Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:38 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  VALSAN Louloa (acsc karate,FRA)   1     
     
   Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   1    
     
  Ouhammad Khaoula (Morocco National Karate Team,MAR)   6     
     
    Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   0   
     
       
     
   Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   3    
     
       
     
     BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   5  
     
       
10      
   BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   0    
11      
       
12      
    BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   3   
13      
       
14      
   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   0    
15      
       
16      
      BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)  
17      
  Lydon Chloe (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   1     
18      
   KUYPER YAMAIKA (NEDERLANDS,NED)   0    
19      
  KUYPER YAMAIKA (NEDERLANDS,NED)   3     
20      
    Aliyeva Nurana (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1   
21      
       
22      
   Aliyeva Nurana (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   5    
23      
       
24      
     MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   1  
25      
       
26      
   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   6    
27      
       
28      
    MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   2   
29      
       
30      
   BAS SEVIL (İstanbul Sahil Spor Kulübü,TUR)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1     
     
   Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0    
     
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)   1     
     
    Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)   3   
     
       
     
   Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)   3    
     
       
     
     Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)   1  
     
       
10      
   CHUNG YA-CHI (CHINESE TAIPEI,TPE)   0    
11      
       
12      
    HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   2   
13      
       
14      
   HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)   0    
15      
       
16      
      Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)  
17      
  chippensuk chanyanut (KRABI KARATEDO CLUB,THA)   1     
18      
   DOUSTI NASRIN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0    
19      
  DOUSTI NASRIN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1     
20      
    DOUSTI NASRIN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0   
21      
       
22      
   POP ALEXANDRA (ROMANIA,ROU)   0    
23      
       
24      
     ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0  
25      
       
26      
   ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
27      
       
28      
    ASADULLINA DALIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
29      
       
30      
   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  Tosun Busra (Hendek Karate,TUR)   2     
     
   Tosun Busra (Hendek Karate,TUR)   0    
     
  SCHIMPF ALINA (GERMANY,GER)   0     
     
    Tosun Busra (Hendek Karate,TUR)   0   
     
       
     
   KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)   0    
     
       
     
     Tosun Busra (Hendek Karate,TUR)   0  
     
       
10      
   Berulec Monika (Karate klub Hrvatski Dragovoljac,CRO)   1    
11      
       
12      
    Berulec Monika (Karate klub Hrvatski Dragovoljac,CRO)   0   
13      
       
14      
   Makowska Magdalena (Budokan Wroclaw,POL)   0    
15      
       
16      
      GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)  
17      
  SASSANO SILVIA (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0     
18      
   Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   4    
19      
  Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   2     
20      
    Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   1   
21      
       
22      
   Crhonkova Adriana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   2    
23      
       
24      
     GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)   1  
25      
       
26      
   GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)   4    
27      
       
28      
    GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)   4   
29      
       
30      
   KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   2     
     
   SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   2    
     
  DAMOLIDEO ANNA MARIA (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   1     
     
    SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   2   
     
       
     
   TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   1    
     
       
     
     SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP)   0  
     
       
10      
   ZHANGBYRBAY MOLDIR (KAZAKHSTAN,KAZ)   1    
11      
       
12      
    ZHANGBYRBAY MOLDIR (KAZAKHSTAN,KAZ)   1   
13      
       
14      
   CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   0    
15      
       
16      
      Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)  
17      
  bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)   1     
18      
   BAHMANYAR SARA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   10    
19      
  BAHMANYAR SARA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   5     
20      
    BAHMANYAR SARA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1   
21      
       
22      
   ENDO CHINATSU (JAPAN,JPN)   0    
23      
       
24      
     Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   4  
25      
       
26      
   Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   2    
27      
       
28      
    Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   3   
29      
       
30      
   OZCELIK ARAPOGLU SERAP (TURKEY,TUR)   1    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   2   
     
      
     
      
     
      
     
     BABAEVA BAKHRINISO (UZBEKISTAN,UZB)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)   6   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     GU SHIAU-SHUANG (CHINESE TAIPEI,TPE)   9  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   1    
      PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   4   
     Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   0   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)   0  
      MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)   0   PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)  
       Uygur Umay (KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR,TUR)   0  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   2    
      KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   3   
     Montaner Berta (Gimnasio Pedro Fernandez,ESP)   0   KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)   3  
      Tosun Busra (Hendek Karate,TUR)   0   KRYVA KATERYNA (UKRAINE,UKR)  
       Sayah Aicha (Morocco National Karate Team,MAR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:38 CEST +02:00)