Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Male Kumite -75 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:35 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  GERRESE NICK (NEDERLANDS,NED)   1     
     
   GERRESE NICK (NEDERLANDS,NED)   3    
     
  IBANEZ SAENZ-TORRE RODRIGO (SPAIN,ESP)   0     
     
    GERRESE NICK (NEDERLANDS,NED)   3   
     
       
     
   Plompen Sam (Fighting Karate Hasselt,BEL)   0    
     
       
     
     ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   1  
     
  NAKAMURA RYOTA (TEIKYO,JPN)   6     
10      
   NAKAMURA RYOTA (TEIKYO,JPN)   1    
11      
  Hassan Beigi Ebrahim (Iran Karate Federation,IRI)   4     
12      
    ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   4   
13      
       
14      
   ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   2    
15      
       
16      
      ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)  
17      
  JENDOUBI RABII (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   5     
18      
   JENDOUBI RABII (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   1    
19      
  PETKOV STEFAN (BULGARIA,BUL)   0     
20      
    VEKUA HENRI (GEORGIA,GEO)   2   
21      
       
22      
   VEKUA HENRI (GEORGIA,GEO)   4    
23      
       
24      
     VEKUA HENRI (GEORGIA,GEO)   1  
25      
  ALKHALIFAH MAJED (SAUDI ARABIA,KSA)   0     
26      
   AINAZAROV YERMEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   6    
27      
  AINAZAROV YERMEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   2     
28      
    AINAZAROV YERMEK (KAZAKHSTAN,KAZ)   1   
29      
       
30      
   ANDEGUE MBIA INNOCENT YVES (CAMEROON,CMR)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  Korbuljiki Ferat (Karate club Metalurg,MKD)   0     
     
   Artamonov Pavel (ESTONIA National Team,EST)   4    
     
  Artamonov Pavel (ESTONIA National Team,EST)   8     
     
    Artamonov Pavel (ESTONIA National Team,EST)   0   
     
       
     
   ASIABARI ALIASGHAR (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   3    
     
       
     
     El Sharaby Ahmed (DOMAR SPORTING CLUB,ITA)   1  
     
  Sen Fatih (Turkish Karate,TUR)   2     
10      
   OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   1    
11      
  OTABOLAEV DASTONBEK (UZBEKISTAN,UZB)   3     
12      
    El Sharaby Ahmed (DOMAR SPORTING CLUB,ITA)   5   
13      
       
14      
   El Sharaby Ahmed (DOMAR SPORTING CLUB,ITA)   4    
15      
       
16      
      HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)  
17      
  MORI YUTA (JAPAN,JPN)   1     
18      
   MORI YUTA (JAPAN,JPN)   3    
19      
  RETTENBACHER LUCA (AUSTRIA,AUT)   0     
20      
    MORI YUTA (JAPAN,JPN)   1   
21      
       
22      
   BROWN ALTON (ENGLAND,ENG)   1    
23      
       
24      
     HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   3  
25      
  ALDWEIK HATEM (JORDAN,JOR)   4     
26      
   ALDWEIK HATEM (JORDAN,JOR)   0    
27      
  MARTINAC IVAN (HERCEGOVINA-ZAGREB,CRO)   3     
28      
    HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   8   
29      
       
30      
   HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   3    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  KOSMAS NIKOLAOS (GREECE,GRE)   0     
     
   HSU WEI-CHUN (CHINESE TAIPEI,TPE)   4    
     
  HSU WEI-CHUN (CHINESE TAIPEI,TPE)   5     
     
    HSU WEI-CHUN (CHINESE TAIPEI,TPE)   4   
     
       
     
   KORABAU IVAN (BELARUS,BLR)   2    
     
       
     
     HSU WEI-CHUN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0  
     
  OZ MURAT (Turkish Karate,TUR)   2     
10      
   OZ MURAT (Turkish Karate,TUR)   1    
11      
  WINTERS ROBIN (GERMANY,GER)   0     
12      
    Smailagic Enes (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   0   
13      
       
14      
   Smailagic Enes (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)   1    
15      
       
16      
      ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
  YESMAKHANBET RUSLAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   6     
18      
   YESMAKHANBET RUSLAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   7    
19      
  RAGHONATHAN SHARMENDRAN (MALAYSIA,MAS)   0     
20      
    YESMAKHANBET RUSLAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   1   
21      
       
22      
   PIETROMARCHI LORENZO (SSD BRACELLI CLUB,ITA)   5    
23      
       
24      
     ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0  
25      
  GHULAM ABBAS SAADI (PAKISTAN KARATE FEDRATION,PAK)   0     
26      
   WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   1    
27      
  WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   3     
28      
    ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1   
29      
       
30      
   ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   6    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  SedaghatTekantapeh Barbod (Iran Karate Federation,IRI)   0     
     
   SedaghatTekantapeh Barbod (Iran Karate Federation,IRI)   4    
     
  SHCHERBAN ALEKSANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
     
    SedaghatTekantapeh Barbod (Iran Karate Federation,IRI)   0   
     
       
     
   Pinarbasi Necati (Turkish Karate,TUR)   2    
     
       
     
     HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   1  
     
  SAKIYAMA YUSEI (JAPAN,JPN)   1     
10      
   MINARDI ANDREA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   0    
11      
  MINARDI ANDREA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   5     
12      
    HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   5   
13      
       
14      
   HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   3    
15      
       
16      
      HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)  
17      
  Zaborski Petar (Makpetrol,MKD)   2     
18      
   Zaborski Petar (Makpetrol,MKD)   3    
19      
  Rzabolov Issa (KAZAKHSTAN ,KAZ)   1     
20      
    KELLAWAY JOE (ENGLAND,ENG)   2   
21      
       
22      
   KELLAWAY JOE (ENGLAND,ENG)   6    
23      
       
24      
     KELLAWAY JOE (ENGLAND,ENG)   0  
25      
       
26      
   Lusse Bryan (Unity99 Rotterdam,NED)   6    
27      
       
28      
    Lusse Bryan (Unity99 Rotterdam,NED)   0   
29      
       
30      
   GARIBOVIC ENES (CROATIA,CRO)   5    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      HORUNA STANISLAV (UKRAINE,UKR)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     ASGARI GHONCHEH BAHMAN (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 2,1
        
        
        
        
     ALDWEIK HATEM (JORDAN,JOR)   7    
      ALDWEIK HATEM (JORDAN,JOR)   0   
     MORI YUTA (JAPAN,JPN)   4   El Sharaby Ahmed (DOMAR SPORTING CLUB,ITA)   0  
      El Sharaby Ahmed (DOMAR SPORTING CLUB,ITA)   7   ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)  
       ELTEMUR ERMAN (TURKEY,TUR)   3  
Repechage Pool 3,4
        
        
        
        
     WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   3    
      WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   4   
     YESMAKHANBET RUSLAN (KAZAKHSTAN,KAZ)   1   WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)   1  
      HSU WEI-CHUN (CHINESE TAIPEI,TPE)   1   WATANABE DAISUKE (JAPAN,JPN)  
       HARSPATAKI GABOR (HUNGARY,HUN)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-15 20:40:35 CEST +02:00)