Karate1 Youth League - Umag 2018 - Cadet Kumite Male -52 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:30 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 BACKA ABDULLAH (ALBANIA,ALB)   7      
  BACKA ABDULLAH (ALBANIA,ALB)   1     
2 Vagizov Amir (Iman fight club,EST)   1      
   MIKULIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE)   5    
3       
  MIKULIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE)   7     
4       
    MIKULIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE)   8   
5 Abdelmalki Anass (Champions Club,BEL)   0      
  Kostov Bojan (Olimpik Sport 2007,MKD)   4     
6 Kostov Bojan (Olimpik Sport 2007,MKD)   0      
   Kostov Bojan (Olimpik Sport 2007,MKD)   3    
7       
  Gilberti Gabriele (ASD KARATE GENOCCHIO,ITA)   2     
8       
     MIKULIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE)   0  
9 Tiholov Radin (Karate Club SHURIKEN,BUL)   4      
  RAJHI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   4     
10 RAJHI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   5      
   ZIZAK TARIK (CROATIA,CRO)   2    
11       
  ZIZAK TARIK (CROATIA,CRO)   10     
12       
    ZIZAK TARIK (CROATIA,CRO)   0   
13       
  MARINO MANUELE (KARATE POZZUOLO,ITA)   0     
14       
   Madudenkov Maksim (LEGION,RUS)   2    
15       
  Madudenkov Maksim (LEGION,RUS)   1     
16       
      Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)  
17 VALENCAK MIHAEL (SLOVENIA,SLO)   3      
  Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   3     
18 Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   1      
   Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   3    
19       
  ARCE ZUNIGA BASTIAN (CHILE,CHI)   2     
20       
    Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   0   
21       
  Abdrashit Alisher (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   1     
22       
   Abdrashit Alisher (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   0    
23       
  Ceriello Vannà (A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA)   0     
24       
     Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   3  
25 Son Chen Su (Sakhalin region,RUS)   0      
  MIHAI MIHALACHE (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   8     
26 MIHAI MIHALACHE (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   2      
   MIHAI MIHALACHE (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   5    
27       
  PACHANI AYUSHMAN (INDIA,IND)   0     
28       
    MIHAI MIHALACHE (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)   0   
29       
  Scaglietta Nicolò (RARI NANTES ALBANO,ITA)   4     
30       
   Scaglietta Nicolò (RARI NANTES ALBANO,ITA)   1    
31       
  Engel David (lv nrw,GER)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 MURTIĆ MUHAMMED (BIH-USK,BIH)   0      
  MURTIĆ MUHAMMED (BIH-USK,BIH)   0     
2 TAS YANIS (TEAMTAS 85,FRA)   0      
   Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   4    
3       
  Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   8     
4       
    Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   0   
5 DONADIC NINO (CROATIA,CRO)   1      
  Kalupin Pavel (sheba-karate,RUS)   2     
6 Kalupin Pavel (sheba-karate,RUS)   3      
   Kalupin Pavel (sheba-karate,RUS)   0    
7       
  TAMSE NIKLAS (SLOVENIA,SLO)   0     
8       
     Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   1  
9 Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   3      
  Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   4     
10 Christensen Mads (GREVE KARATE,DEN)   1      
   Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   6    
11       
  MASARYK SAMUEL (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   0     
12       
    Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   3   
13       
  BARUTI RIGON (Kosovo Karate Federation,KOS)   3     
14       
   BARUTI RIGON (Kosovo Karate Federation,KOS)   1    
15       
  EZZEMBERGHER ALEX (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   2     
16       
      Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)  
17 Brena Alessandro (Club karate Oggiona S.Stefano,ITA)   0      
  MIHAJLOVIC MARKO (SERBIA,SRB)   2     
18 MIHAJLOVIC MARKO (SERBIA,SRB)   2      
   MIHAJLOVIC MARKO (SERBIA,SRB)   0    
19       
  PANARIN ILLIA (Tigrenok,UKR)   1     
20       
    Tvrdon Andrej (Karate-do Wels,AUT)   1   
21       
  Stakhouski Arseni (BELARUS,BLR)   0     
22       
   Tvrdon Andrej (Karate-do Wels,AUT)   2    
23       
  Tvrdon Andrej (Karate-do Wels,AUT)   6     
24       
     Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   0  
25 Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   5      
  Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   8     
26 Scheuer Tim (Karatecenter Reto Kern,SUI)   1      
   Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   8    
27       
  NYGARD SANDER FRETHEIM (Rana Karate Klub,NOR)   0     
28       
    Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   2   
29       
  ALAMERI ABDULAZIZ (UNITED ARAB EMIRATES,UAE)   2     
30       
   DINI EMANUELE (BODYMIND KARATE,ITA)   0    
31       
  DINI EMANUELE (BODYMIND KARATE,ITA)   3     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 SIPIC LUKA (CROATIA,CRO)   1      
  NASTEV TODOR (BULGARIA,BUL)   0     
2 NASTEV TODOR (BULGARIA,BUL)   4      
   Naumov Kirill (Samara Region,RUS)   2    
3       
  Naumov Kirill (Samara Region,RUS)   1     
4       
    Naumov Kirill (Samara Region,RUS)   3   
5 Harutyunyan Suren (Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM)   1      
  STERNINI FRANCESCO (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   0     
6 STERNINI FRANCESCO (Team Karate Puleo Firenze,ITA)   2      
   BURCEA REMUS (CS COBRA,ROU)   1    
7       
  BURCEA REMUS (CS COBRA,ROU)   5     
8       
     Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   0  
9 Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   7      
  Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   1     
10 PAŠIĆ ANES (BIH-USK,BIH)   0      
   Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   4    
11       
  BONGU SRICHARAN (INDIA,IND)   0     
12       
    Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   6   
13       
  bamundo salvatore (ASD PIELLE,ITA)   0     
14       
   bamundo salvatore (ASD PIELLE,ITA)   0    
15       
  BAKHSHALIYEV RAMIL (AZERBAIJAN,AZE)   0     
16       
      Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)  
17 Sayers Luca (HALIFAX SPORT KARATE,ENG)   2      
  Sayers Luca (HALIFAX SPORT KARATE,ENG)   0     
18 Pagnin Luca (asd club arti orientali cantu,ITA)   0      
   CHENG HUI PAN (HONG KONG CHINA,HKG)   1    
19       
  CHENG HUI PAN (HONG KONG CHINA,HKG)   7     
20       
    CHENG HUI PAN (HONG KONG CHINA,HKG)   0   
21       
  Taliano Pietro (CRS AKIYAMA Settimo,ITA)   0     
22       
   BASIC FEKONJA MAI (SLOVENIA,SLO)   0    
23       
  BASIC FEKONJA MAI (SLOVENIA,SLO)   0     
24       
     Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   0  
25 özcan volkan (KAMİKAZE,TUR)   6      
  özcan volkan (KAMİKAZE,TUR)   0     
26 Lorenzon Giosuè (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   0      
   Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   0    
27       
  Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   5     
28       
    Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   6   
29       
  TOPLICANEC KRISTIAN (CROATIA,CRO)   0     
30       
   Nazarov Vladimir (Karate Club SHURIKEN,BUL)   0    
31       
  Nazarov Vladimir (Karate Club SHURIKEN,BUL)   1     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 VASILE GEORGE (CS OTOPENI,ROU)   2      
  VASILE GEORGE (CS OTOPENI,ROU)   5     
2 Matveev Aleksei (Sakhalin region,RUS)   0      
   VASILE GEORGE (CS OTOPENI,ROU)   2    
3       
  MURKOVIC DOMINIK (CROATIA,CRO)   0     
4       
    VASILE GEORGE (CS OTOPENI,ROU)   2   
5       
  Petkov Ivan (Karate Club Nikon,BUL)   5     
6       
   Petkov Ivan (Karate Club Nikon,BUL)   0    
7       
  LAVRIC DAVID MATIJA (SLOVENIA,SLO)   0     
8       
     VASILE GEORGE (CS OTOPENI,ROU)   0  
9 STAPONAS MATAS (VERAS ACADEMY,ENG)   0      
  Alberto Edoardo (CRS AKIYAMA Settimo,ITA)   3     
10 Alberto Edoardo (CRS AKIYAMA Settimo,ITA)   5      
   Alberto Edoardo (CRS AKIYAMA Settimo,ITA)   0    
11       
  Ahmetović Hamza (KK Perfekt Sarajevo,BIH)   1     
12       
    Ehrhardt Francesco (Bushido Waltershausen3,GER)   0   
13       
  THAKURIA NILAV NAYAN (INDIA,IND)   0     
14       
   Ehrhardt Francesco (Bushido Waltershausen3,GER)   0    
15       
  Ehrhardt Francesco (Bushido Waltershausen3,GER)   8     
16       
      MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)  
17 Buraev Ivan (Penza region,RUS)   0      
  Buraev Ivan (Penza region,RUS)   4     
18 GULDBÆK BACH DANIEL (Shikon Kampkunst Center,DEN)   0      
   Buraev Ivan (Penza region,RUS)   3    
19       
  Grabskiy Renat (BELARUS,BLR)   3     
20       
    MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   4   
21       
  SELMANAJ ARLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)   0     
22       
   MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   5    
23       
  MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   2     
24       
     MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   1  
25 Gyr Kevin (KARATE DO BRUGG,SUI)   0      
  Böhler Yannick (KARATE VORARLBERG,AUT)   3     
26 Böhler Yannick (KARATE VORARLBERG,AUT)   2      
   Böhler Yannick (KARATE VORARLBERG,AUT)   0    
27       
  Yanovskyy Davyd (Legion,UKR)   2     
28       
    Černický Jakub (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   1   
29       
  lilleborgen tobias (Sarpsborg karate klubb,NOR)   0     
30       
   Černický Jakub (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   5    
31       
  Černický Jakub (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   3     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   1   
     
      
     
      
     
      
     
     Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    Stoyanov Denislav (Karate Club Nikon,BUL)   2   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Akhmedov Akhmed (СОСФК,RUS)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
   Christensen Mads (GREVE KARATE,DEN)   3      
    Christensen Mads (GREVE KARATE,DEN)   3     
   MASARYK SAMUEL (SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA,SVK)   0   Christensen Mads (GREVE KARATE,DEN)   2    
    BARUTI RIGON (Kosovo Karate Federation,KOS)   0   Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   5   
     Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   5   Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)   5  
      Son Evgenii (Sakhalin region,RUS)   4   Sohal Sukhjote (Kaisho Karate,ENG)  
       Day Ethan Shaun (Links Karate,ENG)   1  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    özcan volkan (KAMİKAZE,TUR)   3     
     özcan volkan (KAMİKAZE,TUR)   0    
    Nazarov Vladimir (Karate Club SHURIKEN,BUL)   0   CHENG HUI PAN (HONG KONG CHINA,HKG)   1   
     CHENG HUI PAN (HONG KONG CHINA,HKG)   1   Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   0  
      Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)   2   Oezdemir Muhammed (KG Rhein-Neckar,GER)  
       MARKOVIC MIHAJLO (SERBIA,SRB)   0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:30 CEST +02:00)