Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-11-22 19:25:52 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)   1     
     
   GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)   0    
     
  PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   0     
     
    GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)   0   
     
  KUIJPER YAMAIKA (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0     
     
   MILIVOJCEVIC JELENA (SERBIA,SRB)   0    
     
  MILIVOJCEVIC JELENA (SERBIA,SRB)   2     
     
     MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   0  
     
  Rossi Flavie (CSMP KARATE,FRA)   0     
10      
   Gencer Aleyna (Hamburger Karate-Verband,GER)   0    
11      
  Gencer Aleyna (Hamburger Karate-Verband,GER)   0     
12      
    MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   2   
13      
       
14      
   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   3    
15      
       
16      
      AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)  
17      
  AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   3     
18      
   AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   5    
19      
  Kreft Agnieszka (Klub Karate Shotokan w Lęborku,POL)   0     
20      
    AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   2   
21      
  Fevrier Cassandra (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0     
22      
   Rybakova Kseniia (RUKO,RUS)   0    
23      
  Rybakova Kseniia (RUKO,RUS)   4     
24      
     AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   2  
25      
  TASSIN VALENTINA (ASD CUS TORINO,ITA)   0     
26      
   SUKATENDEL SRUNITA SARI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)   2    
27      
  SUKATENDEL SRUNITA SARI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)   0     
28      
    SUKATENDEL SRUNITA SARI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)   0   
29      
       
30      
   Nishi Shannon (Shannon Nishi,USA)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   0     
     
   CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   1    
     
  Crhonková Adriana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0     
     
    SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1   
     
  Budzińska Natalia (Gdański Klub Karate Do,POL)   0     
     
   SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   4    
     
  SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1     
     
     SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0  
     
  Poulsen Amalie (National Team Denmark,DEN)   0     
10      
   Schimpf Alina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)   0    
11      
  Schimpf Alina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)   1     
12      
    BAS SEVIL (TURKEY,TUR)   0   
13      
       
14      
   BAS SEVIL (TURKEY,TUR)   0    
15      
       
16      
      MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)  
17      
  Waber Francine (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
18      
   Lounes Sirine (CACV karaté,FRA)   2    
19      
  Lounes Sirine (CACV karaté,FRA)   1     
20      
    Lounes Sirine (CACV karaté,FRA)   1   
21      
       
22      
   Khupovets Yekaterina (Kazakhstan team,KAZ)   0    
23      
       
24      
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   9  
25      
  LI RANRAN (CHINA,CHN)   0     
26      
   MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   4    
27      
  MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   8     
28      
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   3   
29      
       
30      
   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  KRYVA KATERYNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)   1     
     
   BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   4    
     
  BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   3     
     
    BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   0   
     
  STEPANOVA ELENA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
     
   Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   3    
     
  Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   3     
     
     KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   1  
     
  Soldo Anđela (SKK Neretva,BIH)   0     
10      
   KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   0    
11      
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   2     
12      
    KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   2   
13      
       
14      
   DAMOLIDEO ANNA MARIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0    
15      
       
16      
      TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)  
17      
  TSANG YEE TING (HONG KONG CHINA,HKG)   0     
18      
   TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   6    
19      
  TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   1     
20      
    TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   1   
21      
       
22      
   NOWAKOWSKA MAGDALENA (POLAND,POL)   2    
23      
       
24      
     TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   7  
25      
  Klement Kármen (Vasas SC,HUN)   3     
26      
   Klement Kármen (Vasas SC,HUN)   0    
27      
  bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   3     
28      
    Klement Kármen (Vasas SC,HUN)   0   
29      
       
30      
   BUGUR DUYGU (GERMANY,GER)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  GRDENIC INES (CROATIA,CRO)   5     
     
   GRDENIC INES (CROATIA,CRO)   0    
     
  Shirvani Sahar (Iran Karate Federation,IRI)   0     
     
    KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   1   
     
  Grabska Daria (Champion Team Łódź,POL)   0     
     
   KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   1    
     
  KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   2     
     
     KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   0  
     
  OZCELIK SERAP (TURKEY,TUR)   0     
10      
   Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0    
11      
  Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   4     
12      
    KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   0   
13      
       
14      
   KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   3    
15      
       
16      
      HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)  
17      
  BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   0     
18      
   HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   2    
19      
  HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   6     
20      
    HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0   
21      
       
22      
   SPALOVA TEREZA (SLOVAKIA,SVK)   0    
23      
       
24      
     HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   5  
25      
  YEH TIEN-LI (CTKF Club,TPE)   0     
26      
   Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0    
27      
  Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   2     
28      
    TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   1   
29      
       
30      
   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   2    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   6   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   0   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   4  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    LI RANRAN (CHINA,CHN)   1     
     VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   4    
    VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   2   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   2   
     Lounes Sirine (CACV karaté,FRA)   0   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   6  
      SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)  
       AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)   3  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   1     
     BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   1    
    SPALOVA TEREZA (SLOVAKIA,SVK)   0   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   2   
     TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   2   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   3  
      KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   0   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)  
       TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-11-22 19:25:52 CET +01:00)