WKF Training Camp 2018 & U12 and U21 Cup - U21 Cup - Kumite Female -61kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:05 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  Rodina Anna (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   4     
     
   Rodina Anna (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0    
     
  Kauppi Monica (Euran karateseura,FIN)   0     
     
    Cavallaro Francesca (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1   
     
       
     
   Cavallaro Francesca (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1    
     
       
     
     BARAC MARINA (CROATIA,CRO)   4  
     
  Macejková Ina (Dukla Banská Bystrica,SVK)   1     
10      
   BARAC MARINA (CROATIA,CRO)   8    
11      
  BARAC MARINA (CROATIA,CRO)   7     
12      
    BARAC MARINA (CROATIA,CRO)   3   
13      
       
14      
   Dzyachkova Anastasiya (BELARUS,BLR)   0    
15      
       
16      
      BARAC MARINA (CROATIA,CRO)  
17      
  NILSSON ANNA-JOHANNA (Karateklubb Elit,SWE)   2     
18      
   CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)   6    
19      
  CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)   3     
20      
    CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)   0   
21      
       
22      
   Milickovic Ksenija (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   2    
23      
       
24      
     CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)   0  
25      
  Lopes Patrícia (Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR)   0     
26      
   Stanko Sara (Shotokan karate klub Grosuplje,SLO)   0    
27      
  Stanko Sara (Shotokan karate klub Grosuplje,SLO)   1     
28      
    Ćućun Isidora (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   0   
29      
       
30      
   Ćućun Isidora (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   4    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)   4     
     
   GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)   2    
     
  Kuhnen Nashka (Choku,NED)   1     
     
    GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)   2   
     
       
     
   CORBATTO MELANIE (KARATE CLUB 2003,ITA)   0    
     
       
     
     GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)   3  
     
  Fennell Jocelyn (Kamloops Renshikan Karate Club,CAN)   0     
10      
   TKACH ANASTASIIA (SK O-KAN,UKR)   0    
11      
  TKACH ANASTASIIA (SK O-KAN,UKR)   3     
12      
    KORIDZE ERIKA (LATVIA,LAT)   0   
13      
       
14      
   KORIDZE ERIKA (LATVIA,LAT)   4    
15      
       
16      
      GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)  
17      
  SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   1     
18      
   SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   4    
19      
  Accettone Michela (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   0     
20      
    SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   2   
21      
       
22      
   Uusi-Esko Nina (Tapanilan Erä,FIN)   0    
23      
       
24      
     SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   0  
25      
  Tagliaventi Giulia (ssd fitness per terni,ITA)   1     
26      
   JELICIC KATARINA (CROATIA,CRO)   2    
27      
  JELICIC KATARINA (CROATIA,CRO)   4     
28      
    Hrnková Sarah (Klub karate Žilina,SVK)   0   
29      
       
30      
   Hrnková Sarah (Klub karate Žilina,SVK)   4    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     BARAC MARINA (CROATIA,CRO)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      BARAC MARINA (CROATIA,CRO)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     GORANOVA IVET (BULGARIA,BUL)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 2
        
        
        
        
     Kuhnen Nashka (Choku,NED)   2    
      CORBATTO MELANIE (KARATE CLUB 2003,ITA)   0   
     CORBATTO MELANIE (KARATE CLUB 2003,ITA)   4   KORIDZE ERIKA (LATVIA,LAT)   0  
      KORIDZE ERIKA (LATVIA,LAT)   2   SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)  
       SHABOLTAS YULIA (IRBIS TEAM RUSSIA,RUS)   0  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Macejková Ina (Dukla Banská Bystrica,SVK)   0    
      Dzyachkova Anastasiya (BELARUS,BLR)   2   
     Dzyachkova Anastasiya (BELARUS,BLR)   2   Cavallaro Francesca (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   1  
      Cavallaro Francesca (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   5   CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)  
       CHOU CHIEH-YU (CTKF Club,TPE)   4  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:05 CEST +02:00)