Karate1 Series A - Toledo 2017 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-12-18 09:41:01 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   1      
  Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   5     
2 LOUNES SIRINE (FRANCE,FRA)   0      
   Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   5    
3       
  TERRERO ALCANTARA THALIA (DOMINICAN REP.,DOM)   0     
4       
    Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   
5       
  SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   4     
6       
   SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   2    
7       
  STEPANOVA ELENA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
8       
     BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   2  
9       
  Nowakowska Magdalena (Polish Karate Federation,POL)   0     
10       
   BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   2    
11       
  BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   6     
12       
    BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   6   
13       
  ACIN LAFUENTE PINEDA (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   0     
14       
   SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0    
15       
  SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   2     
16       
      BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)  
17 ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3      
  ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   2     
18 TSANG YEE TING (HONG KONG CHINA,HKG)   2      
   ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0    
19       
  IOANA CARMEN MATEI (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   0     
20       
    ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
21       
  DE SANDE COLLADO MARTA (KARATE NO KACHI LES FRANQUESES,ESP)   0     
22       
   SPALOVA TEREZA (SLOVAKIA,SVK)   0    
23       
  SPALOVA TEREZA (SLOVAKIA,SVK)   8     
24       
     BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   0  
25       
  BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   3     
26       
   BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   2    
27       
  Grabska Daria (Champion Team Łódź,POL)   1     
28       
    BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   2   
29       
  Moore Maddison (Kaisho Karate,ENG)   0     
30       
   Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   0    
31       
  Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   4     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   1      
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   4     
2 Watkin Rebecca (FUSHIN RYU KARATE ,NZL)   0      
   KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   1    
3       
  gomez morales nadia (FEDERACION CANTABRA KARATE,ESP)   0     
4       
    KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   0   
5       
  LUKE AMY (SCOTLAND,SCO)   0     
6       
   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   0    
7       
  VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)   1     
8       
     PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   0  
9       
  HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0     
10       
   HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   1    
11       
  Dousti Nasrin (Iran Karate Federation,IRI)   0     
12       
    PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   5   
13       
  PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   4     
14       
   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   4    
15       
  LI RANRAN (CHINA,CHN)   0     
16       
      BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)  
17       
  MALLIA MARKELA (GREECE,GRE)   0     
18       
   BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)   2    
19       
  BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)   6     
20       
    BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)   1   
21       
  RYBAKOVA KSENIIA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
22       
   CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   0    
23       
  CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   4     
24       
     BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)   2  
25       
  LIDZHIEVA ALEXANDRA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
26       
   Khupovets Yekaterina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0    
27       
  Khupovets Yekaterina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   5     
28       
    Benita Lopez Estela (CLUB KARATE J.VIDAL,ESP)   0   
29       
  Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0     
30       
   Benita Lopez Estela (CLUB KARATE J.VIDAL,ESP)   2    
31       
  Benita Lopez Estela (CLUB KARATE J.VIDAL,ESP)   1     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     BOURCOIS AURORE (FRANCE,FRA)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Nowakowska Magdalena (Polish Karate Federation,POL)   3    
      Nowakowska Magdalena (Polish Karate Federation,POL)   0   
     SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0   Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0  
      Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)  
       BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)   5  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     MALLIA MARKELA (GREECE,GRE)   0    
      CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   1   
     CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   9   CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)   0  
      Benita Lopez Estela (CLUB KARATE J.VIDAL,ESP)   0   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)  
       PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-12-18 09:41:01 CET +01:00)