Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Male Kumite -67 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-24 22:36:18 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  TAMAS FERDINAND (HUNGARY,HUN)   0     
     
   YILMAZ MUHAMMET ALI (ŞAHİN GÜLER SPOR KULÜBÜ,TUR)   1    
     
  YILMAZ MUHAMMET ALI (ŞAHİN GÜLER SPOR KULÜBÜ,TUR)   5     
     
    DERAFSHIPOUR HAMOON (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1   
     
  DERAFSHIPOUR HAMOON (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   5     
     
   DERAFSHIPOUR HAMOON (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2    
     
  Rodriguez Jesus Leonardo (MEXICO,MEX)   1     
     
     DERAFSHIPOUR HAMOON (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0  
     
  Kelebic Nenad (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   0     
10      
   PATARIDZE DAVIT (GEORGIA,GEO)   0    
11      
  PATARIDZE DAVIT (GEORGIA,GEO)   0     
12      
    ALKHATHAMI FAHAD (SAUDI ARABIA,KSA)   1   
13      
       
14      
   ALKHATHAMI FAHAD (SAUDI ARABIA,KSA)   1    
15      
       
16      
      AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)  
17      
  Berak Boran (TAD RIJEKA,CRO)   0     
18      
   AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   5    
19      
  AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   6     
20      
    AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   7   
21      
  Krautsou Artsiom (BELARUS,BLR)   3     
22      
   XENOS DIONYSIOS (GREECE,GRE)   0    
23      
  XENOS DIONYSIOS (GREECE,GRE)   6     
24      
     AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   3  
25      
  D ONOFRIO FRANCESCO (centro sportivo esercito,ITA)   2     
26      
   D ONOFRIO FRANCESCO (centro sportivo esercito,ITA)   1    
27      
  DYSHLOVENKO YEVGENII (UKRAINE,UKR)   0     
28      
    FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   2   
29      
       
30      
   FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  SAGANDYKOV RINAT (KAZAKHSTAN,KAZ)   3     
     
   SAGANDYKOV RINAT (KAZAKHSTAN,KAZ)   5    
     
  ALZAHRANI SULTAN (SAUDI ARABIA,KSA)   2     
     
    ABDUKARIMOV SANJAR (UZBEKISTAN,UZB)   1   
     
  Khani Amir (KC Samoerai Leuven,BEL)   0     
     
   ABDUKARIMOV SANJAR (UZBEKISTAN,UZB)   5    
     
  ABDUKARIMOV SANJAR (UZBEKISTAN,UZB)   4     
     
     ABDUKARIMOV SANJAR (UZBEKISTAN,UZB)   0  
     
  EL SHAFEI ADAM (SCOTLAND,SCO)   5     
10      
   EL SHAFEI ADAM (SCOTLAND,SCO)   5    
11      
  Muntaen Songvut (KRABI KARATEDO CLUB,THA)   2     
12      
    EL SHAFEI ADAM (SCOTLAND,SCO)   0   
13      
       
14      
   TANG WEI-CHIEH (CHINESE TAIPEI,TPE)   3    
15      
       
16      
      Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)  
17      
  Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   4     
18      
   Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   6    
19      
  ALNAJJAR BASHAR (JORDAN,JOR)   3     
20      
    Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   4   
21      
       
22      
   Hasanov Rafiz (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   2    
23      
       
24      
     Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   3  
25      
  Ennkhaili Samy (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   9     
26      
   Ennkhaili Samy (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   5    
27      
  GUTNIK ALEXANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   2     
28      
    Ennkhaili Samy (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   1   
29      
       
30      
   NDOUGSA ATSA CHRISTIAN FABRICE (CAMEROON,CMR)   2    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  Rosiello Jess (WAKAI TEAM,BEL)   0     
     
   GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   5    
     
  GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   1     
     
    GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   3   
     
  MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   5     
     
   MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   4    
     
  De vivo Gianluca (cs carabinieri roma italy,ITA)   0     
     
     GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   4  
     
  KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   2     
10      
   KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   1    
11      
  KOPYTKO DENYS (UKRAINE,UKR)   1     
12      
    KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   2   
13      
       
14      
   Homola Matej (Dukla Banská Bystrica,SVK)   1    
15      
       
16      
      GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)  
17      
  URBAN PATRICK (GERMANY,GER)   0     
18      
   UZAKOV IKBOLJON (UZBEKISTAN,UZB)   3    
19      
  UZAKOV IKBOLJON (UZBEKISTAN,UZB)   8     
20      
    UZAKOV IKBOLJON (UZBEKISTAN,UZB)   1   
21      
  PAN PO-SHEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0     
22      
   Zakaria Ayoub (Morocco National Karate Team,MAR)   1    
23      
  Zakaria Ayoub (Morocco National Karate Team,MAR)   4     
24      
     UZAKOV IKBOLJON (UZBEKISTAN,UZB)   0  
25      
  MURATOV ASSYLBEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   2     
26      
   MURATOV ASSYLBEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   3    
27      
  ALOTAIBI BADER (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
28      
    MURATOV ASSYLBEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   0   
29      
       
30      
   TADISSI YVES MARTIAL (HUNGARY,HUN)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Bexultan Mussa (KAZAKHSTAN ,KAZ)   2     
     
   PAK HNAT (UKRAINE,UKR)   4    
     
  PAK HNAT (UKRAINE,UKR)   2     
     
    BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   3   
     
  BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   3     
     
   BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   5    
     
  NAKANO SOICHIRO (JAPAN,JPN)   1     
     
     AHMADIKARYANI SAEID (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2  
     
  MILANI LORENZO (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)   1     
10      
   AHMADIKARYANI SAEID (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   4    
11      
  AHMADIKARYANI SAEID (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   3     
12      
    AHMADIKARYANI SAEID (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   4   
13      
       
14      
   THOMAS JORDAN (ENGLAND,ENG)   0    
15      
       
16      
      AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)  
17      
  LE Thanh-Liem (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   5     
18      
   LE Thanh-Liem (Comité Départemental Essonne Karaté,FRA)   2    
19      
  CUERVA MORA RAUL (SPAIN,ESP)   2     
20      
    NGAMPHUENGPHIT SUPA (THAILAND,THA)   1   
21      
       
22      
   NGAMPHUENGPHIT SUPA (THAILAND,THA)   3    
23      
       
24      
     AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   3  
25      
  AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   1     
26      
   AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   6    
27      
  Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0     
28      
    AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   3   
29      
       
30      
   UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)   0    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Karimi Seyedali (Iran Karate Federation,IRI)   1   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   3   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    ALNAJJAR BASHAR (JORDAN,JOR)   2     
     Hasanov Rafiz (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   6    
    Hasanov Rafiz (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   5   Hasanov Rafiz (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   4   
     Ennkhaili Samy (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   4   Hasanov Rafiz (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0  
      ABDUKARIMOV SANJAR (UZBEKISTAN,UZB)   1   AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)  
       AMIRALI DIDAR (KAZAKHSTAN,KAZ)   1  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Rosiello Jess (WAKAI TEAM,BEL)   1     
     MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   2    
    MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   4   MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   3   
     KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)   0   MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)   1  
      UZAKOV IKBOLJON (UZBEKISTAN,UZB)   0   MIRZAEI FASHTALI AMIR REZA (Iran Karate Federation,IRI)  
       AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-24 22:36:18 CEST +02:00)