WKF Training Camp 2018 & U12 and U21 Cup - U21 Cup - Kumite Male +84kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:44 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  Kramar Luka (Champion,BIH)   6     
     
   Kramar Luka (Champion,BIH)   3    
     
  Črnilec Kesič Žiga (Karate klub Kranj,SLO)   0     
     
    Kramar Luka (Champion,BIH)   0   
     
  KUMRA VASU (INDIA,IND)   0     
     
   Gebka Maciej (Budokan Wroclaw,POL)   2    
     
  Gebka Maciej (Budokan Wroclaw,POL)   0     
     
     HAJIZADE MURAD (AZERBAIJAN,AZE)   5  
     
  HASSANEIN KHALID (QATAR,QAT)   0     
10      
   Sachkov Maksim (Puma-altufievo,RUS)   0    
11      
  Sachkov Maksim (Puma-altufievo,RUS)   5     
12      
    HAJIZADE MURAD (AZERBAIJAN,AZE)   2   
13      
  HAJIZADE MURAD (AZERBAIJAN,AZE)   5     
14      
   HAJIZADE MURAD (AZERBAIJAN,AZE)   0    
15      
  Mcintyre Kalib (Chris Ewing Karate,SCO)   1     
16      
      HAJIZADE MURAD (AZERBAIJAN,AZE)  
17      
  JOKSIMOVIC STEFAN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   1     
18      
   JOKSIMOVIC STEFAN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   1    
19      
  SZKOTNICZKY AKOS (HUNGARY,HUN)   0     
20      
    JOKSIMOVIC STEFAN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   2   
21      
  HUREYEU ALIAKSEY (BELARUS KARATE FEDERATION,BLR)   2     
22      
   HUREYEU ALIAKSEY (BELARUS KARATE FEDERATION,BLR)   0    
23      
  BUNJEVAC JAKOV (CROATIA,CRO)   2     
24      
     Vasily Serebyakov (Gorki10,RUS)   0  
25      
  SAMOHODAJ ALBRIM (Kosovo Karate Federation,KOS)   1     
26      
   SAMOHODAJ ALBRIM (Kosovo Karate Federation,KOS)   3    
27      
  LAHUNOV IHOR (Tigrenok,UKR)   0     
28      
    Vasily Serebyakov (Gorki10,RUS)   2   
29      
  MUJKANOVIC AJDIN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   2     
30      
   Vasily Serebyakov (Gorki10,RUS)   3    
31      
  Vasily Serebyakov (Gorki10,RUS)   4     
32      
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      Mcintyre Kalib (Chris Ewing Karate,SCO)   2   
       Sachkov Maksim (Puma-altufievo,RUS)   7  
      Sachkov Maksim (Puma-altufievo,RUS)   10   Sachkov Maksim (Puma-altufievo,RUS)  
       Kramar Luka (Champion,BIH)   0  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      MUJKANOVIC AJDIN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   4   
       MUJKANOVIC AJDIN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   4  
      SAMOHODAJ ALBRIM (Kosovo Karate Federation,KOS)   3   JOKSIMOVIC STEFAN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)  
       JOKSIMOVIC STEFAN (KARATE KLUB TRBOVLJE,SLO)   5  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:44 CEST +02:00)