Karate1 Series A - Toledo 2017 - Male Kumite 84+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-08-18 16:19:20 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Kossenko German (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   0      
  Kossenko German (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   1     
2 De Martin Sabri (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0      
   Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)   3    
3       
  Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)   2     
4       
    Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)   1   
5 Hernandez Mauro (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   0      
  PSHENITSYN ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1     
6 PSHENITSYN ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0      
   JACQUET DNYLSON (FRANCE,FRA)   1    
7       
  JACQUET DNYLSON (FRANCE,FRA)   7     
8       
     Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)   0  
9 Jewell Brandon (Traditional Karate-Do Wado-Kai,ENG)   2      
  Jewell Brandon (Traditional Karate-Do Wado-Kai,ENG)   0     
10 FLORES MOLINA JOSE JAVIER (CLUB IVAN LEAL,ESP)   0      
   PAUN IONUT ALEXANDRU (CS OTOPENI,ROU)   2    
11       
  PAUN IONUT ALEXANDRU (CS OTOPENI,ROU)   7     
12       
    PAUN IONUT ALEXANDRU (CS OTOPENI,ROU)   0   
13       
  Babor Marek (Sportovní klub bojových umění Hostivař,CZE)   0     
14       
   BERTA MATTIA (ASD CUS TORINO,ITA)   0    
15 BERTA MATTIA (ASD CUS TORINO,ITA)   3      
  BERTA MATTIA (ASD CUS TORINO,ITA)   9     
16 Gebka Maciej (Budokan Wroclaw,POL)   0      
      OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)  
17 SECK SAKHO BABACAR (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   6      
  SECK SAKHO BABACAR (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)   1     
18 VANWAESBERGHE BRYAN (BELGIUM,BEL)   0      
   CASTILLO ANEL (DOMINICAN REP.,DOM)   0    
19       
  CASTILLO ANEL (DOMINICAN REP.,DOM)   3     
20       
    OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   3   
21 DA SILVA DEUS HEITOR (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   0      
  OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   6     
22 OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   8      
   OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   5    
23       
  foresythe albert (Uechi-Ryu GB,ENG)   0     
24       
     OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   3  
25 SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   6      
  SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   3     
26 Moss Morgan (CIKA South Africa,RSA)   4      
   SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   9    
27       
  LAKEHAL MEHDI (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   0     
28       
    SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   2   
29       
  Luke Bryce (Uechi Ryu GB,ENG)   0     
30       
   Camilo Rafael (Associação Muguen-kan de Karate-Do,BRA)   0    
31       
  Camilo Rafael (Associação Muguen-kan de Karate-Do,BRA)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Martinez Velilla Marcos (SHURIYAMA,ESP)   0      
  GONCALVES DIAS NUNO Manuel (FEDERAÇÃO CABO-VERDIANA DE KARATÉ,CPV)   0     
2 GONCALVES DIAS NUNO Manuel (FEDERAÇÃO CABO-VERDIANA DE KARATÉ,CPV)   2      
   BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)   2    
3       
  BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)   1     
4       
    BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)   0   
5 Kondov Yordan (Karate Club Nikon,BUL)   0      
  Ganjzadeh Sajad (Mega pars,IRI)   5     
6 Ganjzadeh Sajad (Mega pars,IRI)   2      
   Ganjzadeh Sajad (Mega pars,IRI)   1    
7       
  GOMEZ BORGE SERGIO (SPAIN,ESP)   0     
8       
     Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   2  
9 GHISLANDI MICHAEL (PUNTO SPORTIVO- KARATE TEAM NIO,ITA)   0      
  arab hadi (IRAN KARATE TEAM,IRI)   0     
10 arab hadi (IRAN KARATE TEAM,IRI)   2      
   López Jorge (Escuela de Karate Miguel Angel,ESP)   0    
11       
  López Jorge (Escuela de Karate Miguel Angel,ESP)   0     
12       
    Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   2   
13 Moshekov Plamen (Bulgarian National Karate Team,BUL)   0      
  Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   8     
14 Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   2      
   Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   8    
15       
  Ruiz de Castañeda Garcia Igor (CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP)   0     
16       
      Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)  
17 Caceres de Torres Pedro (SENSHI-DO CDE,ESP)   0      
  Santarelli Raoul (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   0     
18 Santarelli Raoul (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   3      
   Santarelli Raoul (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   0    
19       
  Migdalski Mariusz (Klub Sportowy Gokken,POL)   0     
20       
    Vizuete Jagoba (Gimnasio Fitness Gasteiz,ESP)   1   
21 Cerne Nemanja (Karate Budokan International,AUS)   0      
  Walters Chandler (Kazoku Renshinkai,ENG)   0     
22 Walters Chandler (Kazoku Renshinkai,ENG)   2      
   Vizuete Jagoba (Gimnasio Fitness Gasteiz,ESP)   4    
23       
  Vizuete Jagoba (Gimnasio Fitness Gasteiz,ESP)   5     
24       
     Reis Filipe (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   1  
25 Lardy Tyron (KarateKenamju,NED)   4      
  Lardy Tyron (KarateKenamju,NED)   0     
26 Raiymkulov Medeu (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)   1      
   Reis Filipe (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   3    
27       
  Reis Filipe (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   0     
28       
    Reis Filipe (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   2   
29       
  WEBER FLORIAN (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   0     
30       
   WEBER FLORIAN (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)   1    
31       
  KOLIKOV ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   0     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     OUCHEN ACHRAF (MOROCCO,MAR)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Arkania Gogita (Georgian National Karate Federation,GEO)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    DA SILVA DEUS HEITOR (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)   0     
     foresythe albert (Uechi-Ryu GB,ENG)   0    
    foresythe albert (Uechi-Ryu GB,ENG)   2   CASTILLO ANEL (DOMINICAN REP.,DOM)   0   
     CASTILLO ANEL (DOMINICAN REP.,DOM)   2   SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   3  
      SAMARINOV ARTEM (DYNAMEX sport club,RUS)   7   Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)  
       Bendiab Salim (KarateKenamju,NED)   5  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Moshekov Plamen (Bulgarian National Karate Team,BUL)   4     
     Ruiz de Castañeda Garcia Igor (CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP)   2    
    Ruiz de Castañeda Garcia Igor (CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP)   5   Ruiz de Castañeda Garcia Igor (CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP)   1   
     López Jorge (Escuela de Karate Miguel Angel,ESP)   0   BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)   5  
      BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)   5   BABOS MICHAL (Polish Karate Federation,POL)  
       Reis Filipe (SPARTAN MARTIAL ARTS,POR)   3  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-08-18 16:19:20 CEST +02:00)