Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite -68 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:12:36 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 DJEMILEVA ELVIRA (UZBEKISTAN,UZB)   0      
  Vizcaíno Cristina (Spain National Team,ESP)   1     
2 Vizcaíno Cristina (Spain National Team,ESP)   7      
   MELNYK HALYNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)   3    
3       
  MELNYK HALYNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)   4     
4       
    AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   1   
5       
  PADILLA GARCIA JESSICA PAOLA (MARTIAL ARTS CENTER AND FITNESS,MEX)   0     
6       
   AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   3    
7       
  AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   3     
8       
     KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   6  
9       
  Selter Sina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)   2     
10       
   Selter Sina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)   0    
11       
  POND HILARY (CANADA,CAN)   0     
12       
    KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   1   
13       
  KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   7     
14       
   KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   8    
15       
  CVRKOTA SANJA (SERBIA,SRB)   3     
16       
      KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)  
17 Bogusław Marta (Karate Klub Kumade Łódź,POL)   1      
  CZAGANY DORA (HUNGARY,HUN)   1     
18 CZAGANY DORA (HUNGARY,HUN)   2      
   CZAGANY DORA (HUNGARY,HUN)   1    
19       
  Maneva Bojana (Shtip,MKD)   0     
20       
    SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   1   
21       
  SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   8     
22       
   SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   2    
23       
  Wijgerden van Alyssa (Unity99 Rotterdam,NED)   0     
24       
     RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)   0  
25       
  Rezajeva VIktorija (Bushido karate club Latvia,LAT)   3     
26       
   PUNAR HATICE HALE NUR (TURKEY,TUR)   0    
27       
  PUNAR HATICE HALE NUR (TURKEY,TUR)   4     
28       
    RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)   5   
29       
  Zulauf Shalin (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
30       
   RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)   1    
31       
  RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   3      
  KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   7     
2 RADICEVIC MARINA (SERBIA,SRB)   0      
   KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   7    
3       
  TAPAJCIKOVA TATIANA (SLOVAKIA,SVK)   1     
4       
    KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   9   
5       
  Brunstad Gitte (Norway National Team,NOR)   1     
6       
   MATOUB LAMYA (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   0    
7       
  MATOUB LAMYA (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   3     
8       
     KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   1  
9       
  YAP MANDY (AUSTRALIA,AUS)   0     
10       
   Bektaš Zenira (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)   0    
11       
  Bektaš Zenira (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)   0     
12       
    Pedersen Katrine (National Team Denmark,DEN)   3   
13       
  ZANGENEHKARKOOTI PEGAH (Islamic Republic of Iran,IRI)      
14       
   Pedersen Katrine (National Team Denmark,DEN)   1    
15       
  Pedersen Katrine (National Team Denmark,DEN)      
16       
      KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)  
17       
  Davis Ashley (United States,USA)   0     
18       
   LI ZHANG SUSANA YVETTE (CHILE,CHI)   0    
19       
  LI ZHANG SUSANA YVETTE (CHILE,CHI)   2     
20       
    RAKOVIC MARINA (MONTENEGRO,MNE)   1   
21       
  RAKOVIC MARINA (MONTENEGRO,MNE)   6     
22       
   RAKOVIC MARINA (MONTENEGRO,MNE)   4    
23       
  REATI SARA (A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA)   0     
24       
     RAKOVIC MARINA (MONTENEGRO,MNE)   0  
25       
  Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1     
26       
   Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3    
27       
  RAMA ADELINA (Kosovo Karate Federation,KOS)   0     
28       
    Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0   
29       
  ZANTIS LAURA (LUXEMBOURG,LUX)   0     
30       
   Ulluri Dielza (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0    
31       
  Ulluri Dielza (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Butrym Iga (AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław,POL)   0      
  SPIGOLON NATALIA (BRAZIL,BRA)   0     
2 SPIGOLON NATALIA (BRAZIL,BRA)   9      
   SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   2    
3       
  SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   2     
4       
    SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   3   
5       
  BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   3     
6       
   BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   0    
7       
  Mojsovska Angela (Makpetrol,MKD)   0     
8       
     SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   2  
9       
  SHIN SU JUNG (KOREA,KOR)   0     
10       
   Berrouba Hanina (Choku,NED)   0    
11       
  Berrouba Hanina (Choku,NED)   8     
12       
    Debatty Luana (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0   
13       
  Ribeiro Flávia (Associação Juvenil de Karate Portugal,POR)   0     
14       
   Debatty Luana (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   3    
15       
  Debatty Luana (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0     
16       
      SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)  
17 Pomeroy Jasmine (WIKF ENGLAND,ENG)   1      
  Pomeroy Jasmine (WIKF ENGLAND,ENG)   0     
18 REHAK LAURA (CROATIA,CRO)   1      
   PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   4    
19       
  PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   2     
20       
    PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   2   
21       
  TANG LINGLING (CHINA,CHN)   1     
22       
   Hassouni Imane (Ligue de Bourgogne,FRA)   1    
23       
  Hassouni Imane (Ligue de Bourgogne,FRA)   1     
24       
     GRECH EMMA (MALTA,MLT)   0  
25       
  GRECH EMMA (MALTA,MLT)   2     
26       
   GRECH EMMA (MALTA,MLT)   3    
27       
  TAZKA LENKA (SLOVAKIA,SVK)   0     
28       
    GRECH EMMA (MALTA,MLT)   3   
29       
  COMAGIC IVANA (SERBIA,SRB)   2     
30       
   COMAGIC IVANA (SERBIA,SRB)   0    
31       
  Ilgner Selke (Bayerischer Karatebund,GER)   0     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Vulinović Jovana (Knjaz,SRB)   0      
  KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2     
2 KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   4      
   KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   3    
3       
  WOLD SHERILYN (NEDERLANDS,NED)   0     
4       
    KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2   
5       
  COSKUN ZEYNEP BEYZA (TURKEY,TUR)   3     
6       
   COSKUN ZEYNEP BEYZA (TURKEY,TUR)   3    
7       
  SEMANIKOVA VERONIKA (SLOVAKIA,SVK)   0     
8       
     KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   1  
9       
  Stefanovska Monika (Makpetrol,MKD)   2     
10       
   Orzechowska Daria (UKSKAMIKAZE,POL)   0    
11       
  Orzechowska Daria (UKSKAMIKAZE,POL)   3     
12       
    QUIRICI ELENA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1   
13       
  QUIRICI ELENA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   4     
14       
   QUIRICI ELENA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1    
15       
  SAHRI KENZA (acsc karate,FRA)   0     
16       
      KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)  
17       
  SULLIVAN REBECCA (AUSTRALIA,AUS)   0     
18       
   GUDILOVA ANASTASIA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0    
19       
  GUDILOVA ANASTASIA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   2     
20       
    GUDILOVA ANASTASIA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
21       
  Zaqoomi Angela (National Team Denmark,DEN)   0     
22       
   Zaqoomi Angela (National Team Denmark,DEN)   0    
23       
  Plava Ardonika (lv nrw,GER)   0     
24       
     SEMERARO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0  
25       
  Ćavar Ivona (SKK Neretva,BIH)   2     
26       
   Ćavar Ivona (SKK Neretva,BIH)   0    
27       
  SALAMANCA LORENA (CHILE,CHI)   0     
28       
    SEMERARO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1   
29       
  MURPHY CHERYL (Harakenkojuku,USA)   0     
30       
   SEMERARO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0    
31       
  SEMERARO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   5   
     
      
     
      
     
      
     
     KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   1   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   5   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    CVRKOTA SANJA (SERBIA,SRB)   6     
     CVRKOTA SANJA (SERBIA,SRB)   0    
    Selter Sina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)   0   AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   4   
     AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   7   AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)   1  
      RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)   0   KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)  
       KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)   5  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    SPIGOLON NATALIA (BRAZIL,BRA)   1     
     BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   5    
    BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   1   BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   3   
     Debatty Luana (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   0   BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   2  
      GRECH EMMA (MALTA,MLT)   1   BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)  
       KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:12:36 CEST +02:00)