Karate1 Premier League - Rabat 2018 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:33:18 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   2     
     
   Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   8    
     
  Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   6     
     
    Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   4   
     
       
     
   Nowakowska Magdalena (Polish Karate Federation,POL)   0    
     
       
     
     Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   2  
     
       
10      
   KUIJPER YAMAIKA (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0    
11      
       
12      
    KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   1   
13      
       
14      
   KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   2    
15      
       
16      
      Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)  
17      
       
18      
   VEISOVA DOMINIKA (SLOVAKIA,SVK)   1    
19      
       
20      
    JEMAI EYA (TUNISIA,TUN)   1   
21      
       
22      
   JEMAI EYA (TUNISIA,TUN)   5    
23      
       
24      
     PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   1  
25      
       
26      
   Aliyeva Nurana (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0    
27      
       
28      
    PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   1   
29      
       
30      
   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Berulec Monika (Karate klub Hrvatski Dragovoljac,CRO)   2     
     
   Berulec Monika (Karate klub Hrvatski Dragovoljac,CRO)   0    
     
  SANCHEZ ESTEPA ROCIO (Karate Antonio Machado,ESP)   1     
     
    GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)   1   
     
       
     
   GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)   0    
     
       
     
     SAYED RADWA (EGYPT,EGY)   0  
     
       
10      
   Virk Jusleen (Canada4,CAN)   0    
11      
       
12      
    SAYED RADWA (EGYPT,EGY)   5   
13      
       
14      
   SAYED RADWA (EGYPT,EGY)   0    
15      
       
16      
      RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)  
17      
       
18      
   Pop Alexandra (C.S. ZEN SHO Timisoara,ROU)   0    
19      
       
20      
    TSANG YEE TING (HONG KONG CHINA,HKG)   0   
21      
       
22      
   TSANG YEE TING (HONG KONG CHINA,HKG)   2    
23      
       
24      
     RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)   2  
25      
       
26      
   BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   1    
27      
       
28      
    RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)   0   
29      
       
30      
   RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)   6    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  RASHED AREEG (EGYPT,EGY)   1     
     
   RASHED AREEG (EGYPT,EGY)   0    
     
  LI RANRAN (CHINA,CHN)   1     
     
    KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   0   
     
       
     
   KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)   1    
     
       
     
     TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0  
     
       
10      
   ZHANGBYRBAY MOLDIR (KAZAKHSTAN,KAZ)   3    
11      
       
12      
    TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0   
13      
       
14      
   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   3    
15      
       
16      
      MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)  
17      
       
18      
   AL AJMI HAWRAA (UNITED ARAB EMIRATES,UAE)   1    
19      
       
20      
    bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   3   
21      
       
22      
   bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   3    
23      
       
24      
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   0  
25      
       
26      
   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   0    
27      
       
28      
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   4   
29      
       
30      
   MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   3     
     
   KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   4    
     
  KU TSUI-PING (CTKF Club,TPE)   1     
     
    KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   3   
     
       
     
   Lounes Sirine (Kc Combs,FRA)   0    
     
       
     
     Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   0  
     
       
10      
   Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)   1    
11      
       
12      
    Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   6   
13      
       
14      
   Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   4    
15      
       
16      
      OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)  
17      
       
18      
   SCHIMPF ALINA (GERMANY,GER)   1    
19      
       
20      
    SCHIMPF ALINA (GERMANY,GER)   0   
21      
       
22      
   MATEI IOANA CARMEN (ROMANIA,ROU)   0    
23      
       
24      
     OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   3  
25      
       
26      
   Teymurova Fidan (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0    
27      
       
28      
    OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   1   
29      
       
30      
   OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   0    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   6   
     
      
     
      
     
      
     
     Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)   6   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   3   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)   2  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0     
     HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   5    
    Nowakowska Magdalena (Polish Karate Federation,POL)   0   HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0   
     KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   0   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   0  
      PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   5   RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)  
       RECCHIA ALEXANDRA (FRANCE,FRA)   2  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   1    
      bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   0   
     bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   4   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0  
      TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0   OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)  
       OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:33:18 CEST +02:00)