Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Male Kata  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-24 22:43:17 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  GALAN LOPEZ SERGIO (SPAIN,ESP)   0     
     
   YAKAN MEHMET (TURKEY,TUR)   2    
     
  YAKAN MEHMET (TURKEY,TUR)   5     
     
    Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   3   
     
  Cerovic Luka (Karate klub Vazduhoplovac,SRB)   1     
     
   Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   3    
     
  Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   4     
     
     Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   4  
     
  PETRILLO DANIELE (ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA)   1     
10      
   Tozaki Gakuji (--USA karate--,USA)   4    
11      
  Tozaki Gakuji (--USA karate--,USA)   4     
12      
    Tozaki Gakuji (--USA karate--,USA)   2   
13      
       
14      
   SMORGUNER ILJA (GERMANY,GER)   1    
15      
       
16      
      Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)  
17      
  Bakwadi Ofentse (Bakwadi Karate Academy,BOT)   0     
18      
   El Hakimi Adnan (Morocco National Karate Team,MAR)   3    
19      
  El Hakimi Adnan (Morocco National Karate Team,MAR)   5     
20      
    El Hakimi Adnan (Morocco National Karate Team,MAR)   5   
21      
  FABIAN PETER (SLOVAKIA,SVK)   0     
22      
   HEYDAROV ROMAN (AZERBAIJAN,AZE)   2    
23      
  HEYDAROV ROMAN (AZERBAIJAN,AZE)   5     
24      
     El Hakimi Adnan (Morocco National Karate Team,MAR)   1  
25      
  Bartuska Dominik (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0     
26      
   Mahmoudi Ahmad Reza (Iran Karate Federation,IRI)   3    
27      
  Mahmoudi Ahmad Reza (Iran Karate Federation,IRI)   5     
28      
    Mahmoudi Ahmad Reza (Iran Karate Federation,IRI)   0   
29      
       
30      
   SHIMBABA ISSEI (JAPAN,JPN)   2    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Di Giovanni Amedeo Alessandro (Sparring KC,BEL)   0     
     
   UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   5    
     
  UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   5     
     
    UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   3   
     
  Enkamp Jesse (Combat Academy,FIN)   1     
     
   du Plessis Michael (Va Pensiero,RSA)   0    
     
  du Plessis Michael (Va Pensiero,RSA)   4     
     
     UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   1  
     
  MOTO RYUJI (TEIKYO,JPN)   5     
10      
   MOTO RYUJI (TEIKYO,JPN)   2    
11      
  ALASMARI MESFER (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
12      
    BUSATO MATTIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   2   
13      
       
14      
   BUSATO MATTIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   3    
15      
       
16      
      KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)  
17      
  Gallo Gianluca (Sporting Club Tuscolana,ITA)   2     
18      
   KOCH SZABOLCS (HUNGARY,HUN)   3    
19      
  KOCH SZABOLCS (HUNGARY,HUN)   3     
20      
    KOCH SZABOLCS (HUNGARY,HUN)   0   
21      
       
22      
   Ozdemir Enes (Turkish Karate,TUR)   2    
23      
       
24      
     KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)   4  
25      
  ALMOSAWI SAYED MOHAMMED (WKF1,wkf1)  4     
26      
   ALMOSAWI SAYED MOHAMMED (WKF1,wkf1)  0    
27      
  KARWACINSKI CHRISTOPHER (ENGLAND,ENG)   1     
28      
    KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)   5   
29      
       
30      
   KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)   5    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  LIM CHEE WEI (MALAYSIA,MAS)   5     
     
   LIM CHEE WEI (MALAYSIA,MAS)   2    
     
  ALMOSAWI SAYED SALMAN (WKF1,wkf1)  0     
     
    MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   5   
     
  MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   5     
     
   MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   3    
     
  PETRONI GABRIELE (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0     
     
     MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   4  
     
  Carbonell Lopez Jose Manuel (Kazokusport Pepe Carbonell,ESP)   3     
10      
   Carbonell Lopez Jose Manuel (Kazokusport Pepe Carbonell,ESP)   0    
11      
  Kateshov Madi (KAZAKHSTAN ,KAZ)   2     
12      
    SOFUOGLU ALI (TURKEY,TUR)   0   
13      
       
14      
   SOFUOGLU ALI (TURKEY,TUR)   5    
15      
       
16      
      MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)  
17      
  SHAHRJERDI ABOLFAZL (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   3     
18      
   SHAHRJERDI ABOLFAZL (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2    
19      
  Goktas Emre Vefa (Turkish Karate,TUR)   2     
20      
    ARIMOTO KOJI (TEIKYO,JPN)   1   
21      
  ARIMOTO KOJI (TEIKYO,JPN)   5     
22      
   ARIMOTO KOJI (TEIKYO,JPN)   3    
23      
  ABOYA BAYA PIERRE CLERY (CAMEROON,CMR)   0     
24      
     KIKUCHI RYONOSUKE (TEIKYO,JPN)   1  
25      
  El Hanni Mohammed (Morocco National Karate Team,MAR)   4     
26      
   El Hanni Mohammed (Morocco National Karate Team,MAR)   1    
27      
  STOLAR TOMISLAV (CROATIA,CRO)   1     
28      
    KIKUCHI RYONOSUKE (TEIKYO,JPN)   4   
29      
       
30      
   KIKUCHI RYONOSUKE (TEIKYO,JPN)   4    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Tadayon Amirbahador (Iran Karate Federation,IRI)   5     
     
   Tadayon Amirbahador (Iran Karate Federation,IRI)   0    
     
  IODICE ALESSANDRO (DIMENSIONE 3,ITA)   0     
     
    HAYASHIDA CHIKASHI (LUCKLAND,JPN)   3   
     
  Ksenofontov Maksim (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
     
   HAYASHIDA CHIKASHI (LUCKLAND,JPN)   5    
     
  HAYASHIDA CHIKASHI (LUCKLAND,JPN)   5     
     
     HAYASHIDA CHIKASHI (LUCKLAND,JPN)   0  
     
  Ilgezdi Gokay (Turkish Karate,TUR)   1     
10      
   Benkacem Bilal (Morocco National Karate Team,MAR)   2    
11      
  Benkacem Bilal (Morocco National Karate Team,MAR)   4     
12      
    WANG YI TA (CHINESE TAIPEI,TPE)   2   
13      
       
14      
   WANG YI TA (CHINESE TAIPEI,TPE)   3    
15      
       
16      
      QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)  
17      
  HORIBA YUHEI (JAPAN,JPN)   5     
18      
   HORIBA YUHEI (JAPAN,JPN)   5    
19      
  Lena Devid (A.S.D.Shotokan karate do Sabbioneta,ITA)   0     
20      
    HORIBA YUHEI (JAPAN,JPN)   2   
21      
       
22      
   JUETTNER PHILIP (GERMANY,GER)   0    
23      
       
24      
     QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)   5  
25      
  SMOLIGA JULIAN ENRIK (Karate Klub Nové Zámky,SVK)   0     
26      
   NAGY BOTOND (HUNGARY,HUN)   0    
27      
  NAGY BOTOND (HUNGARY,HUN)   5     
28      
    QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)   3   
29      
       
30      
   QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)   5    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)   5   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      KIYUNA RYO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   5   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     MOTO KAZUMASA (JAPAN,JPN)   2  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 3,4
        
        
        
    PETRONI GABRIELE (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   1     
     LIM CHEE WEI (MALAYSIA,MAS)   1    
    LIM CHEE WEI (MALAYSIA,MAS)   4   SOFUOGLU ALI (TURKEY,TUR)   0   
     SOFUOGLU ALI (TURKEY,TUR)   4   KIKUCHI RYONOSUKE (TEIKYO,JPN)   0  
      KIKUCHI RYONOSUKE (TEIKYO,JPN)   5   QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)  
       QUINTERO CAPDEVILA DAMIAN HUGO (SPAIN,ESP)   5  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     ALMOSAWI SAYED MOHAMMED (WKF1,wkf1)  3    
      ALMOSAWI SAYED MOHAMMED (WKF1,wkf1)  1   
     KOCH SZABOLCS (HUNGARY,HUN)   2   UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   4  
      UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)   4   UEMURA TAKUYA (JAPAN,JPN)  
       Kinjo Arata (Ryueiryu Ryuhokai,JPN)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-24 22:43:17 CEST +02:00)