Karate1 Youth League - Sofia 2018 - Cadet Kumite Male -52 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:06:51 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • BEKA ENDRIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • LIBORS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • KYRIACOU IOANNIS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • Angiolillo Marco Damiano 
    A.s.d. Wellness Academy Funakoshi,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Nygård Sander Fretheim 
    Rana Karateklubb,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • NAZAROV VLADIMIR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • PODOLETS ZAKHAR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Bragin Ilya 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Flasch Felix 
    Landeskader Baden-Württemberg,GER
    Country Score
    GER 0
  • MIHALACHE MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • Harutyunyan Suren 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 0
  • Brena Alessandro 
    Club karate Oggiona S.Stefano,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PIRES PAULO 
    Academias Karate Wado,POR
    Country Score
    POR 2
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Scheuer Tim 
    Karatecenter Reto Kern,SUI
    Country Score
    SUI 0

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • BEKA ENDRIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • KYRIACOU IOANNIS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • Nygård Sander Fretheim 
    Rana Karateklubb,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Bragin Ilya 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • MIHALACHE MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • PIRES PAULO 
    Academias Karate Wado,POR
    Country Score
    POR 0
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 9

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • BEKA ENDRIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • MIHALACHE MIHAI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 5

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Yaschenko Sergey 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Poole Rhuraidh 
    JKS Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • Buraev Ivan 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • YORDANOV EVGENI 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • PANARIN ILLIA 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • BURCEA REMUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Engel David 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 0
  • Černický Jakub 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Abolskii Sergei 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Abildgaard Rasmus 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • Teeffelen van Sebastiaan 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 3
  • IVANOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • KIOUPELIS DIMITRIOS 
    A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Orlovs Nikita 
    IPPON.LV,LAT
    Country Score
    LAT 5

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • PANARIN ILLIA 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • Černický Jakub 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Abolskii Sergei 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Teeffelen van Sebastiaan 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 0
  • Orlovs Nikita 
    IPPON.LV,LAT
    Country Score
    LAT 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • Černický Jakub 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • Orlovs Nikita 
    IPPON.LV,LAT
    Country Score
    LAT 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 4
  • Černický Jakub 
    O. Z. IGLOW - Karate Club,SVK
    Country Score
    SVK 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Taberko Andrey 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • BACKA ABDULLAH 
    ALBANIA,ALB
    Country Score
    ALB 0
  • Tvrdon Andrej 
    Karate-do Wels,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • GLURJIDZE LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 2
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Zrybniev Maksym 
    Tay-Sen,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • TAS YANIS 
    TEAMTAS 85,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • DINI EMANUELE 
    BODYMIND KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • STOYANOV DENISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • RUSLAN BEKZAT 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • Kalupin Pavel 
    sheba-karate,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • VASILE GEORGE MARIUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • Oezdemir Muhammed 
    KG Rhein-Neckar,GER
    Country Score
    GER 2
  • Kolomiitsev Nikita 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Castangia Federico 
    A.S.D.Progetto Karate Shotokan,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Taberko Andrey 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • GLURJIDZE LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 2
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 9
  • TAS YANIS 
    TEAMTAS 85,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • RUSLAN BEKZAT 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • Kalupin Pavel 
    sheba-karate,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Oezdemir Muhammed 
    KG Rhein-Neckar,GER
    Country Score
    GER 3
  • Kolomiitsev Nikita 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • GLURJIDZE LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • RUSLAN BEKZAT 
    KAZAKHSTAN,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • Oezdemir Muhammed 
    KG Rhein-Neckar,GER
    Country Score
    GER 1

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Oezdemir Muhammed 
    KG Rhein-Neckar,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Christensen Mads 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • Toonen Nordinjo 
    Fudoshin Roermond,NED
    Country Score
    NED 1
  • Ilic David 
    Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • Dyachenko Sergey 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • KISHNAH YAVESH 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • ZDUNIUK KYRYLO 
    Sich,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • KARTASHOV ARTEM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • KOVAL DMYTRO 
    Sich,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • AGUS MARIO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 3
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • KOTZANASTASIS PETROS 
    O DROMOS TIS EIRINIS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Toonen Nordinjo 
    Fudoshin Roermond,NED
    Country Score
    NED 1
  • Dyachenko Sergey 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • KOVAL DMYTRO 
    Sich,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 6
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • BARUTI RIGON 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • NASTEV TODOR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • MASARYK SAMUEL 
    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK
    Country Score
    SVK 0

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL

Poolwinner Tree - Round 1

  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Sohal Sukhjote 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • Naumov Kirill 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 1

Poolwinner Tree - Round 3

  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1,2,3,4
Scheuer Tim 
Karatecenter Reto Kern,SUI
Country Score
SUI 0
PIRES PAULO 
Academias Karate Wado,POR
Country Score
POR 1
PIRES PAULO 
Academias Karate Wado,POR
Country Score
POR 1
MIHALACHE MIHAI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 0
MIHALACHE MIHAI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 2
MIHALACHE MIHAI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 6
Yaschenko Sergey 
Спортивный клуб Держава,RUS
Country Score
RUS 0
MIHALACHE MIHAI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU
Sohal Sukhjote 
Kaisho Karate,ENG
Country Score
ENG 1
Repechage Pool 1,2,3,4
Zrybniev Maksym 
Tay-Sen,UKR
Country Score
UKR 3
Zrybniev Maksym 
Tay-Sen,UKR
Country Score
UKR 0
TAS YANIS 
TEAMTAS 85,FRA
Country Score
FRA 1
Zrybniev Maksym 
Tay-Sen,UKR
Country Score
UKR 0
GLURJIDZE LUKA 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 0
Oezdemir Muhammed 
KG Rhein-Neckar,GER
Country Score
GER 1
Oezdemir Muhammed 
KG Rhein-Neckar,GER
Country Score
GER 4
Oezdemir Muhammed 
KG Rhein-Neckar,GER
Country Score
GER
PETKOV IVAN 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:06:51 CET +01:00)