46th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Aalborg - Cadet Kumite Male -57 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-04-22 04:09:48 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ROWBOTHAM RHYS 
    WALES,WAL
    Country Score
    WAL 1
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • PRUSINA IVAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • VUCIC SERGEJ 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • UZUNOVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • BARUTI RIGON 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • SZABO MARCELL GABOR 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • MIKULIC NEMANJA 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • SHEVCHENKO VIKTOR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • DE BARROS DAMIEN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • KOROBKO DANIEL 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • SIMOSIS IOANNIS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ABDELMALKI NASSIM 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 4

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • VUCIC SERGEJ 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • BARUTI RIGON 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • TINAVSKY JACHYM 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • DE BARROS DAMIEN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • SIMOSIS IOANNIS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • CHUDIK ADAM 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • DE BARROS DAMIEN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • SIMOSIS IOANNIS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • DE BARROS DAMIEN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • SON EVGENII 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 4
  • PETROU CHRYSOVALANTIS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • HARUTYUNYAN SUREN 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 0
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • CORUJO AZNAR ANGEL 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • DOWNAR KANSTANTSIN 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • KRYSIAK JAKUB 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 0
  • BOTOSSO JACOPO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • SAARIO TEEMU 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 2
  • ISRAILOV HAMSAT 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 1
  • WARD JACK 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • STEPANOV ARTUR 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • ALVES RAFAEL 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 1
  • KJAERBOL MARCUS 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 2

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • CORUJO AZNAR ANGEL 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • BOTOSSO JACOPO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • SAARIO TEEMU 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 1
  • STEPANOV ARTUR 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • KJAERBOL MARCUS 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • BOTOSSO JACOPO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • STEPANOV ARTUR 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 1

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 3
  • BOTOSSO JACOPO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Poolwinner Tree - Round 1

  • SMART JACOB 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • YURUR OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
Repechage Pool 1,2
UZUNOVIC STEFAN 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 0
BARUTI RIGON 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 1
BARUTI RIGON 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 2
BARUTI RIGON 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 0
NASTEV TODOR 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
DE BARROS DAMIEN 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA
DE BARROS DAMIEN 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA 2
Repechage Pool 1,2
PETROU CHRYSOVALANTIS 
CYPRUS,CYP
Country Score
CYP 0
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 2
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 1
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 2
BURCEA REMUS 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 1
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE
BOTOSSO JACOPO 
ITALY,ITA
Country Score
ITA 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-04-22 04:09:48 CEST +02:00)