Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite -67 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-11-22 19:08:15 CET +01:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Ba Pape Chérif (Niarytallykaratéclub,SEN)   0      
  TRIVINO LUIS ALBERTO (COLOMBIA,COL)   3     
2 TRIVINO LUIS ALBERTO (COLOMBIA,COL)   3      
   TRIVINO LUIS ALBERTO (COLOMBIA,COL)   0    
3       
  Alnmer Mhmad (Karateklubb Elit,SWE)   1     
4       
    HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   3   
5       
  Aghalarzade Tural (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0     
6       
   HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   2    
7       
  HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   2     
8       
     HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   3  
9       
  MOHAMED MOAMEN (EGYPT,EGY)   5     
10       
   MOHAMED MOAMEN (EGYPT,EGY)   5    
11       
  Youb Ali (ANASSIM,MAR)   1     
12       
    MOHAMED MOAMEN (EGYPT,EGY)   0   
13       
  Parisi Anthony (ASD BUDOKAN PORTUALI LIVORNO,ITA)   0     
14       
   Bettinger Karsten (Kanazawa Mönchengladbach,GER)   0    
15       
  Bettinger Karsten (Kanazawa Mönchengladbach,GER)   1     
16       
      HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)  
17 DE VIVO GIANLUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1      
  DE VIVO GIANLUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0     
18 RAMA FISNIK (Kosovo Karate Federation,KOS)   0      
   MURTAZALIEV MAGOMEDRASUL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3    
19       
  MURTAZALIEV MAGOMEDRASUL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1     
20       
    MURTAZALIEV MAGOMEDRASUL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0   
21       
  Busk Lucas (National Team Denmark,DEN)   0     
22       
   azouz tommy (impact karate club,FRA)   1    
23       
  azouz tommy (impact karate club,FRA)   2     
24       
     SHINOHARA HIROTO (JAPAN,JPN)   0  
25       
  BAILEY GAVIN (WIKF ENGLAND,ENG)   0     
26       
   ALKHATHAMI FAHAD (SAUDI ARABIA,KSA)   0    
27       
  ALKHATHAMI FAHAD (SAUDI ARABIA,KSA)   2     
28       
    SHINOHARA HIROTO (JAPAN,JPN)   1   
29       
  SHINOHARA HIROTO (JAPAN,JPN)   3     
30       
   SHINOHARA HIROTO (JAPAN,JPN)   2    
31       
  DIMITROV VESELIN (BULGARIA,BUL)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 POVRZENIC DINO (CROATIA,CRO)   6      
  POVRZENIC DINO (CROATIA,CRO)   1     
2 PAPRUHA VALERII (BELARUS,BLR)   1      
   POVRZENIC DINO (CROATIA,CRO)   0    
3       
  KHAKHULA OLEKSANDR (Ukrainian Karate Federation,UKR)   0     
4       
    UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)   2   
5       
  UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)   2     
6       
   UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)   1    
7       
  Tulenkov Valeriy (Moscow karate federation,RUS)   0     
8       
     UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)   1  
9       
  MARESCA LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   6     
10       
   MARESCA LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   2    
11       
  OEZTUERK TOHAN (SC Banzai Berlin,GER)   0     
12       
    MARESCA LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0   
13       
  Pérez Guillén Daniel (Samyd Ibiza,ESP)   0     
14       
   GIDAKOS NIKOLAOS (GREECE,GRE)   1    
15       
  GIDAKOS NIKOLAOS (GREECE,GRE)   3     
16       
      POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)  
17       
  Ramrup Brian (United States of America,USA)   1     
18       
   Ramrup Brian (United States of America,USA)   0    
19       
  Petkov David (Karate club Metalurg,MKD)   0     
20       
    POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)   6   
21       
  HUANG CHEN-WEI (CTKF Club,TPE)   0     
22       
   POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)   4    
23       
  POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)   3     
24       
     POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)   1  
25       
  FERRERAS DEIVIS (DOMINICAN REP.,DOM)   0     
26       
   FERRERAS DEIVIS (DOMINICAN REP.,DOM)   2    
27       
  KHANI AMIR (BELGIUM,BEL)   1     
28       
    Galić Ervin (Champion,BIH)   0   
29       
  Galić Ervin (Champion,BIH)   5     
30       
   Galić Ervin (Champion,BIH)   3    
31       
  Drazewski Maciej (Pleszewski Klub Karate,POL)   0     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 BISSON JEAN-SEBASTIEN (CANADA,CAN)   0      
  Leontev Timofei (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   5     
2 Leontev Timofei (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   6      
   Leontev Timofei (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0    
3       
  D AGUI LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0     
4       
    DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)   3   
5       
  DREIER MARIAN (GERMANY,GER)   0     
6       
   DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)   5    
7       
  DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)   1     
8       
     DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)   3  
9       
  LOGARUSIC MARIJAN (CROATIA,CRO)   4     
10       
   LOGARUSIC MARIJAN (CROATIA,CRO)   8    
11       
  ALZAHRANI SULTAN (SAUDI ARABIA,KSA)   1     
12       
    LOGARUSIC MARIJAN (CROATIA,CRO)   1   
13       
  KACAR ERCAN (TURKEY,TUR)   8     
14       
   KACAR ERCAN (TURKEY,TUR)   0    
15       
  MAKARAU HEORHI (BELARUS,BLR)   0     
16       
      FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)  
17       
  Nyoni Ali (Western Union Karate,ENG)   2     
18       
   FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   0    
19       
  FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   4     
20       
    FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   6   
21       
  RASPILAIR Alexis (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)   0     
22       
   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   0    
23       
  FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   3     
24       
     FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   3  
25       
  Abildgaard Kasper (Sportskarate Denmark,DEN)   8     
26       
   Abildgaard Kasper (Sportskarate Denmark,DEN)   1    
27       
  Rush Dylan (Shitokai Scotland,SCO)   0     
28       
    Rupp Dominic (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0   
29       
  Loots Juan-Dre (CIKA South Africa,RSA)   0     
30       
   Rupp Dominic (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   4    
31       
  Rupp Dominic (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Bol Arnold (lv nrw,GER)   2      
  Bol Arnold (lv nrw,GER)   0     
2 NEVES JORDAN (LUXEMBOURG,LUX)   1      
   Muratov Assylbek (Kazakhstan team,KAZ)   1    
3       
  Muratov Assylbek (Kazakhstan team,KAZ)   4     
4       
    RAILIC MLADEN (SLOVENIA,SLO)   2   
5       
  RAILIC MLADEN (SLOVENIA,SLO)   3     
6       
   RAILIC MLADEN (SLOVENIA,SLO)   3    
7       
  Krstin Zeljko (KK Zandarmerija,SRB)   0     
8       
     Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0  
9       
  Pylypiuk Yevhenii (BVSC-ZUGLÓ,HUN)   2     
10       
   Pylypiuk Yevhenii (BVSC-ZUGLÓ,HUN)   0    
11       
  avakian Robert (IRAN KARATE TEAM,IRI)   1     
12       
    Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   3   
13       
  Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4     
14       
   Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1    
15       
  van Moerkerk Dylan (Karate Mossel-Boot,NED)   1     
16       
      MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)  
17       
  Pinzás Julian (Federacion Argentina de Karate,ARG)   0     
18       
   VELOZO CAMILO (CHILE,CHI)   0    
19       
  VELOZO CAMILO (CHILE,CHI)   0     
20       
    MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   5   
21       
  MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   5     
22       
   MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   3    
23       
  TKEBUCHAVA IRAKLI (GEORGIA,GEO)   1     
24       
     MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   6  
25       
  GROTH KHAYA ERIC (BOTSWANA,BOT)   1     
26       
   GUTNIK ALEXANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
27       
  GUTNIK ALEXANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
28       
    Rodionov Daniel (ESTONIA National Team,EST)   0   
29       
  CARTELLI GIUSEPPE (ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA)   2     
30       
   Rodionov Daniel (ESTONIA National Team,EST)   3    
31       
  Rodionov Daniel (ESTONIA National Team,EST)   3     
32       
Main Tree Pool 5
      
1 Gabriel Tomáš (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0      
  KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   4     
2 KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   7      
   KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   3    
3       
  Kamhaug Tommy (Norway National Team,NOR)   0     
4       
    KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   1   
5       
  WEVER GORDILLO CHRISTIAN (GUATEMALA,GUA)   0     
6       
   Ilievski Dimitar (KK Bottoni,MKD)   3    
7       
  Ilievski Dimitar (KK Bottoni,MKD)   5     
8       
     KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   2  
9       
  Pan Po-Shen (CTKF Club,TPE)   1     
10       
   Pan Po-Shen (CTKF Club,TPE)   4    
11       
  Barysev Alexander (Moscow karate federation,RUS)   1     
12       
    Pan Po-Shen (CTKF Club,TPE)   0   
13       
  KAROTOS DIONISIOS (GREECE,GRE)   1     
14       
   Cuerva Mora Raul (Spanish National team,ESP)   0    
15       
  Cuerva Mora Raul (Spanish National team,ESP)   2     
16       
      KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)  
17 YAROTSKIY ANDREY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   4      
  YAROTSKIY ANDREY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
18 Parczewski Michał (Klub Karate Shotokan w Lęborku,POL)   2      
   Tavares Manuel (USA KARATE,USA)   0    
19       
  Tavares Manuel (USA KARATE,USA)   0     
20       
    FERRAIOLO ROBERTO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1   
21       
  Ramčilović Nermin (Champion,BIH)   0     
22       
   FERRAIOLO ROBERTO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1    
23       
  FERRAIOLO ROBERTO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   2     
24       
     FERRAIOLO ROBERTO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0  
25       
  GABRIELS KENNETH (BELGIUM,BEL)   7     
26       
   GABRIELS KENNETH (BELGIUM,BEL)   0    
27       
  Esufali Asad (RSKarate,CAN)   1     
28       
    KUHN DAVID (GERMANY,GER)   0   
29       
  KUHN DAVID (GERMANY,GER)   6     
30       
   KUHN DAVID (GERMANY,GER)   5    
31       
  RAMDANE KARIM (SPN VERNON,FRA)   1     
32       
Main Tree Pool 6
      
1 Daxenberger Kevin (Budo Sportschule Goslar e.V.,GER)   0      
  Jay Victor (Bushi,DEN)   4     
2 Jay Victor (Bushi,DEN)   5      
   Jay Victor (Bushi,DEN)   0    
3       
  MILANI LORENZO (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)   3     
4       
    Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   2   
5       
  ALOTAIBI BADER (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
6       
   Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   0    
7       
  Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   4     
8       
     GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   2  
9       
  Shchatko Uladzislau (Minsk Karate Federation,BLR)   0     
10       
   BERAK BORAN (CROATIA,CRO)   0    
11       
  BERAK BORAN (CROATIA,CRO)   1     
12       
    GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   2   
13       
  KOPYTKO DENYS (Ukrainian Karate Federation,UKR)   0     
14       
   GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   1    
15       
  GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   2     
16       
      GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)  
17       
  RODRIGUEZ JESUS LEONARDO (MEXICO,MEX)   0     
18       
   LEE CHUNG FAI (HONG KONG CHINA,HKG)   0    
19       
  LEE CHUNG FAI (HONG KONG CHINA,HKG)   3     
20       
    Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)   2   
21       
  Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)   4     
22       
   Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)   0    
23       
  SOLOPOV KIRILL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
24       
     Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)   0  
25       
  Cunha Flávio (Shotokan Karate-Do Associação Desportiva,POR)   1     
26       
   Cunha Flávio (Shotokan Karate-Do Associação Desportiva,POR)   2    
27       
  URBAN PATRICK (GERMANY,GER)   1     
28       
    Cunha Flávio (Shotokan Karate-Do Associação Desportiva,POR)   2   
29       
  YILMAZ MUHAMMET ALI (TURKEY,TUR)   0     
30       
   ALNAJJAR BASHAR (JORDAN,JOR)   0    
31       
  ALNAJJAR BASHAR (JORDAN,JOR)   3     
32       
Main Tree Pool 7
      
1 Yamburenko Ivan (Ukrainian Karate Federation,UKR)   0      
  BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
2 BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   5      
   GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)   3    
3       
  GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)   8     
4       
    GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)   1   
5       
  NAKANO SOICHIRO (JAPAN,JPN)   1     
6       
   STIMAC STJEPAN (CROATIA,CRO)   1    
7       
  STIMAC STJEPAN (CROATIA,CRO)   3     
8       
     GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)   2  
9       
  Plæhn Jonas (National Team Denmark,DEN)   3     
10       
   Plæhn Jonas (National Team Denmark,DEN)   0    
11       
  Faqiri Tamim (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)   0     
12       
    KRAUTSOU ARTSIOM (BELARUS,BLR)   0   
13       
  KRAUTSOU ARTSIOM (BELARUS,BLR)   5     
14       
   KRAUTSOU ARTSIOM (BELARUS,BLR)   5    
15       
  Storey Ben (Traditional Karate-Do Wado-Kai,ENG)   0     
16       
      GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)  
17       
  Cazinkić Tarik (Karate klub Bihać Bihać,BIH)   0     
18       
   TANG WEI-CHIEH (UT Karate Team,TPE)   0    
19       
  TANG WEI-CHIEH (UT Karate Team,TPE)   3     
20       
    Kelebic Nenad (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   0   
21       
  Kelebic Nenad (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   9     
22       
   Kelebic Nenad (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   2    
23       
  Leon Valbuena Carlos (Spain National Team,ESP)   1     
24       
     Tebuev Tau-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0  
25       
  Tebuev Tau-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0     
26       
   Tebuev Tau-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0    
27       
  Potracki Bartosz (Sports Club GOKKEN,POL)   0     
28       
    Tebuev Tau-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   1   
29       
  Hernandez Josue (Musashi Dojo,USA)   1     
30       
   Hernandez Josue (Musashi Dojo,USA)   0    
31       
  JEZDIK ALEXANDER (AUSTRIA,AUT)   0     
32       
Main Tree Pool 8
      
1 Guzenko Andriy (RSKarate,CAN)   1      
  Rosiello Jess (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   1     
2 Rosiello Jess (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   4      
   Rosiello Jess (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)   1    
3       
  XENOS DIONYSIOS (GREECE,GRE)   0     
4       
    KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   2   
5       
  KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   5     
6       
   KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   5    
7       
  Hnat Pak (BVSC-ZUGLÓ,HUN)   3     
8       
     KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   0  
9       
  Navarro Gonzalo (Federacion Argentina de Karate,ARG)   2     
10       
   JOKSIC STEFAN (SERBIA,SRB)   5    
11       
  JOKSIC STEFAN (SERBIA,SRB)   5     
12       
    JOKSIC STEFAN (SERBIA,SRB)   1   
13       
  Zuiverloon Oniell (Unity99 Rotterdam,NED)   8     
14       
   Zuiverloon Oniell (Unity99 Rotterdam,NED)   0    
15       
  EL SHAFEI ADAM (SCOTLAND,SCO)   8     
16       
      AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)  
17       
  Amirali Didar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   9     
18       
   Amirali Didar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0    
19       
  PINTUS EMANUELE (ASD CUS TORINO,ITA)   1     
20       
    Amirali Didar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   3   
21       
  Fillies Adeeb (Goshukan,RSA)   3     
22       
   Fillies Adeeb (Goshukan,RSA)   0    
23       
  Pisino Noah Tony (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
24       
     AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   8  
25       
  SANTANA ISRAEL NICOLAS (CHILE,CHI)   0     
26       
   AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   0    
27       
  AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   2     
28       
    AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   4   
29       
  GORENC DENIS (SLOVENIA,SLO)   0     
30       
   BIBERICH PHILIPPE (LUXEMBOURG,LUX)   0    
31       
  BIBERICH PHILIPPE (LUXEMBOURG,LUX)   0     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
   HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   2    
     
      
     
    HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   0   
     
      
     
   POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)   0    
     
      
     
     FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   3  
     
      
10      
   FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   3    
11      
      
12      
    FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)   0   
13      
      
14      
   MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   2    
15      
      
16      
      GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
   KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   0    
19      
      
20      
    GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   4   
21      
      
22      
   GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   0    
23      
      
24      
     GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   5  
25      
      
26      
   GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)   5    
27      
      
28      
    AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   0   
29      
      
30      
   AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   10    
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
   Nyoni Ali (Western Union Karate,ENG)   0      
    FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   1     
   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   3   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   1    
    Rupp Dominic (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   1   
     DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)   1   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   3  
      MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)   1   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)  
       HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)   2  
Repechage Pool 5,6,7,8
        
        
   KOPYTKO DENYS (Ukrainian Karate Federation,UKR)   3      
    KOPYTKO DENYS (Ukrainian Karate Federation,UKR)   1     
   BERAK BORAN (CROATIA,CRO)   0   Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   2    
    Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   2   Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   3   
     Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)   0   Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)   0  
      KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)   0   AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)  
       AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)   6  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-11-22 19:08:15 CET +01:00)