WKF Training Camp 2019 & U12 and U21 Cup - Kumite Male U21 -67kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-23 02:34:37 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • GENTILI FEDERICO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • VATAN KYRYLO 
    SPORT CLUB KARATE KATANA,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    PENZA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • CHO JOHNSEN DANIEL 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 6
  • SHABANI SHPRESIM 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • TSANGARAS MARCOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 5
  • GIRALDI LORENZO 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • RAMČILOVIĆ NERMIN 
    CHAMPION,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • SCHÄRER KAI 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 6
  • GOMEZ MARTINEZ PABLO 
    CLUB FRANCISCO MAYORAL,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • ACKOVSKI ROBERTO 
    MAKPETROL,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • GAMBA MATTEO 
    PUNTO SPORTIVO - KARATE TEAM NIO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • GENTILI FEDERICO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • VATAN KYRYLO 
    SPORT CLUB KARATE KATANA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • CHO JOHNSEN DANIEL 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • TSANGARAS MARCOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • SCHÄRER KAI 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • ACKOVSKI ROBERTO 
    MAKPETROL,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • OMAHONY DEAN 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • GENTILI FEDERICO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • TSANGARAS MARCOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • ACKOVSKI ROBERTO 
    MAKPETROL,MKD
    Country Score
    MKD 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • GENTILI FEDERICO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • POIMTSEV MIKHAIL 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • HAJDARI DREN 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • FEHER PETER 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • BAJAJ AAKARSHIT 
    INDIA,IND
    Country Score
    IND 0
  • LUCATTINI AURELIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • RAMDANE NASSIM 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • KONDIC LUKA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SKOTNIK SANI 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • CARBONI CRISTIAN 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • PYLYPIUK YEVHENII 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • HAJDARI DREN 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • LUCATTINI AURELIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • TIMMERMANS JORDY 
    KARATE TEAM TIMMERMANS,NED
    Country Score
    NED 0
  • KONDIC LUKA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • SKOTNIK SANI 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • AJDARI JAKUP 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • TIMMERMANS JORDY 
    KARATE TEAM TIMMERMANS,NED
    Country Score
    NED 0
  • KONDIC LUKA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • MINAEV NIKITA 
    PENZA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • TAPAJČÍK SAMUEL 
    ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • MEMEDI MEVLUD 
    KK KEIKS,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • DI GIOIA RAFFAELE 
    BUDO CENTER FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • GUZMAN PEREZ ADRIAN 
    KIDOKAN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • RUDAKOV IVAN 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • MOHAMED MOAMEN 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 0
  • NHUYEN DEVID 
    CLUB KARATE EDELVEIS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • PITTELLI ANDREA 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SMAJLI ARMEND 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • SHARAFUTDINOV ERNEST 
    SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • BONITO MICHELE 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • FARHAH SULTAN 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MEMEDI MEVLUD 
    KK KEIKS,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • DI GIOIA RAFFAELE 
    BUDO CENTER FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • RUDAKOV IVAN 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • NHUYEN DEVID 
    CLUB KARATE EDELVEIS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • SHARAFUTDINOV ERNEST 
    SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • FARHAH SULTAN 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 2
  • HURIN OLEKSII 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 1

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • DI GIOIA RAFFAELE 
    BUDO CENTER FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • SHARAFUTDINOV ERNEST 
    SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • FARHAH SULTAN 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 4

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • SHARAFUTDINOV ERNEST 
    SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • MYNYENKO MATVIY 
    SPORT CLUB RONIN KIYV,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • KALININ GLEB 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • MEROVCI ERJON 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • SALICRU MONTER MARC 
    KARATECLUBJUST,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • DEMARGHERITA ALESSANDRO 
    ASD IPPON 2 KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KRAPF LIONEL 
    KARATEDO LYSS/AARBERG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • Country Score
  • Country Score
  • KLINT NATHAN 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 4
  • ZIDAR DOMEN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 3
  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • BAYRYYEV BAYRY 
    TURKMENISTAN NATIONAL KARATEDO FEDERATION,TKM
    Country Score
    TKM 0
  • BOUROUBA ILIES 
    ACSC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SHARMA PRANAY 
    INDIA,IND
    Country Score
    IND 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • MYNYENKO MATVIY 
    SPORT CLUB RONIN KIYV,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • SALICRU MONTER MARC 
    KARATECLUBJUST,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • KRAPF LIONEL 
    KARATEDO LYSS/AARBERG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • VESELI FAHIK 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • KLINT NATHAN 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 5
  • BAYRYYEV BAYRY 
    TURKMENISTAN NATIONAL KARATEDO FEDERATION,TKM
    Country Score
    TKM 4
  • SHARMA PRANAY 
    INDIA,IND
    Country Score
    IND 1
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • MYNYENKO MATVIY 
    SPORT CLUB RONIN KIYV,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • VESELI FAHIK 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • KLINT NATHAN 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 2
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • VESELI FAHIK 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • VESELI FAHIK 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD

Poolwinner Tree - Round 1

  • NAIDA VALENTYN 
    SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 5
  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • VESELI FAHIK 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 5
  • RUGGIERO ROSARIO 
    FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 3,4
MINAEV NIKITA 
PENZA REGION,RUS
Country Score
RUS 4
MINAEV NIKITA 
PENZA REGION,RUS
Country Score
RUS 0
MEMEDI MEVLUD 
KK KEIKS,MKD
Country Score
MKD 0
DI GIOIA RAFFAELE 
BUDO CENTER FRIBOURG,SUI
Country Score
SUI 0
DI GIOIA RAFFAELE 
BUDO CENTER FRIBOURG,SUI
Country Score
SUI 1
SHARAFUTDINOV ERNEST 
SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
Country Score
RUS 5
SHARAFUTDINOV ERNEST 
SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
Country Score
RUS 2
SHARAFUTDINOV ERNEST 
SPORTS FEDERATION KARATE BASHKORTOSTAN,RUS
Country Score
RUS
VESELI FAHIK 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD 3
Repechage Pool 1,2
PYLYPIUK YEVHENII 
LEADER TEAM,UKR
Country Score
UKR 2
AJDARI JAKUP 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 0
AJDARI JAKUP 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 3
AJDARI JAKUP 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 2
KONDIC LUKA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
AJDARI JAKUP 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 0
KICHERMAN OLEKSANDR 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 1
NAIDA VALENTYN 
SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR
NAIDA VALENTYN 
SEN-BIN KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-23 02:34:37 CET +01:00)