Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - Cadet Kumite Male -52 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 08:38:59 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • HADJIEFSTATHIOU ANDREAS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • Husic Benjamin 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • BREVIARI MARCO 
    A.S.D. FIGHTERS KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SMOLA DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • Alberto Edoardo 
    CRS AKIYAMA Settimo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • calabrese daniele 
    ASCD ATLANTIDE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • eblin ruben 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Capkun Orhun 
    SC Banzai Berlin,GER
    Country Score
    GER 0
  • Bisaccia Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • FILISETTI LORENZO 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Meltsas Karl Erik 
    Falco,EST
    Country Score
    EST 3
  • BINAGLIA GIACOMO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Leonov Kirill 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Country Score
  • Country Score
  • KISHNAH YAVESH 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • KE GRIFFIN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Engel David 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 1
  • NAPPA SALVATORE 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Lopes Gonçalo 
    KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR
    Country Score
    POR 3
  • D Abramo Adamo 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Catricalà Dario 
    A.s.d Universal Center,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • VASILE GEORGE MARIUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Gaetani Vincenzo 
    Budo Sport Center Liestal,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Ghazaryan Mher 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 2
  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • bamundo salvatore 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Husic Benjamin 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • SMOLA DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • eblin ruben 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Bisaccia Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Meltsas Karl Erik 
    Falco,EST
    Country Score
    EST 0
  • Leonov Kirill 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • SEGHEZZI MATTIA 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • KISHNAH YAVESH 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Engel David 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 4
  • Lopes Gonçalo 
    KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR
    Country Score
    POR 4
  • Mazzoldi Saverio 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • VASILE GEORGE MARIUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • Ghazaryan Mher 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 0
  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 4
  • Mauro Elia 
    A.s.d Universal Center,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • SMOLA DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Bisaccia Andrea 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Leonov Kirill 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Engel David 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 0
  • Lopes Gonçalo 
    KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR
    Country Score
    POR 1
  • VASILE GEORGE MARIUS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • Leonov Kirill 
    Karate Federation of the Rostov region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Lopes Gonçalo 
    KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR
    Country Score
    POR 0
  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 5

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Kostov Bojan 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Simanov Konstantin 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • GONCALVES Jérémy 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Grabskiy Renat 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ORLOV HRYHORII 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Keijer Joost 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Lopes Rafael 
    TEAM LOPES - BRA,BRA
    Country Score
    BRA 3
  • TINARELLI MANUEL 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Couturier Victor 
    Karate Club Strassen,LUX
    Country Score
    LUX 1
  • Schäfer Timo 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • DONADZE LEVANI 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • IBILI WALID 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • VOINDROT THIBAULT 
    SHOTOKAN KARATE CLUB VILLENEUVE LA GARENNE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Fedotov Vyacheslav 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Gyr Kevin 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • ELEFTHERAKIS ATHANASIOS 
    AS ODYSSEAS,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • Diemar Antoine 
    Thüringer karate verband,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Mencia-Ince Cameron 
    Uechi Ryu GB,ENG
    Country Score
    ENG 3
  • Nazarov Vladimir 
    Karate Club Nikon,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • LIBORS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 4
  • lilleborgen tobias 
    Sarpsborg karate klubb,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • Tschatajew Musa 
    Leistungszentrum Wien,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Simanov Konstantin 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Grabskiy Renat 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Čiaky Martin 
    ŠK CMK Banská Bystrica,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Lopes Rafael 
    TEAM LOPES - BRA,BRA
    Country Score
    BRA 0
  • Couturier Victor 
    Karate Club Strassen,LUX
    Country Score
    LUX 2
  • IBILI WALID 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Azevedo Pedro 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • Fedotov Vyacheslav 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • ELEFTHERAKIS ATHANASIOS 
    AS ODYSSEAS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • GODRI-MARTIS HUBA 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Mencia-Ince Cameron 
    Uechi Ryu GB,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • LIBORS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • VLAHEK TIMO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Grabskiy Renat 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Couturier Victor 
    Karate Club Strassen,LUX
    Country Score
    LUX 1
  • Azevedo Pedro 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • GODRI-MARTIS HUBA 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Mencia-Ince Cameron 
    Uechi Ryu GB,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Couturier Victor 
    Karate Club Strassen,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Gilberti Gabriele 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • CERNEA ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Taliano Pietro 
    CRS AKIYAMA Settimo,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Abildgaard Rasmus 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • Vilkas Augustas 
    Lithuania karate team,LTU
    Country Score
    LTU 5
  • MARCANTONIO JACOPO 
    Renshukan Torino,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BUSCEMI MATTIA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DERVEAUX Matteo 
    Comité Départemental Essonne Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • AGUS MARIO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Oliveira Nuno 
    KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR
    Country Score
    POR 0
  • Thran Melvin 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 4
  • LORENZETTI TOMMASO 
    KARATE CLUB SAVONA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • EZZEMBERGHER ALEX 
    Olimpia Karate Cus Bergamo Asd,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • BOUZAKRI Ibrahim 
    Association Nasr Tanger,MAR
    Country Score
    MAR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Toonen Nordinjo 
    Fudoshin Roermond,NED
    Country Score
    NED 1
  • CERNICKY JAKUB 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • FEDARYNCHYK ARTSIOM 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • Bosio Roberto 
    STARS FIGHTING TORINO KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Engelhardt Alessandro 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 0
  • Ceriello Vannà 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Porzio Francesco 
    ASD EVER GREEN BOSCOREALE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 10
  • BELLUCCI MATTEO 
    A.S.D. BUDOKAN MONTELUPO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Scheuer Tim 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • BEN MORDECHAI AMIT 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 6
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Taliano Pietro 
    CRS AKIYAMA Settimo,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Vilkas Augustas 
    Lithuania karate team,LTU
    Country Score
    LTU 0
  • BUSCEMI MATTIA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Fedotov Valeriy 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • AGUS MARIO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Thran Melvin 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 2
  • BOUZAKRI Ibrahim 
    Association Nasr Tanger,MAR
    Country Score
    MAR 10
  • LAGODA OLEG 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • CERNICKY JAKUB 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • FEDARYNCHYK ARTSIOM 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Ceriello Vannà 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • El Aadi Ayoub 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 10
  • Scheuer Tim 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Scansani Diego 
    Asd Karate Team 1999,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Taliano Pietro 
    CRS AKIYAMA Settimo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Fedotov Valeriy 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Thran Melvin 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 2
  • BOUZAKRI Ibrahim 
    Association Nasr Tanger,MAR
    Country Score
    MAR 3
  • CERNICKY JAKUB 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • Ceriello Vannà 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Fedotov Valeriy 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • BOUZAKRI Ibrahim 
    Association Nasr Tanger,MAR
    Country Score
    MAR 1
  • CERNICKY JAKUB 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 6

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • BOUZAKRI Ibrahim 
    Association Nasr Tanger,MAR
    Country Score
    MAR 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Timmer Eric 
    SSKF Karate Team,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • Lagutin Mark 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • MASARYK SAMUEL 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Taberko Andrey 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • Scaglietta Nicolò 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • LAWANI Marc 
    Comité Départemental Essonne Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • Buraev Ivan 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Ahnsehl Corre 
    TSV Reinbek e.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • Świtalski Dominik 
    Sportowy Klub Karate SENSHI,POL
    Country Score
    POL 0
  • Tifona Mauro 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 6
  • Country Score
  • Country Score
  • TURCAN TIM 
    CD06KDA,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Alastal Rami 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 3
  • INGENITO ANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Pereira Pedro 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • Teeffelen van Sebastiaan 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 4
  • Kalupin Pavel 
    sheba-karate,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • �?ron Sebők 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 2
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • Petkov Ivan 
    Karate Club Nikon,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Böhler Yannick 
    KARATE VORARLBERG,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • OLINS ALEKSANDRS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Nygård Sander Fretheim 
    Rana Karateklubb,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Lagutin Mark 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Taberko Andrey 
    FSK VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • LAWANI Marc 
    Comité Départemental Essonne Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Popanda Leon 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0
  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • Buraev Ivan 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Tifona Mauro 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 0
  • DULGHERU IULIAN SILVIU CATALIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Alastal Rami 
    lv nrw,GER
    Country Score
    GER 0
  • INGENITO ANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Teeffelen van Sebastiaan 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 7
  • Sayers Luca 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 5
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • Petkov Ivan 
    Karate Club Nikon,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • Nygård Sander Fretheim 
    Rana Karateklubb,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • PAPAVASILEIOU FILIPPOS-ATHANASIOS 
    OAKA-SHOTOKAN KC,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Lagutin Mark 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • LAWANI Marc 
    Comité Départemental Essonne Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • DULGHERU IULIAN SILVIU CATALIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • INGENITO ANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Teeffelen van Sebastiaan 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 1
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • PAPAVASILEIOU FILIPPOS-ATHANASIOS 
    OAKA-SHOTOKAN KC,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • Lagutin Mark 
    Norven,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • INGENITO ANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • ZIZAK TARIK 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA

Poolwinner Tree - Round 1

  • OEZDEMIR MUHAMMED 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER
  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • LEGER TITOUAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • SABATINO CHRISTIAN 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 3

Poolwinner Tree - Round 3

  • Akhmedov Akhmed 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1,2,3,4
Keijer Joost 
KarateKenamju,NED
Country Score
NED 1
Čiaky Martin 
ŠK CMK Banská Bystrica,SVK
Country Score
SVK 1
Čiaky Martin 
ŠK CMK Banská Bystrica,SVK
Country Score
SVK 4
Grabskiy Renat 
BELARUS,BLR
Country Score
BLR 0
Grabskiy Renat 
BELARUS,BLR
Country Score
BLR 1
Couturier Victor 
Karate Club Strassen,LUX
Country Score
LUX 0
Couturier Victor 
Karate Club Strassen,LUX
Country Score
LUX 2
CERNEA ALEXANDRU 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 0
CERNEA ALEXANDRU 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 1
OEZDEMIR MUHAMMED 
GERMANY,GER
Country Score
GER
OEZDEMIR MUHAMMED 
GERMANY,GER
Country Score
GER 8
Repechage Pool 1,2,3,4
Porzio Francesco 
ASD EVER GREEN BOSCOREALE,ITA
Country Score
ITA 1
Scheuer Tim 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 3
Scheuer Tim 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 3
Scheuer Tim 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 6
GOATA MATEI 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 1
Scheuer Tim 
KARATE DO BRUGG,SUI
Country Score
SUI 0
CERNICKY JAKUB 
SLOVAKIA,SVK
Country Score
SVK 0
LEGER TITOUAN 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA
LEGER TITOUAN 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 08:38:59 CEST +02:00)