53rd EKF Senior Championships - Male Kumite -60 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:58:32 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  O SULLIVAN CONOR (IRELAND,IRL)   0     
     
   KOLARI JONI (FINLAND,FIN)   0    
     
  KOLARI JONI (FINLAND,FIN)   3     
     
    KISS ANDRAS (HUNGARY,HUN)   1   
     
  KISS ANDRAS (HUNGARY,HUN)   0     
     
   KISS ANDRAS (HUNGARY,HUN)   1    
     
  RUKAVINA MARKO (CROATIA,CRO)   0     
     
     CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)   4  
     
  TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   1     
10      
   TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   0    
11      
  HRIBOVSEK BLAZ (SLOVENIA,SLO)   0     
12      
    CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)   4   
13      
  LOPES JOHAN (FRANCE,FRA)   0     
14      
   CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)   8    
15      
  CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)   0     
16      
      CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)  
17      
  KARALIS GEORGIOS (GREECE,GRE)   0     
18      
   PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
19      
  PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   9     
20      
    PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
21      
  DASOUL MICHAEL (BELGIUM,BEL)   5     
22      
   DASOUL MICHAEL (BELGIUM,BEL)   0    
23      
  GHAMBARYAN GEVORG (ARMENIA,ARM)   3     
24      
     PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1  
25      
  GOGOLOSI BOGDAN MARIAN FLORIN (ROMANIA,ROU)   2     
26      
   GOGOLOSI BOGDAN MARIAN FLORIN (ROMANIA,ROU)   2    
27      
  LIDEGAARD CASPER (DENMARK,DEN)   0     
28      
    FARZALIYEV FIRDOVSI (AZERBAIJAN,AZE)   0   
29      
  FARZALIYEV FIRDOVSI (AZERBAIJAN,AZE)   0     
30      
   FARZALIYEV FIRDOVSI (AZERBAIJAN,AZE)   6    
31      
  ANTIC MARKO (SERBIA,SRB)   0     
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  SHOTA LEONARD (ALBANIA,ALB)   1     
     
   MELEKHIN OLEG (BELARUS,BLR)   1    
     
  MELEKHIN OLEG (BELARUS,BLR)   9     
     
    DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE)   2   
     
  DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE)   4     
     
   DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE)   4    
     
  VITOR DEJAN (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH)   0     
     
     PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)   5  
     
  SIERADZKI JAN (POLAND,POL)   0     
10      
   ATTAR EL YASSINE (NEDERLANDS,NED)   2    
11      
  ATTAR EL YASSINE (NEDERLANDS,NED)   5     
12      
    PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)   3   
13      
  PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)   1     
14      
   PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)   6    
15      
  IMRICH DOMINIK (SLOVAKIA,SVK)   1     
16      
      PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)  
17      
  GOMEZ GARCIA MATIAS (SPAIN,ESP)   9     
18      
   GOMEZ GARCIA MATIAS (SPAIN,ESP)   4    
19      
  PARRIS CUBA (ENGLAND,ENG)   1     
20      
    GOMEZ GARCIA MATIAS (SPAIN,ESP)   0   
21      
  PISINO NOAH TONY (SWITZERLAND,SUI)   1     
22      
   KAYA AYKUT (TURKEY,TUR)   1    
23      
  KAYA AYKUT (TURKEY,TUR)   3     
24      
     KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT)   2  
25      
  FILIPOVYCH OLEG (UKRAINE,UKR)   2     
26      
   FILIPOVYCH OLEG (UKRAINE,UKR)   2    
27      
  GEHTBARG RONEN (ISRAEL,ISR)   1     
28      
    KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT)   3   
29      
       
30      
   KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT)   5    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     CRESCENZO ANGELO (ITALY,ITA)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     LOPES JOHAN (FRANCE,FRA)   4    
      LOPES JOHAN (FRANCE,FRA)   2   
     TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   0   LOPES JOHAN (FRANCE,FRA)   1  
      KISS ANDRAS (HUNGARY,HUN)   0   PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)  
       PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   4  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     IMRICH DOMINIK (SLOVAKIA,SVK)   9    
      IMRICH DOMINIK (SLOVAKIA,SVK)   4   
     ATTAR EL YASSINE (NEDERLANDS,NED)   0   IMRICH DOMINIK (SLOVAKIA,SVK)   0  
      DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE)   1   KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT)  
       KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT)   2  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:58:32 CEST +02:00)