WKF Training Camp 2018 & U12 and U21 Cup - U21 Cup - Kumite Female -50kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:47 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 RAZUMNYKH ANASTASIYA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   6      
  Luke Amy (Yamakai Karate Club,SCO)   5     
2 Luke Amy (Yamakai Karate Club,SCO)   7      
   Luke Amy (Yamakai Karate Club,SCO)   1    
3       
  BAGANG YANA (INDIA,IND)   0     
4       
    Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   3   
5       
  Veisová Dominika (MŠK Žiar nad Hronom,SVK)   1     
6       
   Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   2    
7       
  Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   1     
8       
     KLEMENT KARMEN (HUNGARY,HUN)   4  
9 KURBEGOVIĆ AJLA (KARATE KLUB LJUBLJANA,SLO)   3      
  KURBEGOVIĆ AJLA (KARATE KLUB LJUBLJANA,SLO)   2     
10 SALISBURY CHLOE (GREAT BRITAIN UECHI RYU,GBR)   1      
   KURBEGOVIĆ AJLA (KARATE KLUB LJUBLJANA,SLO)   1    
11       
  Dicheva Tanya (Karate Club Samurai Bulgaria,BUL)   0     
12       
    KLEMENT KARMEN (HUNGARY,HUN)   4   
13       
  KLEMENT KARMEN (HUNGARY,HUN)   5     
14       
   KLEMENT KARMEN (HUNGARY,HUN)   6    
15       
  Ahmetović Lejla (KK Perfekt Sarajevo,BIH)   1     
16       
      Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)  
17 HUANG LI-CHIA (UT Karate Team,TPE)   2      
  Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)   2     
18 Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)   12      
   Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)   6    
19       
  TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   0     
20       
    Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)   4   
21       
  ADAMS TAYLIAH (SOUTH AFRICA,RSA)   1     
22       
   ADAMS TAYLIAH (SOUTH AFRICA,RSA)   0    
23       
  CAVO CAMILLA (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   0     
24       
     Chegolya Anna (ROYAL TEAM,UKR)   5  
25       
  CHOWDAPPA SOUNDARYA KASHETTIHALLI (INDIA,IND)   0     
26       
   CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   5    
27       
  CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   3     
28       
    CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   2   
29       
  LIDZHIEVA ALEXSANDRA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   2     
30       
   LIDZHIEVA ALEXSANDRA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   2    
31       
  Logan Claire (Chris Ewing Karate,SCO)   0     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      Ahmetović Lejla (KK Perfekt Sarajevo,BIH)   0   
       Ahmetović Lejla (KK Perfekt Sarajevo,BIH)   0  
      KURBEGOVIĆ AJLA (KARATE KLUB LJUBLJANA,SLO)   0   Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)  
       Sokk Anna (ESTONIA National Team,EST)   8  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     HUANG LI-CHIA (UT Karate Team,TPE)   0    
      TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   3   
     TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   6   TEYMUROVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   1  
      ADAMS TAYLIAH (SOUTH AFRICA,RSA)   0   CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)  
       CICHROVA REBECCA (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   2  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:47 CEST +02:00)