Karate1 Premier League - Rotterdam 2018 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-01-23 09:38:08 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Koulinkovitch Maryia 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • CHEHOLIA HANNA 
    Ukrainian Karate Federation,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • CRHONKOVA ADRIANA 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • JEMAI EYA 
    TUNISIA,TUN
    Country Score
    TUN 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Pop Alexandra 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • CICHROVA REBECCA 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • MORALES OZUNA GEMA 
    Karate Ciudad de Roma,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Koulinkovitch Maryia 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Akkurt Selva Nur 
    Turkish Karate,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • JEMAI EYA 
    TUNISIA,TUN
    Country Score
    TUN 2
  • MIYAHARA MIHO 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 4
  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • NISHI SHANNON 
    UNITED STATES OF AMERICA,USA
    Country Score
    USA 0
  • MORALES OZUNA GEMA 
    Karate Ciudad de Roma,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • RECCHIA ALEXANDRA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Koulinkovitch Maryia 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • MIYAHARA MIHO 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 0
  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • MORALES OZUNA GEMA 
    Karate Ciudad de Roma,ESP
    Country Score
    ESP 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Koulinkovitch Maryia 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • BAHMANYAR SARA 
    Iran Karate Federation,IRI
    Country Score
    IRI 3
  • DAMOLIDEO ANNA MARIA 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Virk Jusleen 
    Canada4,CAN
    Country Score
    CAN 0
  • ZHANGBYRBAY MOLDIR 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 2
  • Country Score
  • Country Score
  • STEPANOVA ELENA 
    SK Favorit,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Berulec Monika 
    Karate klub Hrvatski Dragovoljac,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Country Score
  • Country Score
  • BRUNA GABRIELA 
    CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 0
  • GU SHIAU-SHUANG 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • BAHMANYAR SARA 
    Iran Karate Federation,IRI
    Country Score
    IRI 4
  • Lounes Sirine 
    Kc Combs,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • ZHANGBYRBAY MOLDIR 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 1
  • STEPANOVA ELENA 
    SK Favorit,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Teymurova Fidan 
    Azerbaijan National Karate Federation,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • GU SHIAU-SHUANG 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 1
  • PLANK BETTINA 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • BAHMANYAR SARA 
    Iran Karate Federation,IRI
    Country Score
    IRI 2
  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 3
  • STEPANOVA ELENA 
    SK Favorit,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • GU SHIAU-SHUANG 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 3

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 1
  • STEPANOVA ELENA 
    SK Favorit,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • VALSAN Louloa 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Perfetto Erminia 
    GS FIAMME ORO ,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Benitez Yamila Ailen 
    Federacion Argentina de Karate,ARG
    Country Score
    ARG 2
  • Grabska Daria 
    Champion Team Łódź,POL
    Country Score
    POL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • KUIJPER YAMAIKA 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 1
  • KU TSUI-PING 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • TSANG YEE TING 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 1
  • Babaeva Bakhrinso 
    UZBEKISTAN KARATE FEDERATION,UZB
    Country Score
    UZB 6
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • VALSAN Louloa 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • MILIVOJCEVIC JELENA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 3
  • Benitez Yamila Ailen 
    Federacion Argentina de Karate,ARG
    Country Score
    ARG 0
  • KRYVA KATERYNA 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • KU TSUI-PING 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 2
  • CHAN MELISSA 
    CANADA,CAN
    Country Score
    CAN 0
  • Babaeva Bakhrinso 
    UZBEKISTAN KARATE FEDERATION,UZB
    Country Score
    UZB 0
  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 1

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • MILIVOJCEVIC JELENA 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • KRYVA KATERYNA 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • KU TSUI-PING 
    CTKF Club,TPE
    Country Score
    TPE 0
  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 2

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • KRYVA KATERYNA 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 2

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • BOUDERBANE SOPHIA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • TASSIN VALENTINA 
    ASD CUS TORINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SANCHEZ ESTEPA ROCIO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ASADULLINA DALIYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Matei Ioana Carmen 
    ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Sokk Anna 
    Estonia National Team,EST
    Country Score
    EST 1
  • KOVACIKOVA LUCIA 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • BOUDERBANE SOPHIA 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Aliyeva Nurana 
    Azerbaijan National Karate Federation,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • SANCHEZ ESTEPA ROCIO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • Dousti Nasrin 
    Iran Karate Federation,IRI
    Country Score
    IRI 3
  • ASADULLINA DALIYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • KHUPOVETS YEKATERINA 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • Sokk Anna 
    Estonia National Team,EST
    Country Score
    EST 0
  • OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Aliyeva Nurana 
    Azerbaijan National Karate Federation,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • Dousti Nasrin 
    Iran Karate Federation,IRI
    Country Score
    IRI 3
  • ASADULLINA DALIYA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 7

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • Aliyeva Nurana 
    Azerbaijan National Karate Federation,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Poolwinner Tree - Round 1

  • HUBRICH SHARA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 4
  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 1
  • OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • SUKATENDEL SRUNITA SARI 
    INDONESIA KARATE,INA
    Country Score
    INA 1
  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 4

Poolwinner Tree - Round 3

  • TADANO AYAKA 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN
Repechage Pool 1,2,3,4
ZHANGBYRBAY MOLDIR 
KAZAKHSTAN,KAZ
Country Score
KAZ 3
ZHANGBYRBAY MOLDIR 
KAZAKHSTAN,KAZ
Country Score
KAZ 1
BAHMANYAR SARA 
Iran Karate Federation,IRI
Country Score
IRI 2
STEPANOVA ELENA 
SK Favorit,RUS
Country Score
RUS 3
STEPANOVA ELENA 
SK Favorit,RUS
Country Score
RUS 3
STEPANOVA ELENA 
SK Favorit,RUS
Country Score
RUS
HUBRICH SHARA 
GERMANY,GER
Country Score
GER 1
Repechage Pool 1,2,3,4
Babaeva Bakhrinso 
UZBEKISTAN KARATE FEDERATION,UZB
Country Score
UZB 4
Babaeva Bakhrinso 
UZBEKISTAN KARATE FEDERATION,UZB
Country Score
UZB 0
KU TSUI-PING 
CTKF Club,TPE
Country Score
TPE 0
KRYVA KATERYNA 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 1
KRYVA KATERYNA 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 1
OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR
OZCELIK ARAPOGLU SERAP 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 1
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-01-23 09:38:08 CET +01:00)