Karate1 Premier League - Dubai 2017 - Male Kumite -75 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-06-29 02:27:37 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 SHCHERBAN ALEKSANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   4      
  SHCHERBAN ALEKSANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
2 HASSANBEIGI EBRAHIM (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1      
   Petkov Stefan (Bulgarian National Karate Team,BUL)   3    
3       
  Petkov Stefan (Bulgarian National Karate Team,BUL)   2     
4       
    LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   0   
5       
  LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   8     
6       
   LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   3    
7       
  Yahiro Tsuneari (Miyagi Kan,AUS)   2     
8       
     LIESKOVSKY MATUS (SLOVAKIA,SVK)   2  
9       
  RAGHONATHAN SHARMENDRAN (MALAYSIA,MAS)   6     
10       
   RAGHONATHAN SHARMENDRAN (MALAYSIA,MAS)   3    
11       
  Benkhadra Aiman (Kio Saint-Laurent,CAN)   1     
12       
    GHULAM ABBAS SAADI (PAKISTAN,PAK)   3   
13       
  Yeldashov Nurniyaz (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0     
14       
   GHULAM ABBAS SAADI (PAKISTAN,PAK)   4    
15       
  GHULAM ABBAS SAADI (PAKISTAN,PAK)   4     
16       
      VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)  
17 Brkić Veselko (SKK Neretva,BIH)   0      
  OZ MURAT (TURKEY,TUR)   3     
18 OZ MURAT (TURKEY,TUR)   3      
   OZ MURAT (TURKEY,TUR)   2    
19       
  ALEKKOS LEKKOS IOANNIS (GREECE,GRE)   0     
20       
    VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1   
21       
  OLAZARRI SEBASTIAN (ARGENTINA,ARG)   0     
22       
   VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
23       
  VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3     
24       
     VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3  
25       
  Khoshkalam Soleymandarabi Seyed Reza (Gilan Karate Association,IRI)   0     
26       
   Ainazarov Yermek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   3    
27       
  Ainazarov Yermek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   5     
28       
    Ainazarov Yermek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   
29       
 ALJASSIM OMAR (Kuwait Sporting Club,WKF)   0     
30       
   ALSHAIKHI KHALID (SAUDI ARABIA,KSA)   2    
31       
  ALSHAIKHI KHALID (SAUDI ARABIA,KSA)   5     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Khamis Mohammed (Al Nasr Club Dubai,UAE)   2      
  UYGUR SABIR AHMET (TURKEY,TUR)   1     
2 UYGUR SABIR AHMET (TURKEY,TUR)   3      
   Toleyev Meirambek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   4    
3       
  Toleyev Meirambek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   6     
4       
    Toleyev Meirambek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   
5       
  RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   3     
6       
   RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   0    
7       
  SAHIN MURAT (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
8       
     Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   3  
9       
  HSU WEI-CHUN (CTKF Club,TPE)   1     
10       
   Kraynyk Viacheslav (KHMAO-YUGRA,RUS)   0    
11       
  Kraynyk Viacheslav (KHMAO-YUGRA,RUS)   0     
12       
    Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   4   
13       
  Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   1     
14       
   Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   8    
15       
  Haag Jimmy (WIKF SHOKAIDO SWEDEN,SWE)   0     
16       
      Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)  
17       
  ALDWEIK HATEM (JORDAN,JOR)   0     
18       
   farokhi saeid (IRAN KARATE TEAM,IRI)   4    
19       
  farokhi saeid (IRAN KARATE TEAM,IRI)   0     
20       
    ABOYA BAYA PIERRE CLERY (CAMEROON,CMR)   4   
21       
  ABOYA BAYA PIERRE CLERY (CAMEROON,CMR)   3     
22       
   ABOYA BAYA PIERRE CLERY (CAMEROON,CMR)   7    
23       
  Szalay Dominik (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   3     
24       
     HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   3  
25       
  MARTINAC IVAN (CROATIA,CRO)   0     
26       
   HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   2    
27       
  HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   2     
28       
    HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   5   
29       
  MARTINA MICHELE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   3     
30       
   MARTINA MICHELE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   0    
31       
  BITSCH NOAH (GERMANY,GER)   2     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Loriia Guram (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0      
  baban keyvan (Iran friendship team,IRI)   6     
2 baban keyvan (Iran friendship team,IRI)   8      
   baban keyvan (Iran friendship team,IRI)   3    
3       
  GROTH KHAYA ERIC (BOTSWANA,BOT)   1     
4       
    GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   0   
5       
  OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   0     
6       
   GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   4    
7       
  GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   2     
8       
     GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   0  
9       
  Rzabolov Issa (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   4     
10       
   Rzabolov Issa (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0    
11       
  Hadder Ayoub (Gulf International Club,UAE)   4     
12       
    HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   0   
13       
  HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   4     
14       
   HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   4    
15       
  ALTURKISTANI RAEF (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
16       
      YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)  
17 Coulson Charlie (WIKF ENGLAND,ENG)   0      
  MA ZEYUN (CHINA,CHN)   0     
18 MA ZEYUN (CHINA,CHN)   4      
   Antonyan Arutyun (KHMAO-YUGRA,RUS)   0    
19       
  Antonyan Arutyun (KHMAO-YUGRA,RUS)   0     
20       
    YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   0   
21       
  YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   3     
22       
   YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   2    
23       
  LEE CHUNG FAI (HONG KONG CHINA,HKG)   2     
24       
     YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   4  
25       
  Al Kindi Mohammed (JKA OMAN,OMA)   0     
26       
   YESMAKHANBET RUSLAN (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   3    
27       
  YESMAKHANBET RUSLAN (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   8     
28       
    Safi Samghabadi Hadi (IRAN KERMANSHAH KARATE TEAM,IRI)   0   
29       
  Safi Samghabadi Hadi (IRAN KERMANSHAH KARATE TEAM,IRI)   8     
30       
   Safi Samghabadi Hadi (IRAN KERMANSHAH KARATE TEAM,IRI)   3    
31       
  PING AUDRIC WEI XIANG (SINGAPORE,SIN)   0     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Meldekhanov Aldiyar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   3      
  Meldekhanov Aldiyar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0     
2 Řeřicha Marek (Czech National Karate Team - CZE,CZE)   0      
   ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   2    
3       
  ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   1     
4       
    ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   3   
5       
  Kolomiytsev Aleksander (BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS)   6     
6       
   Kolomiytsev Aleksander (BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0    
7       
  Al Noumas Waleed (Al Nasr Club Dubai,UAE)   0     
8       
     ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   0  
9       
  ALKHALIFAH MAJED (SAUDI ARABIA,KSA)   8     
10       
   ALKHALIFAH MAJED (SAUDI ARABIA,KSA)   5    
11       
  shafaei herabad mourteza (Iran friendship team,IRI)   3     
12       
    ALKHALIFAH MAJED (SAUDI ARABIA,KSA)   0   
13       
  JUAIDI MAZIN (JORDAN,JOR)   3     
14       
   JUAIDI MAZIN (JORDAN,JOR)   0    
15       
  Colunga Cesar (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   3     
16       
      BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)  
17       
  NURMAGOMEDOV ALI (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1     
18       
   NURMAGOMEDOV ALI (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
19       
  TABI LAURENT (CAMEROON,CMR)   0     
20       
    WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   0   
21       
  WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   0     
22       
   WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   1    
23       
  Pitteloud Séraphin (Dragon Ball Club,SUI)   0     
24       
     BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1  
25       
  RETTENBACHER ROBIN (AUSTRIA,AUT)   1     
26       
   ENGMAN WILLIAM (SWEDEN,SWE)   0    
27       
  ENGMAN WILLIAM (SWEDEN,SWE)   2     
28       
    BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   3   
29       
  HUANG CHEN-WEI (CTKF Club,TPE)   0     
30       
   BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   10    
31       
  BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   7     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)   3   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Scott Thomas (Wado International Karate-do Federation USA,USA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   0   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    BUSA LUIGI (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   2   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    Haag Jimmy (WIKF SHOKAIDO SWEDEN,SWE)   1     
     Kraynyk Viacheslav (KHMAO-YUGRA,RUS)   2    
    Kraynyk Viacheslav (KHMAO-YUGRA,RUS)   4   Toleyev Meirambek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0   
     Toleyev Meirambek (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   2   HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   4  
      HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   3   HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)  
       VASILOV VITALY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   3  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    HUANG CHEN-WEI (CTKF Club,TPE)   0     
     HUANG CHEN-WEI (CTKF Club,TPE)   1    
    ENGMAN WILLIAM (SWEDEN,SWE)   0   WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   3   
     WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   7   ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   6  
      ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   5   ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)  
       YAGCI SERKAN (TURKEY,TUR)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-06-29 02:27:37 CEST +02:00)