Karate1 Youth League - Sofia 2018 - Cadet Kumite Male -57 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:37:23 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • smart jacob 
    scottish karate federation,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • Hernandez Jordi 
    Karate Xavi Andorra,AND
    Country Score
    AND 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • smart jacob 
    scottish karate federation,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 6
  • SAGRISHVILI DAVID 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • Agyreev Michael 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Voytsehovskiy Roman 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • SIMIONATO MATTEO 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Phillippen gino 
    Fight vision,NED
    Country Score
    NED 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 5
  • SOBOTA KEVIN 
    BUSHI-DO BYDGOSZCZ,POL
    Country Score
    POL 0
  • IBRAHIMI DREN 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Konstantin Veliksar 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Thomas Lukas 
    Landeskader Baden-Württemberg,GER
    Country Score
    GER 0
  • ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • VASIUKOVICH ULADZISLAU 
    SPORTING CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Kjærbøl Marcus Lundsgaard 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 1
  • Agyreev Michael 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Voytsehovskiy Roman 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • IBRAHIMI DREN 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 4
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Kjærbøl Marcus Lundsgaard 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 1
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • ZAHRYVYI MAKSYM 
    Sich,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • MUSTAFA VALDET 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • MUSTAFA VALDET 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • luca Cialente 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Petrov Gorgi 
    KK Partizan Kocani,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Loch Lukas Samuel 
    Farmex Nitra,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ALMANI ABDULLAH 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 3
  • Waber Kjetil 
    Karatedo Lyss/Aarberg,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • Vučić Sergej 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • GROZEA VLAD 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • VOUNASIS LUKAS 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • FARKAS MILAN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Boudriga Eslem 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Korobko Daniel 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • Zaharchenko Igor 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • luca Cialente 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ALMANI ABDULLAH 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0
  • Vučić Sergej 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 5
  • VOUNASIS LUKAS 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Zaharchenko Igor 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Vučić Sergej 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Vučić Sergej 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA
  • AGNOLONI LEONARDO 
    SSD BRACELLI CLUB,ITA
    Country Score
    ITA
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA
  • Hakobyan Hovhannes 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM
  • STANOJEVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
  • Stepanovs Artūrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT
  • Kanturovski Okan 
    Ishøj karate,DEN
    Country Score
    DEN
  • filin-filiniuk Kyrylo 
    Kharkiv karate federation,UKR
    Country Score
    UKR
  • Krogh Alexander 
    Asker Karate Klubb,NOR
    Country Score
    NOR
  • GASHI ARLIND 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS
  • PETRE MARIO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU
  • Morina Florent 
    Landeskader Baden-Württemberg,GER
    Country Score
    GER
  • Bodriagin Andrei 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS
  • Penteskul Pavlo 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR
  • Mackhanlall Nicholas 
    EGN International karate do,USA
    Country Score
    USA
  • SIVANESAN GEERIJAIESWARAN PILLAI 
    MALAYSIA,MAS
    Country Score
    MAS
  • MAIUOLO RICCARDO 
    SSD BRACELLI CLUB,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
  • Kanturovski Okan 
    Ishøj karate,DEN
    Country Score
    DEN
  • filin-filiniuk Kyrylo 
    Kharkiv karate federation,UKR
    Country Score
    UKR
  • PETRE MARIO 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU
  • Bodriagin Andrei 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS
  • Penteskul Pavlo 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR
  • MAIUOLO RICCARDO 
    SSD BRACELLI CLUB,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
  • Kanturovski Okan 
    Ishøj karate,DEN
    Country Score
    DEN
  • Bodriagin Andrei 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS
  • Penteskul Pavlo 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
  • Penteskul Pavlo 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • LUPSA SEBASTIAN FLORENTIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Baldauf Niclas 
    Landeskader Baden-Württemberg,GER
    Country Score
    GER 0
  • Sedoikin Leonid 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Von Platen Hallermund August 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • GENTILI Cristian 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Stojmirov Stefan 
    KK Bottoni,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • Melnyk Oleh 
    Dojo karate team,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • SZOKE BALAMBER 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Pfaffeneder Adrian 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • Jurik Matej 
    Farmex Nitra,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Dujaković Pavle 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • ALMALKI AHMED 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 2
  • VOLANIS GEORGIOS-PANAGIOTIS 
    AS DIALLOS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • FEMBER JAKOV 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 8
  • Sedoikin Leonid 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • GENTILI Cristian 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Melnyk Oleh 
    Dojo karate team,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • Pfaffeneder Adrian 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Dujaković Pavle 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • FEMBER JAKOV 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Melnyk Oleh 
    Dojo karate team,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Dujaković Pavle 
    KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 3

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • Melnyk Oleh 
    Dojo karate team,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS

Poolwinner Tree - Round 1

  • SIPKOV ALEXEY 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • SELMANI ALBINOT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3

Poolwinner Tree - Round 2

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 4,3,2,1
Petrov Gorgi 
KK Partizan Kocani,MKD
Country Score
MKD 2
luca Cialente 
Obiettivo Karate Roma,ITA
Country Score
ITA 0
luca Cialente 
Obiettivo Karate Roma,ITA
Country Score
ITA 6
SIMOSIS IOANNIS 
O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
Country Score
GRE 0
SIMOSIS IOANNIS 
O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
Country Score
GRE 4
Vučić Sergej 
KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
Country Score
BIH 3
Vučić Sergej 
KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
Country Score
BIH 1
Vučić Sergej 
KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
Country Score
BIH
SIPKOV ALEXEY 
Moscow karate federation,RUS
Country Score
RUS 0
Repechage Pool 4,3,2,1
STANOJEVIC STEFAN 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 3
TADJER Zinédine 
acsc karate,FRA
Country Score
FRA 0
TADJER Zinédine 
acsc karate,FRA
Country Score
FRA 0
TADJER Zinédine 
acsc karate,FRA
Country Score
FRA 0
Kanturovski Okan 
Ishøj karate,DEN
Country Score
DEN 0
Penteskul Pavlo 
Tay-Sen,UKR
Country Score
UKR 0
Penteskul Pavlo 
Tay-Sen,UKR
Country Score
UKR 1
SELMANI ALBINOT 
Kosovo Karate Federation,KOS
Country Score
KOS
SELMANI ALBINOT 
Kosovo Karate Federation,KOS
Country Score
KOS 3
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 10:37:23 CET +01:00)