Karate1 Series A - Toledo 2017 - Female Kumite -55 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-12-17 01:29:03 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Serikova Assel (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0      
  WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   8     
2 WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   1      
   WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   3    
3       
  Thiebaut Hélène (Karate Shotokan Essonnien,FRA)   0     
4       
    WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   2   
5 WANG YA (CHINA,CHN)   0      
  Michel Melinda (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   2     
6 Michel Melinda (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1      
   Michel Melinda (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0    
7       
  MULLANEY SHAUNA (IRELAND,IRL)   0     
8       
     WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   1  
9 BOIKO ANNA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   5      
  BOIKO ANNA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
10 PAREDES CONSTANZA (CHILE,CHI)   0      
   SEMANIKOVA VIKTORIA (SLOVAKIA,SVK)   1    
11       
  SEMANIKOVA VIKTORIA (SLOVAKIA,SVK)   2     
12       
    SEMANIKOVA VIKTORIA (SLOVAKIA,SVK)   0   
13       
  González Salazar Sandra (Gimasio Lino,ESP)   0     
14       
   BORISOVA VALERIYA (DYNAMEX sport club,RUS)   0    
15       
  BORISOVA VALERIYA (DYNAMEX sport club,RUS)   3     
16       
      Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)  
17 KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)   2      
  KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)   0     
18 Burnett Rebecca (Kaizen Martial Arts,ENG)   0      
   KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)   5    
19       
  Sanz Martín-Villamuelas Sandra (CLUB LUANJU MADRID,ESP)   0     
20       
    KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)   1   
21 Lisot, Maxine (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   3      
  Lisot, Maxine (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   1     
22 Szponder Natalia (Klub Karate NIDAN Zawadzkie,POL)   0      
   Lisot, Maxine (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   0    
23       
  Mukhtar Aruzhan (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0     
24       
     Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)   2  
25 SILVA TERESA (Clube de Karate Shotokan do Porto,POR)   4      
  SILVA TERESA (Clube de Karate Shotokan do Porto,POR)   1     
26 Stevens Danika (Fourways Martial Arts Academy,RSA)   0      
   Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)   4    
27       
  Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)   4     
28       
    Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)   1   
29       
  FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)   5     
30       
   FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)   1    
31       
  CONNELL AMY (SCOTLAND,SCO)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   2      
  Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   4     
2 LAZAREVA ELIZAVETA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0      
   Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   2    
3       
  Rodriguez Bravo Elisabeth (CLUB KARATE J.VIDAL,ESP)   0     
4       
    Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   
5 maffini sahara (A.S.D. JUDO KARATE CLUB,ITA)   0      
  BANASZCZYK DOROTA (Polish Karate Federation,POL)   2     
6 BANASZCZYK DOROTA (Polish Karate Federation,POL)   1      
   BANASZCZYK DOROTA (Polish Karate Federation,POL)   0    
7       
  Bugur Gizem (SC Banzai Berlin,GER)   0     
8       
     BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   3  
9 Fernández Garcia Tania (Máster 10,ESP)   0      
  Otten Nadia (Champions Club,BEL)   0     
10 Otten Nadia (Champions Club,BEL)   4      
   PENDIC LJILJANA (CROATIA,CRO)   0    
11       
  PENDIC LJILJANA (CROATIA,CRO)   3     
12       
    BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   1   
13       
  BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   1     
14       
   BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   4    
15       
  Novak Giuliana Mickaela (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0     
16       
      BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)  
17 Yorgelis Salazar (VENEZUELA,VEN)   1      
  RICCARDI FEDERICA (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)   4     
18 RICCARDI FEDERICA (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)   3      
   RICCARDI FEDERICA (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)   1    
19       
  RALUCA MARIA BULUMAC (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   1     
20       
    LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)   3   
21       
  NURIDINOVA OZODA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3     
22       
   LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)   5    
23       
  LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)   3     
24       
     LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)   0  
25 MACEJKOVA INA (SLOVAKIA,SVK)   0      
  MACEJKOVA INA (SLOVAKIA,SVK)   0     
26 FURBATTO Laurine (Karate Shotokan Essonnien,FRA)   0      
   MACEJKOVA INA (SLOVAKIA,SVK)   0    
27       
  LI JIAO (CHINA,CHN)   0     
28       
    Schärer Maya (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0   
29       
  Schärer Maya (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1     
30       
   Schärer Maya (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1    
31 KERIN MAIRI (IRELAND,IRL)   1      
  KERIN MAIRI (IRELAND,IRL)   0     
32 Alic Ariana (Mizuchi Karate Team,NOR)   0      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)   4  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Djedra Saïda (Jsmahfouda,ALG)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   2  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     SILVA TERESA (Clube de Karate Shotokan do Porto,POR)   1    
      FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)   1   
     FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)   2   FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)   4  
      KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)   0   FERNANDEZ OSORIO CARLOTA (KIDOKAN,ESP)  
       WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)   3  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Novak Giuliana Mickaela (Federacion Argentina de Karate,ARG)   4    
      Novak Giuliana Mickaela (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0   
     PENDIC LJILJANA (CROATIA,CRO)   0   Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   6  
      Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   1   Zakharova Sabina (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)  
       LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-12-17 01:29:03 CET +01:00)