Karate1 Series A - Guadalajara 2018 - Female Kumite -68 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-22 03:55:02 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  Grejner Wiktoria (Klub Karate NIDAN Zawadzkie,POL)   4     
     
   Grejner Wiktoria (Klub Karate NIDAN Zawadzkie,POL)   4    
     
  Arsênio Carolina (Crp Campolide,POR)   1     
     
    Grejner Wiktoria (Klub Karate NIDAN Zawadzkie,POL)   0   
     
  Verspaget Marisca (Curacao,CUR)   0     
     
   SHIN SUJUNG (koreashin,KOR)   0    
     
  SHIN SUJUNG (koreashin,KOR)   0     
     
     Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)   1  
     
  CHENG CHI CHIEH (Nehiu,TPE)   0     
10      
   Schröter Madeleine (Thüringer karate verband,GER)   3    
11      
  Schröter Madeleine (Thüringer karate verband,GER)   2     
12      
    Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)   1   
13      
  TRAISH HALA (JORDAN,JOR)      
14      
   Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)   4    
15      
  Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)      
16      
      Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)  
17      
  Zippoli Marta (FORZA E COSTANZA,ITA)   0     
18      
   Růžičková Aneta (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0    
19      
  Růžičková Aneta (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   2     
20      
    RAMOS AKITA SACHIKO PAULINA (MEXICO,MEX)   2   
21      
  VIZCAINO GONZALEZ CRISTINA (SPAIN,ESP)   0     
22      
   RAMOS AKITA SACHIKO PAULINA (MEXICO,MEX)   8    
23      
  RAMOS AKITA SACHIKO PAULINA (MEXICO,MEX)   2     
24      
     RAMOS AKITA SACHIKO PAULINA (MEXICO,MEX)   0  
25      
  WONG CHEUK LEE (HONG KONG CHINA,HKG)   2     
26      
   WONG CHEUK LEE (HONG KONG CHINA,HKG)   0    
27      
  Karwacinski Kate (Gidea Park and Hornchurch Ishinryu,ENG)   0     
28      
    Thomason Amy (FUSHIN RYU KARATE ,NZL)   0   
29      
  Berrouba Hanina (Choku,NED)   2     
30      
   Thomason Amy (FUSHIN RYU KARATE ,NZL)   2    
31      
  Thomason Amy (FUSHIN RYU KARATE ,NZL)   4     
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Bonjour Pauline (neuchâtel karate-do,SUI)   0     
     
   Bonjour Pauline (neuchâtel karate-do,SUI)   3    
     
  Sullivan Rebecca (West Coast Karate,AUS)   0     
     
    Bonjour Pauline (neuchâtel karate-do,SUI)   0   
     
  Rocchi Luana (FORZA E COSTANZA,ITA)   0     
     
   Belal Kheira (Spartan Kombats Sports13,FRA)   0    
     
  Belal Kheira (Spartan Kombats Sports13,FRA)   6     
     
     Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   2  
     
  SMILJAN KITI (SLOVENIA,SLO)   3     
10      
   SMILJAN KITI (SLOVENIA,SLO)   0    
11      
  Stefanovska Monika (Makpetrol,MKD)   0     
12      
    Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   1   
13      
  Najafighaghelestani Behnoosh (Iran Karate Federation,IRI)   0     
14      
   Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   1    
15      
  Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   1     
16      
      Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)  
17      
  MELNYK HALYNA (UKRAINE,UKR)   0     
18      
   KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   1    
19      
  KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   1     
20      
    KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   5   
21      
  BUDKINA ALEXANDRA (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   3     
22      
   BUDKINA ALEXANDRA (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   0    
23      
  HERVER SANDRA (ANDORRA,AND)   0     
24      
     KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2  
25      
  BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)   0     
26      
   Hilton Andrine (Norway National Team,NOR)   0    
27      
  Hilton Andrine (Norway National Team,NOR)   0     
28      
    Kaminer Sabrina (Goshin Ryu USA,USA)   0   
29      
       
30      
   Kaminer Sabrina (Goshin Ryu USA,USA)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  Pecirep Emma (CENTRO STUDI KARATE NEGRAR ASD,ITA)   2     
     
   Zaqoomi Angela (National Team Denmark,DEN)   0    
     
  Zaqoomi Angela (National Team Denmark,DEN)   5     
     
    LENARD ANA (CROATIA,CRO)   2   
     
  LENARD ANA (CROATIA,CRO)   2     
     
   LENARD ANA (CROATIA,CRO)   2    
     
  BOUAZIZ CHAIMA (TUNISIA,TUN)   0     
     
     Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   3  
     
  Frost Iona (scottish karate federation,SCO)   2     
10      
   Frost Iona (scottish karate federation,SCO)   1    
11      
  RIVERA GUTIERREZ ZOE NAHIR (PUERTO RICO,PUR)   1     
12      
    Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   3   
13      
  Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   3     
14      
   Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   6    
15      
  Lewis Abigail (Khalsa Karate Assosciation,ENG)   0     
16      
      Debatty Luana (Sparring KC,BEL)  
17      
  Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3     
18      
   Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   2    
19      
  Sepe Gabrielle (Wada Karate,BRA)   0     
20      
    ABDELAZIZ FERYAL (EGYPT,EGY)   0   
21      
  Bektaš Zenira (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)      
22      
   ABDELAZIZ FERYAL (EGYPT,EGY)   4    
23      
  ABDELAZIZ FERYAL (EGYPT,EGY)      
24      
     Wold Sherilyn (KarateKenamju,NED)   0  
25      
  VORDERLEITNER NINA (AUSTRIA,AUT)   1     
26      
   BENEDETTO ALESSANDRA (ASD FORTITUDO 1903,ITA)   0    
27      
  BENEDETTO ALESSANDRA (ASD FORTITUDO 1903,ITA)   3     
28      
    Wold Sherilyn (KarateKenamju,NED)   2   
29      
  Wold Sherilyn (KarateKenamju,NED)   1     
30      
   Wold Sherilyn (KarateKenamju,NED)   1    
31      
  Pillarova Viktoria (KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE,SVK)   0     
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Hull Reisha (Kazoku Renshinkai,ENG)   4     
     
   Hull Reisha (Kazoku Renshinkai,ENG)   2    
     
  Shumko Anastasiya (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   2     
     
    Hull Reisha (Kazoku Renshinkai,ENG)   1   
     
  Wijgerden van Alyssa (Unity99 Rotterdam,NED)   8     
     
   Wijgerden van Alyssa (Unity99 Rotterdam,NED)   1    
     
  Mena sanchez Odea (SHURIYAMA,ESP)   4     
     
     PAYEN ABAROA VALERIA ALEJANDRA (MEXICO,MEX)   0  
     
  PAYEN ABAROA VALERIA ALEJANDRA (MEXICO,MEX)   1     
10      
   PAYEN ABAROA VALERIA ALEJANDRA (MEXICO,MEX)   2    
11      
  Ribeiro Flávia (Associação Juvenil de Karate Portugal,POR)   0     
12      
    PAYEN ABAROA VALERIA ALEJANDRA (MEXICO,MEX)   2   
13      
  Zangenehkarkooti Pegah (Iran Karate Federation,IRI)      
14      
   Zangenehkarkooti Pegah (Iran Karate Federation,IRI)   2    
15      
  SAHRI KENZA (acsc karate,FRA)      
16      
      SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)  
17      
  PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   3     
18      
   PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   3    
19      
  Anarbay Aizhan (Kazakhstan Karatedo Federation,KAZ)   1     
20      
    PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)   1   
21      
  Hostettler-Kheder Sabrina (USA KARATE,USA)   0     
22      
   BALTAY MERVE (TURKEY,TUR)   0    
23      
  BALTAY MERVE (TURKEY,TUR)   3     
24      
     SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   1  
25      
  SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   2     
26      
   SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   6    
27      
  Orzechowska Daria (UKSKAMIKAZE,POL)   0     
28      
    SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   6   
29      
       
30      
   Ulluri Dielza (KARATE DO BRUGG,SUI)   3    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Pedersen Katrine (Ishøj karate,DEN)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Debatty Luana (Sparring KC,BEL)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   4   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Debatty Luana (Sparring KC,BEL)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Najafighaghelestani Behnoosh (Iran Karate Federation,IRI)   4     
     Najafighaghelestani Behnoosh (Iran Karate Federation,IRI)   0    
    SMILJAN KITI (SLOVENIA,SLO)   0   Bonjour Pauline (neuchâtel karate-do,SUI)   0   
     Bonjour Pauline (neuchâtel karate-do,SUI)   0   KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2  
      KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)   2   KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)  
       Cvrkota Sanja (Zadrugar,SRB)   1  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Lewis Abigail (Khalsa Karate Assosciation,ENG)   0     
     Frost Iona (scottish karate federation,SCO)   0    
    Frost Iona (scottish karate federation,SCO)   2   LENARD ANA (CROATIA,CRO)   1   
     LENARD ANA (CROATIA,CRO)   1   LENARD ANA (CROATIA,CRO)   2  
      Wold Sherilyn (KarateKenamju,NED)   0   LENARD ANA (CROATIA,CRO)  
       SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-22 03:55:02 CET +01:00)