Karate1 Premier League - Istanbul 2018 - Male Kumite 84+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-25 13:56:49 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)   0     
     
   KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)   1    
     
  DAIKHI HOCINE (ALGERIA,ALG)   0     
     
    ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   7   
     
       
     
   ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2    
     
       
     
     ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   4  
     
  NESTOROVSKI MARTIN (FYR of Macedonia,MKD)   1     
10      
   VODCHYTS ALIAKSEI (BELARUS,BLR)   1    
11      
  VODCHYTS ALIAKSEI (BELARUS,BLR)   4     
12      
    SHEPPARD MORENO (NEDERLANDS,NED)   6   
13      
       
14      
   SHEPPARD MORENO (NEDERLANDS,NED)   3    
15      
       
16      
      ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
  Ndour Elhadji Gaye (EGN International karate do,SEN)   3     
18      
   TYNYSBEK NURTILES (KAZAKHSTAN,KAZ)   7    
19      
  TYNYSBEK NURTILES (KAZAKHSTAN,KAZ)   4     
20      
    ASHOURI GARMJANI MAHDI (Iran Karate Federation,IRI)   4   
21      
       
22      
   ASHOURI GARMJANI MAHDI (Iran Karate Federation,IRI)   11    
23      
       
24      
     ASHOURI GARMJANI MAHDI (Iran Karate Federation,IRI)   4  
25      
       
26      
   JAFAROV ALI (AZERBAIJAN,AZE)   5    
27      
       
28      
    JAFAROV ALI (AZERBAIJAN,AZE)   2   
29      
       
30      
   Babos Michal (AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław,POL)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  KHAIR MU TA SEMBELLAH (JORDAN,JOR)   1     
     
   KHAIR MU TA SEMBELLAH (JORDAN,JOR)   4    
     
  JACQUET DNYLSON (Samourai2000LeMans,FRA)   0     
     
    KHAIR MU TA SEMBELLAH (JORDAN,JOR)   3   
     
       
     
   Creemers Alex (Fudoshin Roermond,NED)   3    
     
       
     
     MARINO SIMONE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   1  
     
       
10      
   Klepic Ivan (SKK Neretva,BIH)   0    
11      
       
12      
    MARINO SIMONE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   8   
13      
       
14      
   MARINO SIMONE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)   14    
15      
       
16      
      YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)  
17      
  VIZUETE FERNANDEZ JAGOBA (SPAIN,ESP)   0     
18      
   YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   3    
19      
  YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   5     
20      
    YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   3   
21      
       
22      
   SAMARINOV ARTEM (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   1    
23      
       
24      
     YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   2  
25      
       
26      
   van Waesberghe Bryan (Unity99 Belgium,BEL)   0    
27      
       
28      
    GANJZADEH SAJAD (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2   
29      
       
30      
   GANJZADEH SAJAD (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  Nurkic Benjamin (KARATE KLUB WINNER TUZLA,BIH)   2     
     
   KANGTONG TEERAWAT (THAILAND,THA)   6    
     
  KANGTONG TEERAWAT (THAILAND,THA)   2     
     
    KANGTONG TEERAWAT (THAILAND,THA)   1   
     
       
     
   Martinez Velilla Marcos (SHURIYAMA,ESP)   2    
     
       
     
     KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)   1  
     
       
10      
   KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)   3    
11      
       
12      
    KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)   3   
13      
       
14      
   NISHEVCI HEROLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   1    
15      
       
16      
      LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)  
17      
  ARAB HADI (Iran Karate Federation,IRI)   1     
18      
   LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   3    
19      
  LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   3     
20      
    LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   2   
21      
       
22      
   Atamov Shahin (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   0    
23      
       
24      
     LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   2  
25      
       
26      
   Ukmatov Dimash (Shymkent team,KAZ)   0    
27      
       
28      
    HAMEDI TAREG (SAUDI ARABIA,KSA)   0   
29      
       
30      
   HAMEDI TAREG (SAUDI ARABIA,KSA)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Gurbanli Asiman (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1     
     
   Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   4    
     
  Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   3     
     
    Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   7   
     
       
     
   KABBOUSH NICOLA (JORDAN,JOR)   3    
     
       
     
     Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   5  
     
       
10      
   DIOP ABLAYE (SENEGAL,SEN)   4    
11      
       
12      
    Kossenko German (AKTOBE OLYMPIC TEAM,KAZ)   1   
13      
       
14      
   Kossenko German (AKTOBE OLYMPIC TEAM,KAZ)   7    
15      
       
16      
      Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)  
17      
  KLOUZ ILYES (CSMP KARATE,FRA)   6     
18      
   KLOUZ ILYES (CSMP KARATE,FRA)   4    
19      
  Santarelli Raoul (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)   6     
20      
    KAPTAN RIDVAN (TURKEY,TUR)   0   
21      
       
22      
   KAPTAN RIDVAN (TURKEY,TUR)   12    
23      
       
24      
     KAPTAN RIDVAN (TURKEY,TUR)   2  
25      
       
26      
   Timmermans Rob (Karate Team Timmermans,NED)   5    
27      
       
28      
    Gebka Maciej (Budokan Wroclaw,POL)   0   
29      
       
30      
   Gebka Maciej (Budokan Wroclaw,POL)   7    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   5   
     
      
     
      
     
      
     
     ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   5  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   2   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      ABAZARI SALEH (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)   5  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
        
     KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)   2    
      KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)   3   
     SHEPPARD MORENO (NEDERLANDS,NED)   1   KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)   2  
      ASHOURI GARMJANI MAHDI (Iran Karate Federation,IRI)   1   KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)  
       YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)   1  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    ARAB HADI (Iran Karate Federation,IRI)   2     
     ARAB HADI (Iran Karate Federation,IRI)   0    
    Atamov Shahin (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)   1   ARAB HADI (Iran Karate Federation,IRI)   3   
     HAMEDI TAREG (SAUDI ARABIA,KSA)   0   KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)   0  
      KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)   4   Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)  
       Heydari Saman (Iran Karate Federation,IRI)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-25 13:56:49 CEST +02:00)