Karate1 Series A - Okinawa 2017 - Female Kumite 68+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-01-21 23:27:34 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
1 CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   8      
  CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   4     
2 AMIYA YU (JAPAN,JPN)   1      
   CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   1    
3       
  wen tzu hsuan (Wayne hsu,TPE)   2     
4       
    BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0   
5       
  BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   7     
6       
   BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   4    
7       
  Coppola Neri Alessia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   1     
8       
     Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3  
9       
  Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4     
10       
   Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   5    
11       
  AGHAEI MOHADASEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   3     
12       
    Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   6   
13       
  Harast Kinga (Harasuto karate klub Lodz,POL)   0     
14       
   THI HONG ANH NGUYEN (VIETNAM,VIE)   3    
15       
  THI HONG ANH NGUYEN (VIETNAM,VIE)   5     
16       
      Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)  
17       
  Aït-Ibrahim Nadège (Athletic karate club pignans,FRA)   0     
18       
   STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   5    
19       
  STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   5     
20       
    STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   2   
21       
  Kakitie Patience (Sport Karate Academy Oxford,ENG)   0     
22       
   bensaib Racha (Ken Yu,BRA)   0    
23       
  bensaib Racha (Ken Yu,BRA)   4     
24       
     STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   0  
25       
  REITER NATHALIE (AUSTRIA,AUT)   1     
26       
   BARTHA NIKOLA (HUNGARY,HUN)   2    
27       
  BARTHA NIKOLA (HUNGARY,HUN)   3     
28       
    STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   4   
29       
  Stamer Selina (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   0     
30       
   STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   5    
31       
  STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   3     
32       
Main Tree Pool 2
      
     
  SUGIMOTO RISA (JAPAN,JPN)   5     
     
   SUGIMOTO RISA (JAPAN,JPN)   1    
     
  KUBALOVA ZUZANA (SLOVAKIA,SVK)   0     
     
    KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   0   
     
  KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2     
     
   KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2    
     
  Ørbæk Andersen Lotte (Stavanger Karate Klubb,NOR)   1     
     
     UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   2  
     
  UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   2     
10      
   UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   5    
11      
  Lingl Cirrus (illinois shotokan karate clubs,USA)   0     
12      
    UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   3   
13      
  ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)   4     
14      
   ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)   0    
15      
  LIM MEESEONG (KOREA,KOR)   1     
16      
      UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)  
17      
  BANUREA DESSYINTA RAKAWUNI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)   0     
18      
   GAO MENGMENG (CHINA,CHN)   8    
19      
  GAO MENGMENG (CHINA,CHN)   3     
20      
    GAO MENGMENG (CHINA,CHN)   0   
21      
  Kaufmann Fabienne (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   2     
22      
   Kaufmann Fabienne (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0    
23      
  KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   1     
24      
     SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   0  
25      
  SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   7     
26      
   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   5    
27      
  van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   2     
28      
    SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   2   
29      
  jhang haoting (Taoyuan karate club,TPE)   0     
30      
   FERRACUTI CLIO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0    
31      
  FERRACUTI CLIO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   5     
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   5  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 2,1
        
        
        
        
     AGHAEI MOHADASEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0    
      THI HONG ANH NGUYEN (VIETNAM,VIE)   0   
     THI HONG ANH NGUYEN (VIETNAM,VIE)   1   BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   4  
      BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1   STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)  
       STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   5  
Repechage Pool 2,1
        
        
        
        
     Lingl Cirrus (illinois shotokan karate clubs,USA)   1    
      ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)   2   
     ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)   1   KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   0  
      KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   3   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)  
       SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   8  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-01-21 23:27:34 CET +01:00)