Karate1 Premier League - Rabat 2018 - Female Kumite -61 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:54:03 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  CABALLERO XHUNASHI (MEXICO,MEX)   0     
     
   WAURICK ANNA-MARIE (GERMANY,GER)   2    
     
  WAURICK ANNA-MARIE (GERMANY,GER)   1     
     
    HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)   5   
     
       
     
   HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)   6    
     
       
     
     HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)   4  
     
  SOMEYA MAYUMI (JAPAN,JPN)   6     
10      
   ORBON JOANE (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   3    
11      
  ORBON JOANE (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   7     
12      
    ORBON JOANE (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   2   
13      
       
14      
   Grande Alexandra (KARATE PERU,PER)   3    
15      
       
16      
      HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)  
17      
  FERRER GARCIA CRISTINA (SPAIN,ESP)   1     
18      
   karchali najlae (Morocco National Karate Team,MAR)   1    
19      
  karchali najlae (Morocco National Karate Team,MAR)   3     
20      
    LENARD ANA (CROATIA,CRO)   1   
21      
       
22      
   LENARD ANA (CROATIA,CRO)   5    
23      
       
24      
     LENARD ANA (CROATIA,CRO)   3  
25      
  UTELBAYEVA MADINA (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)      
26      
   TCHUAKO ROSINE JOELLE (CAMEROON,CMR)   0    
27      
  TCHUAKO ROSINE JOELLE (CAMEROON,CMR)      
28      
    SEROGINA ANITA (UKRAINE,UKR)   0   
29      
       
30      
   SEROGINA ANITA (UKRAINE,UKR)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  SNEL LYNN (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0     
     
   CHOI WAN YU (HONG KONG CHINA,HKG)   1    
     
  CHOI WAN YU (HONG KONG CHINA,HKG)   1     
     
    CHOI WAN YU (HONG KONG CHINA,HKG)   2   
     
       
     
   Pitta Daria (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0    
     
       
     
     WILLIAMS NATALIE (ENGLAND,ENG)   0  
     
  RISTIC TJASA (SLOVENIA,SLO)   1     
10      
   WILLIAMS NATALIE (ENGLAND,ENG)   2    
11      
  WILLIAMS NATALIE (ENGLAND,ENG)   2     
12      
    WILLIAMS NATALIE (ENGLAND,ENG)   4   
13      
       
14      
   MIRZAEVA BARNO (UZBEKISTAN,UZB)   1    
15      
       
16      
      HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)  
17      
  Aronen Emma (Euran karateseura,FIN)   0     
18      
   HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   2    
19      
  HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   3     
20      
    HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   3   
21      
       
22      
   SECK MAGATTE (SENEGAL,SEN)   0    
23      
       
24      
     HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   1  
25      
       
26      
   HAAG ALEXANDRA (SWEDEN,SWE)   0    
27      
       
28      
    IGNACE LUCIE (FRANCE,FRA)   1   
29      
       
30      
   IGNACE LUCIE (FRANCE,FRA)   6    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  Radjenovic Nina (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   3     
     
   Radjenovic Nina (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   2    
     
  Maksimovic Jelena (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0     
     
    Radjenovic Nina (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   0   
     
       
     
   FACTOS JACQUELIN (ECUADOR,ECU)   0    
     
       
     
     PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   4  
     
  IONITA CLAUDIA (ROMANIA,ROU)   0     
10      
   PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   0    
11      
  PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   4     
12      
    PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   6   
13      
       
14      
   PREKOVIC JOVANA (SERBIA,SRB)   0    
15      
       
16      
      PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)  
17      
  RAMA ADELINA (Club Federation Karate KOSOVA,KOS)   1     
18      
   VIDELA TORO CAROLINA (CHILE,CHI)   2    
19      
  VIDELA TORO CAROLINA (CHILE,CHI)   6     
20      
    VIDELA TORO CAROLINA (CHILE,CHI)   0   
21      
       
22      
   DE VOS NELE (BELGIUM,BEL)   1    
23      
       
24      
     VEITHOVA LUCIE (CZECH REPUPLIC,CZE)   0  
25      
  VEITHOVA LUCIE (CZECH REPUPLIC,CZE)   3     
26      
   VEITHOVA LUCIE (CZECH REPUPLIC,CZE)   4    
27      
  KORNFELD NOEMIE (SWITZERLAND,SUI)   2     
28      
    VEITHOVA LUCIE (CZECH REPUPLIC,CZE)   2   
29      
       
30      
   Elwart Sara (Polish Karate Federation,POL)   2    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   3     
     
   Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1    
     
  COBAN MERVE (TURKEY,TUR)   3     
     
    Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   4   
     
       
     
   Hill Ashley (World Champion Tokey Hill Karate ,USA)   0    
     
       
     
     Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1  
     
  Sivert Laura (Sauvegarde Besançon,FRA)   0     
10      
   MIGGOU ANNA (GERMANY,GER)   3    
11      
  MIGGOU ANNA (GERMANY,GER)   1     
12      
    MIGGOU ANNA (GERMANY,GER)   3   
13      
       
14      
   Espinosa Maria (KIDOKAN,ESP)   2    
15      
       
16      
      YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)  
17      
  ARREOLA MERILLELA (MEXICO,MEX)   0     
18      
   Forcella Nicole (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1    
19      
  Forcella Nicole (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1     
20      
    MORIGUCHI AYAMI (JAPAN,JPN)   1   
21      
       
22      
   MORIGUCHI AYAMI (JAPAN,JPN)   2    
23      
       
24      
     YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)   2  
25      
       
26      
   Sadini btissam (Morocco National Karate Team,MAR)   1    
27      
       
28      
    YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)   3   
29      
       
30      
   YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)   6    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)   4   
     
      
     
      
     
      
     
     HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)   4  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   3   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      HEURTAULT LEILA (FRANCE,FRA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    YIN XIAOYAN (CHINA,CHN)   2   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     WAURICK ANNA-MARIE (GERMANY,GER)   1    
      WAURICK ANNA-MARIE (GERMANY,GER)   1   
     ORBON JOANE (UNITED STATES OF AMERICA,USA)   0   LENARD ANA (CROATIA,CRO)   3  
      LENARD ANA (CROATIA,CRO)   1   HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)  
       HASNAOUI BOUTHEINA (TUNISIA,TUN)   5  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     Sadini btissam (Morocco National Karate Team,MAR)   2    
      Sadini btissam (Morocco National Karate Team,MAR)   1   
     MORIGUCHI AYAMI (JAPAN,JPN)   1   Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0  
      Abiyeva Farida (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   3   PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)  
       PHILIPPE GWENDOLINE (POLE FRANCE CHATENAY,FRA)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:54:03 CEST +02:00)