Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Female Kumite 68+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:33 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  MEKDAS RANDA (ALGERIA,ALG)   1     
     
   MEKDAS RANDA (ALGERIA,ALG)   0    
     
  ALIYEVA FARIDA (AZERBAIJAN,AZE)   1     
     
    Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   
     
       
     
   Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   6    
     
       
     
     KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   8  
     
  KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   3     
10      
   KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   5    
11      
  TSHIABA NANCY (DEMOCRATIC REP OF THE CONGO,COD)   1     
12      
    KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2   
13      
       
14      
   KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   0    
15      
       
16      
      KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)  
17      
  Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   4     
18      
   Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   10    
19      
  PILLANT AURORE (acsc karate,FRA)   0     
20      
    Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   3   
21      
       
22      
   Harast Kinga (Harasuto karate klub Lodz,POL)   4    
23      
       
24      
     Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   4  
25      
       
26      
   CREEMERS INGRID (NEDERLANDS,NED)   2    
27      
       
28      
    Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1   
29      
       
30      
   Kovaleva Vera (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   5    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  KOLF SAFFRON (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0     
     
   BRUEDERLIN RAMONA (SWITZERLAND,SUI)   1    
     
  BRUEDERLIN RAMONA (SWITZERLAND,SUI)   3     
     
    BRUEDERLIN RAMONA (SWITZERLAND,SUI)   3   
     
       
     
   TORRES GARCIA MARIA (SPAIN,ESP)   0    
     
       
     
     Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   2  
     
  Celan Bujas Anamarija (Student,CRO)   1     
10      
   Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1    
11      
  Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   2     
12      
    Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   3   
13      
       
14      
   ABBASALI HAMIDEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0    
15      
       
16      
      Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)  
17      
  STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   6     
18      
   STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)   1    
19      
  ABOUEL YAZED SHYMAA (EGYPT,EGY)   5     
20      
    ANTUNOVIC HANA (SWEDEN,SWE)   0   
21      
       
22      
   ANTUNOVIC HANA (SWEDEN,SWE)   2    
23      
       
24      
     TATAROVA DOMINIKA (SLOVAKIA,SVK)   0  
25      
       
26      
   Yildirim Meryem (KC Shogun Memmingen e. V.,GER)   1    
27      
       
28      
    TATAROVA DOMINIKA (SLOVAKIA,SVK)   1   
29      
       
30      
   TATAROVA DOMINIKA (SLOVAKIA,SVK)   2    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   2     
     
   QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   2    
     
  WEN TZU-HSUAN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0     
     
    QUINTAL CATZIN GUADALUPE (MEXICO,MEX)   0   
     
       
     
   OPARINA TATIANA (KARATE CLUB AMARA,RUS)   1    
     
       
     
     SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   0  
     
  BUDIC KAJA (SLOVENIA,SLO)   1     
10      
   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   2    
11      
  SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   4     
12      
    SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   4   
13      
       
14      
   STEPASHKO ANASTASIYA (UKRAINE,UKR)   0    
15      
       
16      
      HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)  
17      
  ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   2     
18      
   ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   3    
19      
  AGHAEI MOHADASEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0     
20      
    ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   0   
21      
       
22      
   Bektas Mirnesa (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)   0    
23      
       
24      
     HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   0  
25      
       
26      
   Nortan Vanesca (Choku,NED)   0    
27      
       
28      
    HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   2   
29      
       
30      
   HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  ZAYTSEVA IVANNA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   2     
     
   ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   2    
     
  ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   5     
     
    ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   2   
     
       
     
   van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)   0    
     
       
     
     ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   2  
     
       
10      
   Kubalova Zuzana (Rapid Bratislava,SVK)   6    
11      
       
12      
    Kubalova Zuzana (Rapid Bratislava,SVK)   0   
13      
       
14      
   Coppola Neri Alessia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   2    
15      
       
16      
      ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)  
17      
  KAUFMANN FABIENNE (SWITZERLAND,SUI)   1     
18      
   Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   1    
19      
  Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   2     
20      
    Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   2   
21      
       
22      
   PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP)   0    
23      
       
24      
     Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)   0  
25      
       
26      
   ABOUISMAIL SOHAILA (EGYPT,EGY)   1    
27      
       
28      
    ABOUISMAIL SOHAILA (EGYPT,EGY)   1   
29      
       
30      
   UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)   1    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   1   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 3,4
        
        
        
        
     Nortan Vanesca (Choku,NED)   0    
      ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   0   
     ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)   1   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   1  
      SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)   3   SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)  
       ATIF IMENE (ALGERIA,ALG)   1  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    TSHIABA NANCY (DEMOCRATIC REP OF THE CONGO,COD)   0     
     KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   3    
    KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   7   KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)   0   
     Konjevic Dragana (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   1  
      Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   2   Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)  
       Ferracuti Clio (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:33 CEST +02:00)