Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Male Kumite -60 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:39:54 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  FILIPOVYCH OLEG (UKRAINE,UKR)   0     
     
   VASTOLA ANTONIO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   3    
     
  VASTOLA ANTONIO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   0     
     
    HASSANNIAIDEILAMI MAJID (Iran Karate Federation,IRI)   2   
     
       
     
   HASSANNIAIDEILAMI MAJID (Iran Karate Federation,IRI)   4    
     
       
     
     ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   6  
     
       
10      
   SELVARAJOO SENTHILKUMARAN (MALAYSIA,MAS)   0    
11      
       
12      
    ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   6   
13      
       
14      
   ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   3    
15      
       
16      
      ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)  
17      
       
18      
   PANDEMOYA KALONDA (DEMOCRATIC REP OF THE CONGO,COD)   4    
19      
       
20      
    PANDEMOYA KALONDA (DEMOCRATIC REP OF THE CONGO,COD)   0   
21      
       
22      
   Rohner Luca (KARATE DO BRUGG,SUI)   0    
23      
       
24      
     TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   0  
25      
       
26      
   TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   0    
27      
       
28      
    TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)   2   
29      
       
30      
   SAYMATOV SADRIDDIN (UZBEKISTAN,UZB)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
      
     
   Toyama Shohei (TEIKYO,JPN)   1    
     
      
     
    ALPYSBAY KAISAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   1   
     
      
     
   ALPYSBAY KAISAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   2    
     
      
     
     ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)   5  
     
      
10      
   ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)   3    
11      
      
12      
    ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)   3   
13      
      
14      
   PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
15      
      
16      
      SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)  
17      
      
18      
   EDOUMA BOUTAL JUNIOR DIMITRI (CAMEROON,CMR)   0    
19      
      
20      
    Kolari Joni (Lahden Karate,FIN)   1   
21      
      
22      
   Kolari Joni (Lahden Karate,FIN)   2    
23      
      
24      
     SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)   7  
25      
      
26      
   EL ATTAR YASSINE (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0    
27      
      
28      
    SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)   8   
29      
      
30      
   SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)   3    
31      
      
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  EFIMENKO STEPAN (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
     
   EFIMENKO STEPAN (RUSSIAN FEDERATION,RUS)     
     
  UHNICH IHOR (UKRAINE,UKR)   0     
     
    EFIMENKO STEPAN (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
     
       
     
   Ameknassi Abdessalam (Morocco National Karate Team,MAR)   0    
     
       
     
     MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2  
     
       
10      
   Melekhin Oleg (BELARUS,BLR)   0    
11      
       
12      
    MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   4   
13      
       
14      
   MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   4    
15      
       
16      
      MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
       
18      
   Dasoul Michael (Champions Club,BEL)   0    
19      
       
20      
    Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   5   
21      
       
22      
   Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   4    
23      
       
24      
     Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1  
25      
       
26      
   SHYMYRBEKOV DAULET (KAZAKHSTAN,KAZ)   2    
27      
       
28      
    KAYA AYKUT (TURKEY,TUR)   4   
29      
       
30      
   KAYA AYKUT (TURKEY,TUR)   4    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
      
     
   STEFANYUK VIKTOR (UKRAINE,UKR)   0    
     
      
     
    STEFANYUK VIKTOR (UKRAINE,UKR)   0   
     
      
     
   AKTAUOV ANDREY (AKTOBE OLYMPIC TEAM,KAZ)   0    
     
      
     
     CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)   0  
     
      
10      
   ARIFI ORGES (Kosovo Karate Federation,KOS)   1    
11      
      
12      
    CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)   2   
13      
      
14      
   CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)   1    
15      
      
16      
      CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)  
17      
      
18      
   ALHARBI ABDULLAH (SAUDI ARABIA,KSA)   4    
19      
      
20      
    ALHARBI ABDULLAH (SAUDI ARABIA,KSA)   0   
21      
      
22      
   Farzaliyev Firdovsi (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1    
23      
      
24      
     ALHARBI ABDULLAH (SAUDI ARABIA,KSA)   0  
25      
      
26      
   PISINO NOAH TONY (SWITZERLAND,SUI)   0    
27      
      
28      
    SAGO NAOTO (JAPAN,JPN)   0   
29      
      
30      
   SAGO NAOTO (JAPAN,JPN)   8    
31      
      
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)   7   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     MEHDIZADEH AMIR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     EL ATTAR YASSINE (Karateschool Fightin Nabil,NED)   2    
      Kolari Joni (Lahden Karate,FIN)   0   
     Kolari Joni (Lahden Karate,FIN)   6   ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)   3  
      ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)   8   ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)  
       ASSADILOV DARKHAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   4  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     Melekhin Oleg (BELARUS,BLR)   4    
      Melekhin Oleg (BELARUS,BLR)   0   
     EFIMENKO STEPAN (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1   Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   3  
      Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   1   Dulovic Nenad (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)  
       CRESCENZO Angelo (centro sportivo esercito,ITA)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:39:54 CEST +02:00)