Karate1 Series A - Guadalajara 2018 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-24 01:00:50 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Protsenko Anna (Champion karate club,UKR)       
  SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0     
2 SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
   Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   4    
3       
  Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   1     
4       
    Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   3   
5       
  TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   3     
6       
   Crhonková Adriana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0    
7       
  Crhonková Adriana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   3     
8       
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   2  
9       
  Hagen Linda (Bayerischer Karatebund,GER)   0     
10       
   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   1    
11       
  MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   3     
12       
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   7   
13       
  GANNON SEONA (IRELAND,IRL)   0     
14       
   MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   3    
15       
  MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   7     
16       
      MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)  
17       
  JEMAI EYA (TUNISIA,TUN)      
18       
   TASSIN VALENTINA (ASD CUS TORINO,ITA)   0    
19       
  TASSIN VALENTINA (ASD CUS TORINO,ITA)      
20       
    SAYAH AICHA (MOROCCO,MAR)   1   
21       
  gomez morales nadia (FEDERACION CANTABRA KARATE,ESP)   0     
22       
   SAYAH AICHA (MOROCCO,MAR)   3    
23       
  SAYAH AICHA (MOROCCO,MAR)   4     
24       
     UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   0  
25       
  VALSAN Louloa (acsc karate,FRA)      
26       
   Pop Alexandra (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   0    
27       
  Pop Alexandra (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)      
28       
    UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   0   
29       
  UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   2     
30       
   UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   3    
31       
  ZENIOU SOTIA (CYPRUS,CYP)   0     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Feroldi Giovanna (BRASIL TRADIÇÃO KARATE TEAM,BRA)   7      
  Feroldi Giovanna (BRASIL TRADIÇÃO KARATE TEAM,BRA)   2     
2 Logan Claire (Chris Ewing Karate,SCO)   0      
   Feroldi Giovanna (BRASIL TRADIÇÃO KARATE TEAM,BRA)   8    
3       
  Hjerrild Mille (National Team Denmark,DEN)   0     
4       
    Feroldi Giovanna (BRASIL TRADIÇÃO KARATE TEAM,BRA)   5   
5       
  picard may-Ly (asbtp karate nice,FRA)   6     
6       
   picard may-Ly (asbtp karate nice,FRA)   0    
7       
  Ury Chandler (illinois shotokan karate clubs,USA)   4     
8       
     Feroldi Giovanna (BRASIL TRADIÇÃO KARATE TEAM,BRA)   0  
9       
  CHUNG YA-CHI (Wayne hsu,TPE)   3     
10       
   CHUNG YA-CHI (Wayne hsu,TPE)   3    
11       
  Leal Sara Pinto (Liga Portuguesa Karate,POR)   0     
12       
    CHUNG YA-CHI (Wayne hsu,TPE)   0   
13       
  Corsale Alessia (new dynamic club capodrise,ITA)   1     
14       
   Lydon Chloe (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   1    
15       
  Lydon Chloe (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   1     
16       
      KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)  
17       
  Radicevska Sara (Makpetrol,MKD)   1     
18       
   KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   0    
19       
  KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   3     
20       
    KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   3   
21       
  SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   1     
22       
   Nowakowska Magdalena (Budokan Wroclaw,POL)   0    
23       
  Nowakowska Magdalena (Budokan Wroclaw,POL)   2     
24       
     KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   3  
25       
  KUIJPER YAMAIKA (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0     
26       
   OSMAN NADA (EGYPT,EGY)   0    
27       
  OSMAN NADA (EGYPT,EGY)   5     
28       
    OSMAN NADA (EGYPT,EGY)   0   
29       
  Klement Kármen (Vasas SC,HUN)   3     
30       
   Klement Kármen (Vasas SC,HUN)   0    
31       
  Marino Martina (Champion Center Napoli,ITA)   1     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   4      
  Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   6     
2 MURABITO NICOLE (ASD CUS TORINO,ITA)   1      
   Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   0    
3       
  LUKE AMY (SCOTLAND,SCO)   5     
4       
    TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   1   
5       
  CAMPOS VANESSA (Academia Sport Way,BRA)      
6       
   TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   3    
7       
  TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)      
8       
     TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   2  
9       
  El Attar Nada (Karateschool Fightin Nabil,NED)   3     
10       
   El Attar Nada (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0    
11       
  Huamani Merly (KARATE PERU,PER)   1     
12       
    VILLANUEVA ANA (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   0   
13       
  VILLANUEVA ANA (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   2     
14       
   VILLANUEVA ANA (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   3    
15       
  KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   0     
16       
      TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)  
17       
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   1     
18       
   KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   2    
19       
  BERULEC MONIKA (CROATIA,CRO)   0     
20       
    KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   0   
21       
  Perfetto Erminia (GS FIAMME ORO ,ITA)      
22       
   Perfetto Erminia (GS FIAMME ORO ,ITA)   0    
23       
  BAHMANYAR SARA (Iran Karate Federation,IRI)      
24       
     TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   1  
25       
  ACIN LAFUENTE PINEDA (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   0     
26       
   BRUNA GABRIELA1] (CHILE,CHI)   0    
27       
  BRUNA GABRIELA1] (CHILE,CHI)   0     
28       
    TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   1   
29       
  Lounes Sirine (Kc Combs,FRA)   0     
30       
   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0    
31       
  TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   5     
32       
Main Tree Pool 4
      
     
  amos coral (moadon sport metar,ISR)   1     
     
   Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   3    
     
  Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   1     
     
    Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   1   
     
  CAZORLA VELASCO BARBARA (CLUB IVAN LEAL,ESP)   0     
     
   Hudson Tyler (Carolina karate and fitness,USA)   0    
     
  Hudson Tyler (Carolina karate and fitness,USA)   4     
     
     Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0  
     
  Grabska Daria (Champion Team Łódź,POL)   0     
10      
   Rossi Flavie (CSMP KARATE,FRA)   0    
11      
  Rossi Flavie (CSMP KARATE,FRA)   2     
12      
    KAO HSIANG-LIN (Wayne hsu,TPE)   0   
13      
  De Souza Aguiar Claudina (Instituto Caminhos da Razão ,BRA)   1     
14      
   KAO HSIANG-LIN (Wayne hsu,TPE)   2    
15      
  KAO HSIANG-LIN (Wayne hsu,TPE)   4     
16      
      OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)  
17      
  Zanardini Elisa (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)      
18      
   Zanardini Elisa (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   1    
19      
  MADUREIRA ANA (AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR)      
20      
    Matei Ioana Carmen (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   0   
21      
  Poulsen Amalie (National Team Denmark,DEN)   0     
22      
   Matei Ioana Carmen (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   2    
23      
  Matei Ioana Carmen (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   1     
24      
     OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   2  
25      
  BABINDAMANA MICHADEE (CONGO,CGO)      
26      
   MALLIA MARKELA (GREECE,GRE)   0    
27      
  MALLIA MARKELA (GREECE,GRE)      
28      
    OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   4   
29      
  ALY MAYADA (EGYPT,EGY)   1     
30      
   OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   6    
31      
  OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   6     
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   8   
     
      
     
      
     
      
     
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   5  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   1   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    GANNON SEONA (IRELAND,IRL)   0     
     MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   3    
    MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   8   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   2   
     Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   0   UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   0  
      UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)   3   UYGUR UMAY (TURKEY,TUR)  
       KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   0  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   2    
      Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   0   
     VILLANUEVA ANA (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   0   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   1  
      TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   1   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)  
       OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-24 01:00:50 CET +01:00)