Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - Cadet Kumite Male -57 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:08:12 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Moroni Ludovico 
    s.s.d Guazzaroni arl,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Ward Jack 
    WIKF ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 8
  • Mensouri Sami 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • Capri Matteo 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BERTASI LEONARDO 
    POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 6
  • Nellis Hans Martti 
    Falco,EST
    Country Score
    EST 2
  • GUIDONE GABRIEL 
    A.S.D. CENTRO KARATE SPORTIVO,ITA
    Country Score
    ITA 10
  • RAKOVNIK SVEN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • Lorenzon Giosuè 
    ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • SCALZO CRISTIAN 
    ASD REMBUKAN KARATE AUGUSTA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MARIIAN MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Rusconi Gabriele 
    KARATE POZZUOLO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • POPOV IVAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • MIKELADZE JEMAL 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • Pisanti Salvatore Pio 
    A.S.D.KARATESETTEVILLE,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Ilic David 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 4
  • Bianchi Saly 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Pfaffeneder Adrian 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • VIETTI Thomas 
    ASD CUS TORINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Cannoni Mattia 
    Accademia Karate Goju Ryu,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DAGOSTINO FRANCESCO 
    ASD ACCADEMIA KARATE AREZZO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Szabó Marcell 
    KSI Hungary,HUN
    Country Score
    HUN 6
  • Israilov Hamsat 
    KARATE VORARLBERG,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Ward Jack 
    WIKF ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Mensouri Sami 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • GUIDONE GABRIEL 
    A.S.D. CENTRO KARATE SPORTIVO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Lorenzon Giosuè 
    ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MARIIAN MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • POPOV IVAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • RADU RAZVAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Pisanti Salvatore Pio 
    A.S.D.KARATESETTEVILLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Ilic David 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 4
  • VIETTI Thomas 
    ASD CUS TORINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • DOWNAR KANSTANTSIN 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • Szabó Marcell 
    KSI Hungary,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • BOTOSSO JACOPO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Ward Jack 
    WIKF ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 8
  • MARIIAN MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • POPOV IVAN 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Ilic David 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • DOWNAR KANSTANTSIN 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • SIMOSIS IOANNIS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • BOTOSSO JACOPO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • MARIIAN MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • DOWNAR KANSTANTSIN 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • BOTOSSO JACOPO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • BOTOSSO JACOPO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Pagnin Luca 
    asd club arti orientali cantu,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Kononenko Mykhail 
    Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • DE BARROS DAMIEN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Graufel Anthony 
    neuchâtel karate-do,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 8
  • DANAILA ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Florczak Michał 
    Pleszewski Klub Karate,POL
    Country Score
    POL 2
  • Tesse Giovanni 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Vukcevic Vladimir 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • Jankowski Denis 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 3
  • Madudenkov Maksim 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Cominardi Andrea 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Bozza Cesare 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BOIEV VOLODYMYR 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • MIHALACHE MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • KOTZANASTASIS PETROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • KARTASHOV ARTEM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Country Score
  • Country Score
  • PRUSINA IVAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Arranz Marsal Gerard 
    CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • Sujecki Floris 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 4
  • LEHTINEN JESSE 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • MACHA MICHAL 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 9
  • Bacak Sedat 
    SC Banzai Berlin,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Pagnin Luca 
    asd club arti orientali cantu,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DE BARROS DAMIEN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 7
  • POLERA^ MARCO 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Florczak Michał 
    Pleszewski Klub Karate,POL
    Country Score
    POL 2
  • Jankowski Denis 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 2
  • Madudenkov Maksim 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Komleu Yahor 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • BOIEV VOLODYMYR 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • KARTASHOV ARTEM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • NAGY MATE 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Arranz Marsal Gerard 
    CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Sujecki Floris 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 3
  • MACHA MICHAL 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Milenkov Yanislav 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 1

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • DE BARROS DAMIEN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • Jankowski Denis 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • Komleu Yahor 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • TADJER Zinédine 
    acsc karate,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • KARTASHOV ARTEM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Arranz Marsal Gerard 
    CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • Milenkov Yanislav 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • Komleu Yahor 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • KARTASHOV ARTEM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Arranz Marsal Gerard 
    CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
    Country Score
    ESP 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 6
  • Arranz Marsal Gerard 
    CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
    Country Score
    ESP 3

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • verdicchio vittorio 
    Generazionek,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • RODRIGUEZ DAVID 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 1
  • Karahasanovic Adel 
    Karate klub Sambon - Vogosca,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Cialente luca 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Rosenlind Viktor 
    Karateklubb Elit,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • GOUIRAN ALEXANDRE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Ushakov Tymur 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GROZEA VLAD 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Tastan Siyar 
    Shorinryukarate,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • MOZHJER ALIAKSEI 
    Grodno Regional Team BKF,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • Pignatti Francesco 
    Leoni Karate Team ASD,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • PIRES PAULO 
    Academias Karate Wado,POR
    Country Score
    POR 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 9
  • DINI EMANUELE 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Bozzeda Matteo 
    Asd Karate Team 1999,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KOROBKO DANIEL 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • Rosu Ciuches Fabrizio 
    A.S.D. KARATE WA YU KAI GIUSSANO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 9
  • Country Score
  • Country Score
  • TUDOR DANIEL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Secchi Samuele 
    A.S.D. Dojo karate-do shotokan Cefalù,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Devlekamov Renat 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Ahmed EMAM Youssef 
    Smouha Sporting Club,EGY
    Country Score
    EGY 5
  • Bence Szilágyi 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 7
  • VOLANIS-PANAGOPOULOS GEORGIOS 
    AS DIALLOS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • verdicchio vittorio 
    Generazionek,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Cialente luca 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Ushakov Tymur 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 9
  • Tastan Siyar 
    Shorinryukarate,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • MOZHJER ALIAKSEI 
    Grodno Regional Team BKF,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • MASON JURI 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 2
  • KOROBKO DANIEL 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Falco Enzo 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • TUDOR DANIEL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Ahmed EMAM Youssef 
    Smouha Sporting Club,EGY
    Country Score
    EGY 4
  • Bence Szilágyi 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Ciminiello Mario 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Cialente luca 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Ushakov Tymur 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • MOZHJER ALIAKSEI 
    Grodno Regional Team BKF,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 1
  • Kozachok Oleksandr 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Ahmed EMAM Youssef 
    Smouha Sporting Club,EGY
    Country Score
    EGY 1
  • Ciminiello Mario 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Ushakov Tymur 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 4
  • Ciminiello Mario 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 0

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Waber Kjetil 
    Karatedo Lyss/Aarberg,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • Azarkevich Artsiom 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 6
  • SCIATTELLA TIZIANO 
    ASD MATRIX GENZANO DI ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • NAGY BALAZS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Stepanovs Artūrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • Country Score
  • Country Score
  • VASTARDIS KONSTANTINOS 
    The Brotherhood MFT,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • smart jacob 
    scottish karate federation,SCO
    Country Score
    SCO 7
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Floresca Anton Lorenzo 
    Enzo Floresca,USA
    Country Score
    USA 0
  • Meknaci Marwan 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • KARNAUKH GLIB 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Rutault Julien 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 9
  • Rouèche David 
    neuchâtel karate-do,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • VASIUKOVICH ULADZISLAU 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • Balobanov Volodymyr 
    Sport Club AREY,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Perruchot Alexis 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • Country Score
  • Country Score
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • VALENCAK MIHAEL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • PINAQUE GARC�?A NICOL�?S 
    KARATE-DO CARBALLO,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • TOPLICANEC KRISTIAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Saario Teemu 
    Lahden Karate,FIN
    Country Score
    FIN 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Waber Kjetil 
    Karatedo Lyss/Aarberg,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Stepanovs Artūrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • Asmussen Toni 
    Sport- und Karateschule Staßfurt,GER
    Country Score
    GER 1
  • smart jacob 
    scottish karate federation,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Meknaci Marwan 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • GOICEA ALEXANDRU THEODOR 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Rutault Julien 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • VASIUKOVICH ULADZISLAU 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 8
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Sala Niccolò 
    A.S.D. KARATE WA YU KAI GIUSSANO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • TOPLICANEC KRISTIAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 5
  • Wattilete Gerson 
    van Hellemond Sport,NED
    Country Score
    NED 1

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • Stepanovs Artūrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Meknaci Marwan 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • VASIUKOVICH ULADZISLAU 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • TOPLICANEC KRISTIAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 3

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • Stepanovs Artūrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Gaiduks Leons 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Mikhailichenko Danila 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • Kurakov Nikita 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 1,2,3,4
DANAILA ANDREI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 3
DANAILA ANDREI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 1
POLERA^ MARCO 
KARATE CLUB SAVONA,ITA
Country Score
ITA 3
DE BARROS DAMIEN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 3
DE BARROS DAMIEN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 3
DE BARROS DAMIEN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 5
Komleu Yahor 
BELARUS,BLR
Country Score
BLR 1
DE BARROS DAMIEN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA 2
Arranz Marsal Gerard 
CLUB KARATE CASTAÑEDA,ESP
Country Score
ESP 1
DE BARROS DAMIEN 
AASS KARTATE SARCELLES,FRA
Country Score
FRA
Gaiduks Leons 
R. Sadikov Sport school,LAT
Country Score
LAT 0
Repechage Pool 1,2,3,4
PIRES PAULO 
Academias Karate Wado,POR
Country Score
POR 3
PIRES PAULO 
Academias Karate Wado,POR
Country Score
POR 2
MASON JURI 
GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
Country Score
ITA 1
PIRES PAULO 
Academias Karate Wado,POR
Country Score
POR 0
MOZHJER ALIAKSEI 
Grodno Regional Team BKF,BLR
Country Score
BLR 0
Ushakov Tymur 
Sen-bin Karate Club,UKR
Country Score
UKR 0
Ushakov Tymur 
Sen-bin Karate Club,UKR
Country Score
UKR 2
TAS YANIS 
NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
Country Score
ALG 1
TAS YANIS 
NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
Country Score
ALG 1
Mikhailichenko Danila 
Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
Country Score
RUS
Mikhailichenko Danila 
Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
Country Score
RUS 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:08:12 CEST +02:00)