåglund Lina (Wakajishi,SWE)   5   Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   1    
    Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   5   TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   4   
     TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   4   TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)   3  
      GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)   1   TANAKA MISAKI (JAPAN,JPN)  
       SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)   2  
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
        
        
   Lavier Jessica (EKTS LAUSANNE SWISS,SUI)   0      
    RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   4     
   RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   5   RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   5    
    SOFUOGLU GIZEM (TURKEY,TUR)   1   RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   3   
     OHUCHI MIRISA (JAPAN,JPN)   0   RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (SPAIN,ESP)   0  
      KOKUBO URARA (JAPAN,JPN)   2   SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)  
       SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP)   5  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-19 21:26:40 CEST +02:00)