Karate1 Premier League - Rabat 2018 - Female Kumite -55 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:32:52 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  Serikova Assel (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   1     
     
   BROWN JENNA (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   0    
     
  BROWN JENNA (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   4     
     
    BROWN JENNA (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   0   
     
       
     
   ATTIA YASSMIN (EGYPT,EGY)   0    
     
       
     
     YAKAN TUBA (TURKEY,TUR)   0  
     
  BITSCH JANA (GERMANY,GER)   0     
10      
   BITSCH JANA (GERMANY,GER)   1    
11      
  MIASTKOVSKA ANASTASIIA (UKRAINE,UKR)   0     
12      
    YAKAN TUBA (TURKEY,TUR)   5   
13      
       
14      
   YAKAN TUBA (TURKEY,TUR)   3    
15      
       
16      
      Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)  
17      
  Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   0     
18      
   Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   4    
19      
  URANGO MARTINEZ STELLA MARIS (COLOMBIA,COL)   0     
20      
    Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   1   
21      
       
22      
   CONNELL AMY (SCOTLAND,SCO)   1    
23      
       
24      
     Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)   1  
25      
       
26      
   Szponder Natalia (Polish Karate Federation,POL)   0    
27      
       
28      
    Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)   7   
29      
       
30      
   Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  DING JIAMEI (CHINA,CHN)   1     
     
   DING JIAMEI (CHINA,CHN)   1    
     
  CAMPBELL KATHRYN (NEW BRUNSWICK,CAN)   0     
     
    DING JIAMEI (CHINA,CHN)   3   
     
       
     
   van der Eerden Jaydin (Choku,NED)   0    
     
       
     
     THOUY EMILIE (FRANCE,FRA)   1  
     
       
10      
   LAAVERI SABINA (SWEDEN,SWE)   1    
11      
       
12      
    THOUY EMILIE (FRANCE,FRA)   5   
13      
       
14      
   THOUY EMILIE (FRANCE,FRA)   1    
15      
       
16      
      HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)  
17      
  HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   3     
18      
   HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   2    
19      
  Gasimova Ilaha (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1     
20      
    HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   2   
21      
       
22      
   Novak Giuliana Mickaela (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0    
23      
       
24      
     HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   2  
25      
       
26      
   WONG SOK I (MACAU,MAC)   1    
27      
       
28      
    WEN TZU-YUN (CTKF Club,TPE)   0   
29      
       
30      
   WEN TZU-YUN (CTKF Club,TPE)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  MUKHTAR ARUZHAN (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   4     
     
   MUKHTAR ARUZHAN (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   8    
     
  Michel Melinda (neuchâtel karate-do,SUI)   0     
     
    MUKHTAR ARUZHAN (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   0   
     
       
     
   Kerin Mairi (SEI WA KAI ,IRL)   0    
     
       
     
     JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)   1  
     
       
10      
   GANIERO Oceane (Equipe nationale beninoise,BEN)   1    
11      
       
12      
    JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)   1   
13      
       
14      
   JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)   3    
15      
       
16      
      BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)  
17      
  DJEDRA SAIDA (ALGERIA,ALG)   3     
18      
   DJEDRA SAIDA (ALGERIA,ALG)   3    
19      
  Warling Jenny (Karate Club Walfer,LUX)   2     
20      
    DJEDRA SAIDA (ALGERIA,ALG)   1   
21      
       
22      
   BEN ZEID KHOLDANE (TUNISIA,TUN)   1    
23      
       
24      
     BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   2  
25      
       
26      
   VICA KRISTINE (LATVIA,LAT)   0    
27      
       
28      
    BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   4   
29      
       
30      
   BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   4    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  MOLNAR REKA (HUNGARY,HUN)   0     
     
   Fernandez Osorio Carlota (Federación Cantabra de karate,ESP)   1    
     
  Fernandez Osorio Carlota (Federación Cantabra de karate,ESP)   8     
     
    Abdelkader Israa (Egypt,EGY)   0   
     
       
     
   Abdelkader Israa (Egypt,EGY)   2    
     
       
     
     ZAKHAROVA SABINA (KAZAKHSTAN,KAZ)   0  
     
       
10      
   ZAKHAROVA SABINA (KAZAKHSTAN,KAZ)   1    
11      
       
12      
    ZAKHAROVA SABINA (KAZAKHSTAN,KAZ)   0   
13      
       
14      
   SEMANIKOVA VIKTORIA (SLOVAKIA,SVK)   0    
15      
       
16      
      TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)  
17      
  BUGUR GIZEM (GERMANY,GER)   4     
18      
   BUGUR GIZEM (GERMANY,GER)   0    
19      
  SEGUY Charline (Spartan Kombats Sports13,FRA)   4     
20      
    BUGUR GIZEM (GERMANY,GER)   1   
21      
       
22      
   TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)   7    
23      
       
24      
     TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)   0  
25      
       
26      
   Ma Man Sum (九龍剛柔會,HKG)   0    
27      
       
28      
    TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)   2   
29      
       
30      
   TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)   7    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)   2   
     
      
     
      
     
      
     
     Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   1   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Kumizaki Valeria (Brasil,BRA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     Szponder Natalia (Polish Karate Federation,POL)   0    
      Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   3   
     Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   6   Schaerer Maya (KARATE DO BRUGG,SUI)   0  
      YAKAN TUBA (TURKEY,TUR)   1   HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)  
       HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)   4  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     VICA KRISTINE (LATVIA,LAT)   4    
      VICA KRISTINE (LATVIA,LAT)   0   
     DJEDRA SAIDA (ALGERIA,ALG)   0   JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)   0  
      JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)   5   JEFRY KRISHNAN SYAKILLA SALNI (MALAYSIA,MAS)  
       TERLIUGA ANZHELIKA (UKRAINE,UKR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:32:52 CEST +02:00)