Karate1 Youth League - Umag 2019 - Cadet Kumite Male -57 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-23 02:55:51 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • PUTMAN AARON 
    KC WALLONIE,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • SENYK ARTUR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • LEHTINEN JESSE 
    LAHDEN KARATE,FIN
    Country Score
    FIN 3
  • ROSENLIND VIKTOR 
    KARATEKLUBB ELIT,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • ISRAILOV HAMSAT 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • Country Score
  • Country Score
  • POLLACCO JAYDON 
    MALTA,MLT
    Country Score
    MLT 0
  • DAVID ALEXIS 
    DOJO DE VILLARS,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • USHAKOV TYMUR 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • JOST RUBEN 
    KARATEDO LYSS/AARBERG,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ALAMERI ABDULAZIZ 
    GULF INTERNATIONAL KARATE CLUB,UAE
    Country Score
    UAE 0
  • ŽBODÁK TIMOTEJ 
    1.KARATE CLUB PEZINOK,SVK
    Country Score
    SVK 7
  • SELMANAJ ARLIND 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • STEFOVIC MIHAEL 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • DI PIRO FRANCESCO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • OVRAS OLEH 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • STANIĆ MIHAJLO 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • TAGANOV ALEXANDR 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • Country Score
  • Country Score
  • MASON JURI 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • BISTRICHANOV MIHAIL 
    SK SHIELD,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LEHTINEN JESSE 
    LAHDEN KARATE,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • ISRAILOV HAMSAT 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • FLOUNDERS JOSEPH 
    HARTLEPOOL WADOKAI,ENG
    Country Score
    ENG 4
  • DAVID ALEXIS 
    DOJO DE VILLARS,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • CASTANGIA FEDERICO 
    ASD PROGETTO KARATE SHOTOKAN ,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • JOST RUBEN 
    KARATEDO LYSS/AARBERG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • ANDERSON SCOTT 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • ŽBODÁK TIMOTEJ 
    1.KARATE CLUB PEZINOK,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • STEFOVIC MIHAEL 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • OVRAS OLEH 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • FALCO ENZO 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • STANIĆ MIHAJLO 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 3
  • MASON JURI 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • BURCEA REMUS 
    CS COBRA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • FLOUNDERS JOSEPH 
    HARTLEPOOL WADOKAI,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • CASTANGIA FEDERICO 
    ASD PROGETTO KARATE SHOTOKAN ,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • ANDERSON SCOTT 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 9
  • STEFOVIC MIHAEL 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • FALCO ENZO 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 7
  • MASON JURI 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ANDERSON SCOTT 
    CHRIS EWING KARATE,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • FALCO ENZO 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • PAPPALARDO ALEX 
    ASD WA YU KAI FAM MUGGIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 6

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • BURLAK ANDRAZ 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • KURAKOV NIKITA 
    SAMARA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • ALVES RAFAEL SOUSA 
    A. PORTUGUESA KARATE SHUKOKAI,POR
    Country Score
    POR 3
  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • NYGÅRD SANDER FRETHEIM 
    RANA KARATEKLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 6
  • MYRONENKO MYKOLA 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • CHUDÍK ADAM 
    KARATE KLUB SHIHAN POPRAD,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • GRAUFEL ANTHONY 
    NEUCHÂTEL KARATE-DO,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Country Score
  • Country Score
  • BARUTI RIGON 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 6
  • TOPLICANEC KRISTIAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • Country Score
  • Country Score
  • GULLÌ FEDERICO 
    CRS AKIYAMA SETTIMO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • ISMAYILZADA RAVAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • TOMÁN ZSOMBOR 
    VASAS SC,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • MITEV ANGEL 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 8
  • EL MOURABIT RAYAN 
    KARATESCHOOL FIGHTIN NABIL,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ALASTAL MUSTAFA RAMI 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • ALHARBI MOHAMMAD 
    KUWAIT,KUW
    Country Score
    KUW 0
  • Country Score
  • Country Score
  • THAKURIA NILAV NAYAN 
    INDIA,IND
    Country Score
    IND 0
  • AZARKEVICH ARTSIOM 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • KURAKOV NIKITA 
    SAMARA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • ALVES RAFAEL SOUSA 
    A. PORTUGUESA KARATE SHUKOKAI,POR
    Country Score
    POR 0
  • NYGÅRD SANDER FRETHEIM 
    RANA KARATEKLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • PERRUCHOT ALEXIS 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • CHUDÍK ADAM 
    KARATE KLUB SHIHAN POPRAD,SVK
    Country Score
    SVK 8
  • CIANTI DUCCIO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BARUTI RIGON 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • DANILOVIC ANDRIJA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 7
  • ISMAYILZADA RAVAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • MITEV ANGEL 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • SAVVA STYLIANOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • ALASTAL MUSTAFA RAMI 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 3
  • AZARKEVICH ARTSIOM 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • SEDLAR VASILIJE 
    KARATE POZZUOLO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • KURAKOV NIKITA 
    SAMARA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • PERRUCHOT ALEXIS 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • CHUDÍK ADAM 
    KARATE KLUB SHIHAN POPRAD,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • DANILOVIC ANDRIJA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 9
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • MITEV ANGEL 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 0
  • AZARKEVICH ARTSIOM 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • KURAKOV NIKITA 
    SAMARA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • DANILOVIC ANDRIJA 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 2
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • KURAKOV NIKITA 
    SAMARA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 7

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • POPOV IVAN 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • LOSER NOAH JADEN 
    SHOTOKAN KARATE RICKENBACH-WIL,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • COMINARDI ANDREA 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • VOINDROT THIBAULT 
    SHOTOKAN KARATE CLUB VILLENEUVE LA GARENNE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • ISAKOVIC KENAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • NAZAROV VLADIMIR 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Country Score
  • Country Score
  • BORUNOV IVAN 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • COUTURIER VICTOR 
    KARATE CLUB STRASSEN,LUX
    Country Score
    LUX 6
  • Country Score
  • Country Score
  • WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 
    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ,POL
    Country Score
    POL 0
  • DEACONU NICOLAE 
    ARGES KARATE TEAM,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • Country Score
  • Country Score
  • YANOVSKYY DAVYD 
    LEGION,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • DOS SANTOS VIEIRA WELLINGTON 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • HARUTYUNYAN SUREN 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 3
  • AGUS MARIO 
    SPORTS CONNECTION CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ČERNICKÝ JAKUB 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 7
  • AVDULLAHU RINOR 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • MAYAK STEFAN 
    ROYAL TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • BIANCHI SALY 
    SPORTS CONNECTION CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Country Score
  • Country Score
  • RUZA KRYSTOF 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • POPOV IVAN 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • VOINDROT THIBAULT 
    SHOTOKAN KARATE CLUB VILLENEUVE LA GARENNE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • ISAKOVIC KENAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • AHMETOVIĆ ISA 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • COUTURIER VICTOR 
    KARATE CLUB STRASSEN,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • MUKHAT AIDOS 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 3
  • DEACONU NICOLAE 
    ARGES KARATE TEAM,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • BARCHIESI CLAUDIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DOS SANTOS VIEIRA WELLINGTON 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • HARUTYUNYAN SUREN 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 4
  • ČERNICKÝ JAKUB 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • VLAHEK TIMO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • BIANCHI SALY 
    SPORTS CONNECTION CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ORLANDIC PETAR 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 4
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 9
  • SCHEUER TIM 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 1

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • POPOV IVAN 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ISAKOVIC KENAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • MUKHAT AIDOS 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 4
  • DEACONU NICOLAE 
    ARGES KARATE TEAM,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • HARUTYUNYAN SUREN 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 4
  • ČERNICKÝ JAKUB 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 6
  • ORLANDIC PETAR 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • POPOV IVAN 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • MUKHAT AIDOS 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 2
  • ČERNICKÝ JAKUB 
    KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 6

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • MUKHAT AIDOS 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 3

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • LIASHENKO NIKITA 
    NORVEN,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • VALENCAK MIHAEL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • TIMMER ERIC 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • PEYSSON JULIEN 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • IBRAHIMI DREN 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • SIPIC LUKA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • CHSHORSOV ABLAIKHAN 
    KAZAKHSTAN ,KAZ
    Country Score
    KAZ 3
  • Country Score
  • Country Score
  • BOLSHAKOV NIKITA 
    SAKHALIN REGION FKYK,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • PETERSEN ADEN 
    SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • TADJER ZINÉDINE 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • LOVRIĆ LUKAS 
    KARATE SAVEZ REGIJE HERCEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Country Score
  • Country Score
  • KARIMLI NIJAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • BAHDANAU ULADZISLAU 
    VITEBSK WKF,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • GROZDANOV KRISTIJAN 
    CHOLE OHRID,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • THRAN MELVIN 
    RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
    Country Score
    GER 8
  • Country Score
  • Country Score
  • GERÉD-KIRÁLY PÉTER 
    VASAS SC,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • THEOCHAROUS KYPRIANOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • VALENCAK MIHAEL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 3
  • TIMMER ERIC 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 5
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • CIALENTE LUCA 
    OBIETTIVO KARATE ROMA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CHSHORSOV ABLAIKHAN 
    KAZAKHSTAN ,KAZ
    Country Score
    KAZ 5
  • STAMATE DAVID CRISTIAN 
    ARGES KARATE TEAM,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • PETERSEN ADEN 
    SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 0
  • PETKOV IVAN 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • TADJER ZINÉDINE 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • FLORCZAK MICHAŁ 
    PLESZEWSKI KLUB KARATE,POL
    Country Score
    POL 1
  • KARIMLI NIJAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • KHALED LOAY 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 3
  • THRAN MELVIN 
    RHEINLAND - PFÄLZISCHER KARATEVERBAND,GER
    Country Score
    GER 1
  • TEEFFELEN VAN SEBASTIAAN 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 6
  • THEOCHAROUS KYPRIANOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 4

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • TIMMER ERIC 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • CHSHORSOV ABLAIKHAN 
    KAZAKHSTAN ,KAZ
    Country Score
    KAZ 4
  • PETKOV IVAN 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • TADJER ZINÉDINE 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • KHALED LOAY 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 2
  • TEEFFELEN VAN SEBASTIAAN 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 0
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 6

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 6
  • CHSHORSOV ABLAIKHAN 
    KAZAKHSTAN ,KAZ
    Country Score
    KAZ 4
  • KHALED LOAY 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 3
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 7

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 4

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE

Poolwinner Tree - Round 1

  • DZIUDA DOMINIK 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 1
  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 4
  • BOIEV VOLODYMYR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • ELHEGAWI ASSER 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 0
  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE 4

Poolwinner Tree - Round 3

  • MIKULIC NEMANJA 
    KARATE KLUB BIJELA,MNE
    Country Score
    MNE
Repechage Pool 1,2,3,4
ALASTAL MUSTAFA RAMI 
GERMANY,GER
Country Score
GER 0
AZARKEVICH ARTSIOM 
FSK VOLAT,BLR
Country Score
BLR 6
AZARKEVICH ARTSIOM 
FSK VOLAT,BLR
Country Score
BLR 0
AZARKEVICH ARTSIOM 
FSK VOLAT,BLR
Country Score
BLR 1
PODOLETS ZAKHAR 
UNION,UKR
Country Score
UKR 3
KURAKOV NIKITA 
SAMARA REGION,RUS
Country Score
RUS 2
KURAKOV NIKITA 
SAMARA REGION,RUS
Country Score
RUS 6
KURAKOV NIKITA 
SAMARA REGION,RUS
Country Score
RUS
DZIUDA DOMINIK 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 0
Repechage Pool 1,2,3,4
THEOCHAROUS KYPRIANOS 
CYPRUS,CYP
Country Score
CYP 4
TEEFFELEN VAN SEBASTIAAN 
KARATEKENAMJU,NED
Country Score
NED 4
TEEFFELEN VAN SEBASTIAAN 
KARATEKENAMJU,NED
Country Score
NED 7
KHALED LOAY 
EGYPT,EGY
Country Score
EGY 2
KHALED LOAY 
EGYPT,EGY
Country Score
EGY 9
KHALED LOAY 
EGYPT,EGY
Country Score
EGY 3
MASARYK SAMUEL 
SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
Country Score
SVK 1
KHALED LOAY 
EGYPT,EGY
Country Score
EGY
BOIEV VOLODYMYR 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 3
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-23 02:55:51 CET +01:00)