Karate1 Series A - Guadalajara 2018 - Female Kumite 68+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-22 03:54:48 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  Mertens Michelle (Karate Team Timmermans,NED)   0     
     
   Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0    
     
  Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   2     
     
    KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2   
     
  Despotovic Milica (Karate klub “Studentski grad”,SRB)   1     
     
   KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   5    
     
  KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2     
     
     KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   6  
     
  TORRES GARCIA MARIA (SPAIN,ESP)   2     
10      
   TORRES GARCIA MARIA (SPAIN,ESP)   1    
11      
  PEREIRA CARION PAULA CRISTINA (MACAU,MAC)   0     
12      
    TORRES GARCIA MARIA (SPAIN,ESP)   1   
13      
  ESTE ALESSIA (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   0     
14      
   KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   0    
15      
  KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   2     
16      
      KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)  
17      
  MULOLO Ophélie (The Simba Team Belgium,BEL)   0     
18      
   Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   3    
19      
  Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   3     
20      
    Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   3   
21      
  Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3     
22      
   Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3    
23      
  GIORGETTI POLA (LUXEMBOURG,LUX)   2     
24      
     Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   4  
25      
  PILLANT AURORE (acsc karate,FRA)   0     
26      
   Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   3    
27      
  Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   0     
28      
    Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   1   
29      
       
30      
   KOLF SAFFRON (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Bergwerff Kim (Unity99 Rotterdam,NED)   0     
     
   NIETO SÁNCHEZ CAROLINA (CLUB IVAN LEAL,ESP)   1    
     
  NIETO SÁNCHEZ CAROLINA (CLUB IVAN LEAL,ESP)   0     
     
    TORRES SHANEE (Team Colombia,COL)   3   
     
  Ferracuti Clio (Gruppo Sportivo Fiamme Oro,ITA)   2     
     
   TORRES SHANEE (Team Colombia,COL)   8    
     
  TORRES SHANEE (Team Colombia,COL)   2     
     
     SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   1  
     
  SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   4     
10      
   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   4    
11      
  ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)   0     
12      
    SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   5   
13      
  Djeddou Assia (Uechi-Ryu GB,ENG)   1     
14      
   Djeddou Assia (Uechi-Ryu GB,ENG)   0    
15      
  REITER NATHALIE (AUSTRIA,AUT)   0     
16      
      QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)  
17      
  Calvente Bastero Ane (ISAN GETXO KARATE,ESP)      
18      
   Calvente Bastero Ane (ISAN GETXO KARATE,ESP)   0    
19      
  Bektaš Mirnesa (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)      
20      
    QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   1   
21      
  COLLINS JUSTYNE (IRELAND,IRL)   0     
22      
   QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   4    
23      
  QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   5     
24      
     QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   2  
25      
  TSHIABA NANCY (DEMOCRATIC REP OF THE CONGO,COD)      
26      
   Nortan Vanesca (Choku,NED)   4    
27      
  Nortan Vanesca (Choku,NED)      
28      
    Nortan Vanesca (Choku,NED)   0   
29      
       
30      
   Oliveira Ana Rita (Ginásio Clube Vilacondense,POR)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   7     
     
   CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   2    
     
  Gutiérrez Villanueva Andrea (CLUB LUANJU MADRID,ESP)   0     
     
    Yildirim Meryem (Bayerischer Karatebund,GER)   5   
     
  Yildirim Meryem (Bayerischer Karatebund,GER)   4     
     
   Yildirim Meryem (Bayerischer Karatebund,GER)   3    
     
  bienvenue dupalan samantha (Karate Shotokan Essonnien,FRA)   0     
     
     Yildirim Meryem (Bayerischer Karatebund,GER)   0  
     
  Lingl Cirrus (illinois shotokan karate clubs,USA)   0     
10      
   SUGIMOTO RISA (JAPAN,JPN)   3    
11      
  SUGIMOTO RISA (JAPAN,JPN)   2     
12      
    SUGIMOTO RISA (JAPAN,JPN)   0   
13      
  BARTHA NIKOLA (HUNGARY,HUN)   3     
14      
   BARTHA NIKOLA (HUNGARY,HUN)   0    
15      
  HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   0     
16      
      STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)  
17      
  Mirea Alexandrina (ROMANIAN KARATE FEDERATION,ROU)   0     
18      
   CELAN BUJAS ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   1    
19      
  CELAN BUJAS ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   1     
20      
    CELAN BUJAS ANAMARIJA (CROATIA,CRO)   0   
21      
  STASI LINDA (ASD CUS TORINO,ITA)   0     
22      
   KUBALOVA ZUZANA (SLOVAKIA,SVK)   0    
23      
  KUBALOVA ZUZANA (SLOVAKIA,SVK)   1     
24      
     STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   4  
25      
  van Galen Manuela (Van Galen Sports,NED)   0     
26      
   Ørbæk Andersen Lotte (Stavanger Karate Klubb,NOR)   0    
27      
  Ørbæk Andersen Lotte (Stavanger Karate Klubb,NOR)   4     
28      
    STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   2   
29      
       
30      
   STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   6     
     
   van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   2    
     
  Coppola Neri Alessia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0     
     
    van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   0   
     
  Rodriguez Pamela (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   2     
     
   Rodriguez Pamela (DOMINICAN REPUBLIC,DOM)   0    
     
  Salhi Sana (CSMP KARATE,FRA)   0     
     
     PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   1  
     
  PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   8     
10      
   PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   4    
11      
  Spence Dianna (Goshin Ryu USA,USA)   0     
12      
    PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   8   
13      
  Martynenko Lyudmila (AKTOBE OLYMPIC TEAM,KAZ)   0     
14      
   Boakes Rebecca (Kaizen Central,ENG)   0    
15      
  Boakes Rebecca (Kaizen Central,ENG)   7     
16      
      PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)  
17      
  ABOUEL YAZED SHYMAA (EGYPT,EGY)   0     
18      
   ABOUEL YAZED SHYMAA (EGYPT,EGY)   4    
19      
  MENDOZA ANA ISABEL (MEXICO,MEX)   0     
20      
    ABOUEL YAZED SHYMAA (EGYPT,EGY)   1   
21      
  Stamer Selina (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   0     
22      
   Medic Matea-Noah (SKK Neretva,BIH)   1    
23      
  Medic Matea-Noah (SKK Neretva,BIH)   0     
24      
     ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)   1  
25      
  CRUZ AGUIRRE MARIA CAMILA (COLOMBIA,COL)   0     
26      
   DUFFY LAUREN (IRELAND,IRL)   1    
27      
  DUFFY LAUREN (IRELAND,IRL)   7     
28      
    ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)   2   
29      
       
30      
   ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)   3    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   1   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Despotovic Milica (Karate klub “Studentski grad”,SRB)   0     
     Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   3    
    Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   8   Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   
     TORRES GARCIA MARIA (SPAIN,ESP)   3   Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   1  
      Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)   2   Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)  
       QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   0  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Spence Dianna (Goshin Ryu USA,USA)   0     
     Boakes Rebecca (Kaizen Central,ENG)   0    
    Boakes Rebecca (Kaizen Central,ENG)   0   van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   2   
     van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   4   ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)   0  
      ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)   3   STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)  
       STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-02-22 03:54:48 CET +01:00)