27° VENICE SENIOR & U21 CUP - CAORLE 2018 - Male Kata  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-05-21 16:55:52 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Grimm Lukas 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 0
  • Stea Samuel 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Forgács Tamás 
    Vasas SC,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • Biagioni Stef 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 1
  • GIULIANI ALESSIO 
    a.s.d Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • LEVI ELDAR 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • TODIRAS RADU ALEXANDRU 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU
  • Damo Nicola 
    A.S.D. KRJ KARATE,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • Eccles Daniel 
    LE Karate Academy,ENG
    Country Score
    ENG
  • Pedruzzi Thomas 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Laite Dylan 
    National Team Lux,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Locatelli Stefano 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Tibo Daniele 
    J&D NIKE,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Maneo Nicholas 
    ASD KARATE DO NOVENTA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Chalk Matthew 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Forster Vincent 
    KARATE VORARLBERG,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • Ruella Alessandro 
    Renshukan Torino,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Stea Samuel 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Forgács Tamás 
    Vasas SC,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • GIULIANI ALESSIO 
    a.s.d Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Zamorano Merino Sergio 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • TODIRAS RADU ALEXANDRU 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • Spinelli Stefano 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Pedruzzi Thomas 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Lundgren elias 1 
    karategymnasiet ,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Franciosa Marco 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Tibo Daniele 
    J&D NIKE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Tiraboschi Sanjiv 
    Master club bergamo karate team asd,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Chalk Matthew 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • Mangano Luca 
    BERGAMOFIGHT,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Forster Vincent 
    KARATE VORARLBERG,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • LIONELLO WILLIAM 
    CENTRO KARATE RICCIONE,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Stea Samuel 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • GIULIANI ALESSIO 
    a.s.d Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • TODIRAS RADU ALEXANDRU 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 5
  • Pedruzzi Thomas 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Tiraboschi Sanjiv 
    Master club bergamo karate team asd,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Mangano Luca 
    BERGAMOFIGHT,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Forster Vincent 
    KARATE VORARLBERG,AUT
    Country Score
    AUT 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Stea Samuel 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • TODIRAS RADU ALEXANDRU 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Mangano Luca 
    BERGAMOFIGHT,ITA
    Country Score
    ITA 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Stea Samuel 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 3

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • KOVAL ILLIA 
    Karate Club Okinawa,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • Spinelli Claudio 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • ZARA GABRIELE 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA
  • SAMMASSIMO MORGAN 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA
  • SERRA CRISTIAN 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • Caterino Cipriano 
    ASD Karate club Frattaminore,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Dondero Luca 
    ASD Pro Recco Karate,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ANDREANI LUCA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Durastanti Edoardo 
    K Project Roma,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Rogoli Lorenzo 
    STARS FIGHTING TORINO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • ANNUNZIATA ERMINIO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Campolattano Danilo 
    SHINKEN BENEVENTO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Pedruzzi Omar 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Caruso Mattia 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Recchia Luigi Claudio 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • KOVAL ILLIA 
    Karate Club Okinawa,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • PETRILLO DANIELE 
    ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • ZARA GABRIELE 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • BELLARDI RICCARDO 
    A.S.D. CENTRO KARATE SPORTIVO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • D’imprima Lorenzo 
    Renshukan Torino,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Caterino Cipriano 
    ASD Karate club Frattaminore,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Briatico Federico Rocco 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Durastanti Edoardo 
    K Project Roma,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Giuliani Francesco 
    A.S.D. SAMURAI ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • ANNUNZIATA ERMINIO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Battioli Riccardo 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Campolattano Danilo 
    SHINKEN BENEVENTO,ITA
    Country Score
    ITA
  • SEMBINELLI GIULIO 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA
  • Caruso Mattia 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Lisi Pietro 
    CTR Sicilia,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • PETRILLO DANIELE 
    ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • BELLARDI RICCARDO 
    A.S.D. CENTRO KARATE SPORTIVO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Briatico Federico Rocco 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Durastanti Edoardo 
    K Project Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Battioli Riccardo 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Campolattano Danilo 
    SHINKEN BENEVENTO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Caruso Mattia 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 5

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • PETRILLO DANIELE 
    ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Battioli Riccardo 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Caruso Mattia 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Caruso Mattia 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 1

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • VALET PATRICK 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • AMARI LORENZO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Sacristani Franco 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • CARLONE GIANLUCA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • matos izaac 
    Associacao de karate tigre,BRA
    Country Score
    BRA 4
  • SAVO Andrea 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • CRICCO ALESSANDRO 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA
  • Mobilio Marco 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • Bulda Vladyslav 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • GUERRINI MAURIZIO 
    HENKO DO ITA,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • TAS Sami 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 1
  • Country Score
  • Country Score
  • HERKAWIJAYA CHANDRA NEVO 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 5
  • Cerbioni michele 
    asd karate camaiore,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Harrison James 
    JKS England,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Carbonell López José Manuel 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • VALET PATRICK 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 4
  • CORBASCIO CHRISTIAN 
    ASD IL TEMPIO VITTORIA RAGUSA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Sacristani Franco 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Sperati Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • matos izaac 
    Associacao de karate tigre,BRA
    Country Score
    BRA 1
  • BONOMELLI MICHAEL 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Mobilio Marco 
    A.S.D. Team Pironti,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Trabuio Fabio 
    ASD KARATE 2001,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • SPOLADORE EMILIO 
    CENTRO KARATE RICCIONE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GUERRINI MAURIZIO 
    HENKO DO ITA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • TAMBORLANI MATTEO 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • HERKAWIJAYA CHANDRA NEVO 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 5
  • Besic Ajdin 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Carbonell López José Manuel 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP
  • THEODOSIOU ANDREAS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • VALET PATRICK 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 2
  • Sperati Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • BONOMELLI MICHAEL 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Trabuio Fabio 
    ASD KARATE 2001,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • TAMBORLANI MATTEO 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • HERKAWIJAYA CHANDRA NEVO 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 1
  • Carbonell López José Manuel 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 4

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Sperati Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • BONOMELLI MICHAEL 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Carbonell López José Manuel 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 1

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Sperati Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 3

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Buchinger Christoph 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 1
  • Rizzardini Federico 
    Jiyakyoei Karate Club,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Mattei Leonardo 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR 3
  • CARTARI GLAUCO 
    ASD FENICE KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Traves Dylan 
    Shindo-Kai Karate Association,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • TIUKH NIKITA 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • VILLANO CARMINE 
    ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Buchinger Lukas 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 5
  • Traves Aron 
    Shindo-Kai Karate Association,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Ballarin Samuel 
    JKS CASTANO PRIMO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Sindeles Szabolcs 
    Vasas SC,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • Country Score
  • Country Score
  • CHECHIK LIOR 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • Pattanasakoo Nawapon 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 5
  • Country Score
  • Country Score
  • ALEXE DORIN 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Marques Patrick 
    National Team Lux,LUX
    Country Score
    LUX 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Rizzardini Federico 
    Jiyakyoei Karate Club,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Rizzardini Manuel 
    Jiyakyoei Karate Club,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Mattei Leonardo 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR
  • Garofalo Adriano 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA
  • Traves Dylan 
    Shindo-Kai Karate Association,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • PE MANUEL 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 5
  • Köstenbaumer Hannes 
    Inoue-ha Karate-do Feldkirchen,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Buchinger Lukas 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • Zamorano Merino Miguel 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • Sindeles Szabolcs 
    Vasas SC,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Cerone-Biagioni Silvio 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 5
  • Pattanasakoo Nawapon 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 1
  • PAGOT ALEXANDER 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • Marques Patrick 
    National Team Lux,LUX
    Country Score
    LUX 2
  • Marshall Alexander 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 3

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Rizzardini Manuel 
    Jiyakyoei Karate Club,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Mattei Leonardo 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR 2
  • PE MANUEL 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Buchinger Lukas 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 2
  • Cerone-Biagioni Silvio 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 3
  • PAGOT ALEXANDER 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Marshall Alexander 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 3

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • Rizzardini Manuel 
    Jiyakyoei Karate Club,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Cerone-Biagioni Silvio 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 0
  • Marshall Alexander 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 5

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • Marshall Alexander 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 2

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP

Poolwinner Tree - Round 1

  • VENDEMIA Francesco 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • DUCHAINE GREGOIRE 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 5

Poolwinner Tree - Round 2

  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Tardío Royo Mario 
    Federación Karate Comunidad Valenciana,ESP
    Country Score
    ESP 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • Barreca Mirko 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA
Repechage Pool 1,2,3,4
SERRA CRISTIAN 
ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
Country Score
ITA
D’imprima Lorenzo 
Renshukan Torino,ITA
Country Score
ITA 0
D’imprima Lorenzo 
Renshukan Torino,ITA
Country Score
ITA
Briatico Federico Rocco 
JKS CASTANO PRIMO,ITA
Country Score
ITA 2
Briatico Federico Rocco 
JKS CASTANO PRIMO,ITA
Country Score
ITA 5
PETRILLO DANIELE 
ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
Country Score
ITA 5
PETRILLO DANIELE 
ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
Country Score
ITA 3
PETRILLO DANIELE 
ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
Country Score
ITA 1
Caruso Mattia 
Puglia Competitors,ITA
Country Score
ITA 0
VENDEMIA Francesco 
Accademia kt S Maria a Vico,ITA
Country Score
ITA
VENDEMIA Francesco 
Accademia kt S Maria a Vico,ITA
Country Score
ITA 4
Repechage Pool 1,2,3,4
VILLANO CARMINE 
ASDP FI-CLUB MADDALONI,ITA
Country Score
ITA 1
Köstenbaumer Hannes 
Inoue-ha Karate-do Feldkirchen,AUT
Country Score
AUT 1
Köstenbaumer Hannes 
Inoue-ha Karate-do Feldkirchen,AUT
Country Score
AUT 4
PE MANUEL 
ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
Country Score
ITA 4
PE MANUEL 
ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
Country Score
ITA 4
PE MANUEL 
ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
Country Score
ITA
Rizzardini Manuel 
Jiyakyoei Karate Club,ITA
Country Score
ITA 1
PE MANUEL 
ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
Country Score
ITA 1
Marshall Alexander 
Shitokai Scotland,SCO
Country Score
SCO
DUCHAINE GREGOIRE 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA
DUCHAINE GREGOIRE 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 4
Repechage Pool 1
Laite Dylan 
National Team Lux,LUX
Country Score
LUX 0
Country Score
Franciosa Marco 
Puglia Competitors,ITA
Country Score
ITA 5
Country Score
Tiraboschi Sanjiv 
Master club bergamo karate team asd,ITA
Country Score
ITA 3
Country Score
Mangano Luca 
BERGAMOFIGHT,ITA
Country Score
ITA 0
Stea Samuel 
Puglia Competitors,ITA
Country Score
ITA 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-05-21 16:55:52 CEST +02:00)